Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

slavisaj

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
25.04.2006
Poruke
4,233
Poena
450
Konacno je predstavljen, novi "best seller " :D

134059p7xuwsmqjwslzeh7.png



http://en.miui.com/thread-186913-1-1.html

Highlights of Redmi Note 3:
- Helio X10 MediaTek Flagship Processor
- 4000 mAh large battery
- Metal body, 8.65mm, 164g, thin and light
- Fingerprint sensor, unlocks in 0.3s
- 13MP PDAF Autofocus
- 2GB LPDDR3 dual-channel for 16GB
- 1080P, 5.5” full HD
- 4G Dual SIM, both SIM slots support 4G
- 802.11ac Wi-Fi
- MIUI 7 operating system

RMB 899 for Redmi Note (16GB model) and RMB 1,099 (32GB model)

143502miqlvyhor86q0y8mpn.png
 
Poslednja izmena:
Odlican samo nekako 2GB ram je malo,mogli su bar 3 da mu stave
 
Poslednja izmena:
Da nisam video to kako i da je xiaomi je postao seriozan brend za telefone
 
Zanimljiv uredjaj, nema šta. [emoji2]
 
Lepo, dosta će značiti povećanje baterije i metal. . .a cena prava za satiranje konkurencije.

Trenutno sam zadovoljan sa letvom pa čekam redmi note 4, 5 ili 6 ko zna. :D
 
Razbili su, bolja varijanta 160e... Prelep, ima sve sto treba da ima, brz...
Verovatno u prvo vreme oko 200e, ali za mesec dva ce pasti na 160...
 
Brutalna cena, odlicne spec, samo da vidimo recenzije i utiske i testove. Jos kad bi kod nas bila ovakva cena...
 
Brutalna cena, odlicne spec, samo da vidimo recenzije i utiske i testove. Jos kad bi kod nas bila ovakva cena...

Pa dobro testovi ce biti slicni kao za RN2, samo da vidimo bateriju koliko je bolja... Malo je i blesavo sto su ga nazvali 3 i izbacili samo 4 meseca posle prosle verzije...
Sto se tice cene, bice kao i sad na KP, dakle oko 200 pa na vise. Svejedno, i da je ova kineska cena ako se narucuje iz Kine, kad se doda carina dodje tu na nesto preko 200, sto je opet odlicno...

Inace koliko sam video jedine mane su mu sto i dalje nema NFC, i jedino sto je osakaceno sa RN2 je infrared, jedan sim manje, tj. deli se sa SD, i verovatno baterija nije izmenjiva...
Iako ima ove nedostatke, deluje kao bolja kupovina od RN2...
 
Meni je izgled bitniji , pa bi uvek odabrao ovaj naspram RN2, plus sto ce kod ovog verzija od 32GB imati 3GB ram memorije.
 
Sta uradise ovi ludaci.. Ovakve spec za oko140$.. [emoji15]

Mada vec vidim da su displej i baterija neke š kategorije ali krastavac mora negde da se pravi racunica.

[youtube]zNqHX2v9wx4[/youtube]

[youtube]vT-jslt8ihQ[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Ma ne verujem, tj pretpostavljam da je displej isti kao i na RN2, pošto ni on nije baš bio skup, a za bateriju ko zna.
 
There's no microSD card slot in the mix, though.


Znao sam da ima neka caka :) znaci mora skuplji da se uzima.. A meni se vise svidja ovaj jeftiniji posto kod xiaomija 2gb i 3gb rama rade isto

Original Xiaomi Redmi Note 3 FDD Mobile Phone MTK6795 Helio X10 Octa Core 5.5" 1920X1080P 3G RAM 32G ROM 13MP MIUI 7 Fingerprint
http://www.aliexpress.com/item/Orig...X10-Octa-Core-5-5-1920X1080P/32547144072.html
(from AliExpress Android)

