Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

weasel

E4
Super Moderator
Učlanjen(a)
18.08.2004
Poruke
12,247
Poena
985
Youtube i ostali video linkovi 2017
-Nemojte kaciti klipove iz proslog veka koje smo svi imali na diskovima i pogledali na stotine puta, klip nosi naziv 2016 sa razlogom
-Pratite topic da ne bi bilo repostova
-Novi domaci humor u pokusaju vecini nije smesno niti zanimljivo pa ne bi bilo lose i njega da zaobidjemo
-Klipovi sa domace estrade i reality-a nisu za ovaj forum
-Bez politike
-Ako udarate reply na post koji sadrzi klip uklonite VIDEO tagove. Ruzno izgleda i muci one sa slabijim uredjajima/vezama kada se ponavlja ceo klip.

Komentarisanje : Dozvoljeno je naravno jer nismo botovi samo da kacimo klipove ali zabranjeno je voditi raspravu na 5 strana oko jednog klipa tipa dal' je fake ili nije...
Tako da dokle god ne pokrecete rasprave na vise od jedne strane, postoji mogucnost brisanja postova.
 
Poslednja izmena:
Pa što ne stavi link u staroj temi kad si je zatvorio? Ne vidi se odmah iz Tapatalka da je zatvorena. Čini mi se da ste tako ranije radili.
 
Poslednja izmena:
Tako sam samo ja radio, drugi ne.

NAravno da cu staviti samo strpljenja 10 minuta
 
 
Uzas koji traje decenijama...
 
 
Jace je od mene: moram dodati da ovi rusi veze sa zivotom (motorima) nemaju...
 
Ovo je legendarni Mercedesov motor, nema grejače predviđen je da pali sa start sprejom. Muke da upali zimi kad je debeo minus, ali kad upali ide dok ima goriva ne staje.
 
Night,stvarno mislis da je ovo zanimljivo ili smesno?
 
De bre bolesno ja ovako dok se tusiram, samo sam malo zgodniji :smoke:
 
Stara skola

 
ko dizel zimi kad nece da upali :D
 
Uz prava idu obaveze i pravila. Ko ne poštuje pravila i obaveze, treba mu uskratiti prava.
 
 
Karavan je mama. :D
 


:d
 
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno