Šta je novo?

Motorola - Kopaonik: plan i program, konačan spisak učesnika

Peca

Administrator
Administrator
Učlanjen(a)
27.06.2000
Poruke
2,112
Poena
725
Dragi svi, evo preliminarnog rasporeda događanja na skupu koji narednog vikenda organizujemo na Kopaoniku

https://forum.benchmark.rs/showthre...17-jun-2018-–-Motorola-amp-Benchmark-druženje

Dobar deo korisnika koje ste vi preporučili je sprečen da ide (već gazimo u leto i sezona godišnjih odmora počinje) pa su uskočile zamene

Sa nama idu: Mironiko, Proday, Djilkosh_Ns, Corvus Corax, alfaunits, lopusina, Zulu 92, djurkash, nightshadow, vatrogasac53, STriderKOCOBO, Dark Warrior, ThePunisher, Boki PK, evilmc - potvrdjeni, spisak je konacan

Raspored je prilično opušten i ovo je samo kroki, ne i finalna satnica

Subota, 16.06.

- skup svatova ispred Vera na NBGD-u oko 20 do 8, autobus polazi u 8 i molim vas da budete svi na vreme tamo. Pečenje nemojte da nosite, ima gore, zastava - može :)
- dolazak u Hotel Grand (juče proglašen za najbolji hotel u Srbiji) se očekuje između 12 i 13 časova, sve zavisi da li vozači po sili zakona moraju da prave pauzu a možda neko mora usput i da piški :)
- po dolasku, smeštaj u sobe, svi imaju na raspolaganju jednokrevetnu sobu, žena nema
- ručak u Hotelu Grand
- nakon ručka sledi druženje sa Motorolom, Vlada Ostojić iz domaće kancelarije Motorole će razgovarati sa vama. Neće biti po sredi klasična prezentacija već diskusija za koju verujemo da će biti zanimljiva
- nakon tog jedinog zvaničnijeg dela, na raspolaganju vam je nekoliko slobodnih sati za uživanje u lepotama Kopaonika i ponudi hotela Grand. Ko šta voli...bazen, teretana, šetnja, kafa, rakija... :)
- oko 21h večera u restoranu Kljunac: ko nije bio ne zna šta je propustio, ko je bio - zna. Kada bi me neko mrtvog gladnog pitao gde bi da jedem u Srbiji, ja bih rekao tamo! :) Doživećete, osetićete, lepinje, kajmak, ajvar, radža, pečenje...uh :)
- po završetku večere se neformalno družimo, pričamo, tu ili negde drugde na Kopu, možda u Konacima, možda u lobiju hotela, ko želi...

Nedelja, 17.06.

- doručak u hotelu Grand, verovatno ćemo se odmah odjaviti iz soba
- zajednički radimo crash test Motorola Z2 telefona opremljenog Shutter Proof mogućnostima. Svi predlozi dobrodošli, ideja je da taj crash test zajednički uradimo i snimimo. Očekujemo predloge sa vaše strane, bez bombi, pušaka i ostalih nerealnih situacija
- ukoliko bude lepo vreme, organizovali smo da se za nas ukljuci žičara i da nas odveze gore na Pančićev vrh gde možete da fotografišete Srbiju sa Kosovom i Metohijom - sjajan pogled
- demonstracija karving skijanja by me, ako bude snega :) Dakle, nista od toga
- neformalno druženje i nagradna igra, najsrećniji dobija Motorola G6 telefon
- spuštamo se dole u Dolinu sportova i idemo u autobus
- U Brzeću ručak u restoranu Kljunac 1, rapsodija ukusa, roštiljada - gledamo utakmicu Srbija - Kostarika
- nakon ručka polazak nazad, dolazak u Beograd u kasnim popodnevnim časovima

Kao što možete da vidite, niko vas neće maltretirati dosadnim prezentacijama već ćemo se sa onim što Motorola radi upoznati na jedan potpuno drugačiji način

Osim predstavnika Motorole, put Kopa kreće redakcija Benchmarka i trojica kolega novinara iz drugih redakcija, Kuzma, Čavić, Nešović, super momci

Hastag za koji vas molim da koristite kada puštate slike na fb, twitter, instagram je #MotorolaKop - molim vas da toga bude što više

Na forumu ćemo takođe otvoriti jednu temu gde možete da kačite slike i mašete ovima koji nemaju vremena da idu sa nama :D

Vidimo se sledeće subote!
 