Preorder za 32gb verziju.. To ce sve da ode na oko 200$ za mesec dva

[Youtube]wAutFDQ6V6M[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Dakle jos jedan X10 telefon, ovog puta od metala i sa fingerprint skenerom. Kao da ih Xiaomi a i ostali kinezi nemaju dovoljno vec. Meh
Edit: Malo (vise) su iskopirali Meizu.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da ih izbacuju na 100 dana tacno :D
Inace odlican telefon...zamerka mala za to sto vise nije dual sim, i nema slot za microsd

MIslim da nisu trebali jos ovo da rade jer se RN2 prodaje i dalje jako dobro i samo ce da ga ugase sa ovim ako recimo cena ne padne na 100 za 16gb i 32 gb za 120 dolara sto je nemoguce
 
Dobar telefon za te pare naravno meni bar zanimljiva verzija od 3GB i 32GB ROM jedina mana sto nije dual sim+ SD, ali dobro za te pare...
 
Pa dobro testovi ce biti slicni kao za RN2, samo da vidimo bateriju koliko je bolja... Malo je i blesavo sto su ga nazvali 3 i izbacili samo 4 meseca posle prosle verzije...
Sto se tice cene, bice kao i sad na KP, dakle oko 200 pa na vise. Svejedno, i da je ova kineska cena ako se narucuje iz Kine, kad se doda carina dodje tu na nesto preko 200, sto je opet odlicno...

Inace koliko sam video jedine mane su mu sto i dalje nema NFC, i jedino sto je osakaceno sa RN2 je infrared, jedan sim manje, tj. deli se sa SD, i verovatno baterija nije izmenjiva...
Iako ima ove nedostatke, deluje kao bolja kupovina od RN2...

Ne znam da li sam pomesao sa Meizu, ali Note 2 je imala losije rezultate na testovima nego 1. Ili sam ja to stvarno pomesao.
Uglavnom, na papiru je dobar, baterija cisto sumnjam da moze da bude nesto losa sa 4000mah, ne znam kakvi su ovi njihovi procesori, ali zato kazem, prvo testovi pa onda. U svakom slucaju, sa ovakvom cenom, dobija se odlican telefon.
 
Ne znam da li sam pomesao sa Meizu, ali Note 2 je imala losije rezultate na testovima nego 1. Ili sam ja to stvarno pomesao.
Uglavnom, na papiru je dobar, baterija cisto sumnjam da moze da bude nesto losa sa 4000mah, ne znam kakvi su ovi njihovi procesori, ali zato kazem, prvo testovi pa onda. U svakom slucaju, sa ovakvom cenom, dobija se odlican telefon.

Pomešao si, to je bila situacija kod Meizu M1 note i M2 note gde je m1 imao jači 6572 procesor pa je m2 sa 6573 proc. praktično bio korak u nazad.
 
Helio x20 mora da se ispostuje :)

Mada ja mislim da ce on u jednu verziju mi5 u jan. Mi5 sa x20 i sa s820.

Xiaomi zeznuo i sony sa stancovanjem mobova
 
Da su stavili Hellio X20 i 3GB ili 4 GB rama sa 32/64 GB i bolju kameru pa ajde, ovako samo dodali meni nepotreban, predpostavljam i većini, otisak prsta. 2 mi je i lepši.
 
Pa nisu mogli da stave posto x20 jos nije izasao
 
Da su stavili Hellio X20 i 3GB ili 4 GB rama sa 32/64 GB i bolju kameru pa ajde, ovako samo dodali meni nepotreban, predpostavljam i većini, otisak prsta. 2 mi je i lepši.

Sad će ovih 30 miliona kineza što su spremili pare za kupovinu RN3 da odustanu. Što im kvariš posao?

Dodali su bolju bateriju, i 3GB RAM mem u jačuj varijanti + skener otiska za one koji se pale na to, i na kraju metalni je a ljudi se trenutno lože na metalne telefone.
 
Ne stancuju oni mnogo, mislim da se vise nece proizvoditi oni redmi 1 i 1s i ti takvi sa 1gb ram memorije. Ovi novi su taman i cenovno a i hardwerski odlicni, tako da nema zime.
 
Icice to na ~175$ i oko 210$ za jaci model. Naravno za mesec,dva
 
Nazad
Vrh Dno