Šta je novo?

MS Professional GAMING PERIFERIJE za malo PARA!

vladimirdowla

Slavan
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruke
3,463
Poena
270


Video prikaz vrlo solidne MS Strike Pro mehaničke tastature (40€), koju sam upario sa iznenađujuće odličnim MS Blade Pro mišem (13€).
 
Imam MS INDUSTRIAL Tour 2.0 zvucnike i mogu reci da za dati novac i dimenziju ubijaju koliko su dobri.
Inace sam brend je deo M SAN Grupe kojoj pripada i nam poznati Vivax,i za ulozeni novac mozda najbolji tehnicki brendovi u regiji.
 
Imam MS INDUSTRIAL Tour 2.0 zvucnike i mogu reci da za dati novac i dimenziju ubijaju koliko su dobri.
Inace sam brend je deo M SAN Grupe kojoj pripada i nam poznati Vivax,i za ulozeni novac mozda najbolji tehnicki brendovi u regiji.

Uskoro mi šalju brutala jeftin 4K Vivax Tv na test, nabavio sam kolorimetar pa ću lepo ispitati kakav je panel. Ovim periferijama sam prezadovoljan.
 
Jedino sto ga nisam nasao za 13e.

Odusevljen sam misem.krastavac nije lodzitek, nije rejzer ili kuler..ali je za ovu cenu sasvim ok.Ima par kozmetickih sitnica,al totalno nebitne.Na slikama je prilicno njanjav,alo uzivo izgleda kul.Tasteri ok, reaguju odlicno, skrol tockic deluje jako, pod rukom jako lepo lezi, pleteni kabl, metalna konstrukcija, precizan je za rad i za igru,a to je najbitnije.Samo jos da potraje.
Ogdovara mi i tezina u potpunosti.
A kad mu stavim crvenu, slaze se uz osvetljenje tastature na lapu.[emoji846]

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Uskoro mi šalju brutala jeftin 4K Vivax Tv na test, nabavio sam kolorimetar pa ću lepo ispitati kakav je panel. Ovim periferijama sam prezadovoljan.
Predlog za review, Redragon Waveimpact komplet, za 40e mis+tastatura+sluske+podloga, deluje okej po nekim amaterskim YT klipovima. Brat ce kupiti uskoro pa cu napisati utiske u odnosu na ostale budzet periferije koje sam koristio.
 
Ako neko kojim slucajem ima ovaj mis, da li moze da postavi negde drajvere :)
Menjao sam kuciste i nisam hteo da ubaci DVD citac, tako da ne mogu nista da instaliram :D
 
Nazad
Vrh Dno