Sjajno - jedva cekam!

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Sjajna agenda! :D
 
Odlična agenda, vidimo se uz malo domaće radže za degustaciju.
 
Auuuu, pa gore ima u Kljuncu Medveđa krv, sa travkama...izuva!
 
Bitno je da je lekovito. . . a sad da li je rakija ili vino i nije toliko.

predlog za prijatelje iz Motorole neka posle crash testa poklone i Z2.

A za crash test neka ga slupaju sa Nokiom 3310 ako to preživi nema im bolje reklame.
 
- zajednički radimo crash test Motorola Z2 telefona opremljenog Shutter Proof mogućnostima. Svi predlozi dobrodošli, ideja je da taj crash test zajednički uradimo i snimimo. Očekujemo predloge sa vaše strane, bez bombi, pušaka i ostalih nerealnih situacija
- ukoliko bude lepo vreme, organizovali smo da se za nas ukljuci žičara i da nas odveze gore na Pančićev vrh gde možete da fotografišete Srbiju sa Kosovom i Metohijom - sjajan pogled
Ja mislim da se jedan crash test ovde sam namece :)
 
tako da imamo još par slobodnih mesta pa se možete prijaviti ukoliko želite da pođete sa nama
Их, сад кажеш кад сам договорио годишњицу матуре баш у суботу. Мада ни код нас неће да буде безалкохолно и безмасно али телефоне нећемо (намерно) да разбијамо. ;)
 
Da li može prijava iz Kruševca? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedan od nas...

zalim vam lep provod i pun kofer pozitivnih utisaka...
hvala sto ste me se setili, ali nazalost, ovaj put sam potrebniji na "barikadama" u malinjaku
 
Ovo je baš super, svaka čast za organizaciju i sve oko ovog puta. Uživajte ko god da bude išao, verujem da nema boljih od ljudi sa foruma za ovakvo nešto [emoji4]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Za nas koji ne idemo cesto u taj grad, koja je adresa Vera?:)
(Novi Beograd nam dodje skroz drugi grad ;))
 
Па зар ми јужњаци да ти објашњавамо?? Пођеш у Холидеј Ин хотел па кад га видиш, погледај мало улево. ;) Евентуално провери на интернету, можда тамо може да се нађе.
 
A, samo jedan je na NBG, jasno :)
 
Pa ne verujem da je samo jedan, uglavnom gađaj Holiday Inn hotel ;)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Update: obratite paznju na vremensku prognozu, kako sada stvari stoje temperatura na Kopu nece preci 15 stepeni pa savetujem da se obucete slojevito :D Spavacete zato ko bebe, kad se pomerimo iz ovog pakla

Druga stvar, Srbija - Kostarika utakmica je u 14h, proveravamo sa restoranom da li ima televizor da bi mogli da odgledamo utakmicu i onda krenemo za Beograd jer smo po planu u to vreme dole u Kljuncu

Ako ne bude, bice tu nekih laptopova pa cemo gledati, a ima i onaj Moto Mod projektor pa ce Motorola da nam reprodukuje, valjda ima neki zid :D
 
Prijave su zatvorene, broj je popunjen
 
Ako ne bude, bice tu nekih laptopova pa cemo gledati, a ima i onaj Moto Mod projektor pa ce Motorola da nam reprodukuje, valjda ima neki zid :D

Moze i plafon, provereno. :)

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Onda moramo da polezemo na pod :D
 
Mislis da ce biti suvise prisno za tu ekipicu..? :D

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Kakvo lepo jutro i još lepši mejl. Hvala Peco što sam primljen na ovo putovanje [emoji16][emoji1305]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno