Šta je novo?

Problem sa AMD driverom i grafickom RX 570

ekiman

Poštovan
Učlanjen(a)
17.04.2016
Poruke
86
Poena
85
Graficka je pricvrsecna na napaljanje i maticnu lampica na njoj je upaljena(zagreva se) ali ventilatori ne rade.Na drugom kompu rade!
Stavio sam RX 570 na moj komp(ova graficka je pre bila na mome kompu sve je radilo savrseno sa driverima) pa sam je vratio na drugi kompjuter.Graficka je 100% ispravna po meni i savrseno je radila na drugom kompu kao i na mome prvom.Problemi nastaju kada sam je ponovo vratio na moj orginalni kompjuter.Istaliram driver(probao sam 5 vrsta od 18.0 do 19.1 zadnjeg) istalacija uspesno se zavrsi, restartujem komp medjutim ne mogu da pokrenem ni jednu igru...U divece menageru mi pise greska 43! kompujter je povezan sa grafickom slika se vidi sve radi ali ne moze nista da pokrene za sta je potrebna graficka.Pre nje sam imao Nvidiu770.Probao sam cistu instalaciju, Driver Unistaler. Advanced system care.Sve po propisu kada instaliram pise da je sve proslo ok,vidim sliku graficka radi ali je ne prepoznaje u drugim programima koliki je cloack ne mogu da otvorim igre.banch mark itd.
Molim za pomoc ili savet!
49899496_10213235750154668_5026823525600591872_n.jpg
 
Poslednja izmena:
digni strelec usb i instaliraj spakovani drajver (imaš ga pod drivers-install video driver) i vidi kako će da se ponaša pa javi.
 
Sada sam primetio da ne rade ventilator na grafickoj.Graficka je pricvrsecna na napaljanje i maticnu lampica na njoj je upaljena(zagreva se) ali ventilatori ne rade.Na drugom kompu rade!
Takodje probao sam driver sa CD sto sam dobio uz graficku i dalje ne radi
 
Poslednja izmena:
U afterburneru ne mogu nista da podesavam, evo kako izgleda
Untitled.jpg
 
Problem je resen.
Posle spajanja na komp. proradilo je.
Tema se moze zatvoriti.Hvala
 
dakle nisi je montirao kako treba?nije skroz ušla u slot ili?

pitam jer nekom drugom ko čita kasnije ili bude pretraživao po forumu može da znači.
 
Ma bitno da je on sebi resio, a briga ga za druge. :whip:
 
Nazad
Vrh Dno