Šta je novo?

Slanje grupnih SMS poruka

sicons

Cenjen
Učlanjen(a)
29.05.2011
Poruke
178
Poena
180
Poštovani,
potreban mi je dobar program za Android za slanje SMS poruka na veliki broj kontakta. Do skoro sam koristio GO SMS PRO ali je i on počeo da baguje. Samsungovu sms fabričku aplikaciju za sms ne mogu da koristim pošto sms većeg sadržaja automatski prebacuje u MMS, a nema opciju isključivanja. Svaki dan šaljem na preko 400 kontakta veću sadržinu SMS-a, a čitao sam nešto po drugim forumima da bi izgleda trebalo odraditi jedino root telefona. :trust:
 
Probaj Mood
bfa0862621517003d2e3215bd84c39e2.jpg


Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Ja godinama sa zadovoljstvom koristim Chomp SMS. I srdačno g preporučujem.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Mood messenger sam probao, i počeo je da baguje kao GO SMS PRO i ostali programi...a danas sam probao Chomp SMS i koliko vidim izgleda da je svim kontaktima uspeo da pošalje :) e sad, razmišljam možda i da svakako rutujem telefon pa možda dobijem neku mogućnost.
 
Mood messenger sam probao, i počeo je da baguje kao GO SMS PRO i ostali programi...a danas sam probao Chomp SMS i koliko vidim izgleda da je svim kontaktima uspeo da pošalje :) e sad, razmišljam možda i da svakako rutujem telefon pa možda dobijem neku mogućnost.
Šta baguje?...neki detalj

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
A zašto bi rutovao telefon?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Za sada radi sa chomp sms, ali je sa svim programima izlazila ova poruka...iako mi iskoci preko 10 ovih prozorcica u trenutku i potvrdim ALLOW opet nije vecini hteo da posalje.
7d3a527148f3c2bcc2042a2c54e79d89.jpg


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ipak ne radi ni chomp, nece svima da posalje poruke...moracu ipak da ga rutujem pa da vidim da li cu nesto bolje dobiti [emoji35]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ta poruka koju dobijas je sistemskog karaktera za sve 3rd party sms aplikacije.
Tu je kako bi korisnika upozorila i zastitila od prekomernog slanja poruka i time napravila racun.

Ovde imas vise o tom limitu i kako da ga skines.
 
Ta poruka koju dobijas je sistemskog karaktera za sve 3rd party sms aplikacije.
Tu je kako bi korisnika upozorila i zastitila od prekomernog slanja poruka i time napravila racun.

Ovde imas vise o tom limitu i kako da ga skines.
Iscitao sam, i nisu nista konkretno dali sto posto dali resenje sem da se igram preko ABD-a, pa ako uspe...mislim da mi je bolje da rutujem i sms limiter remove da instaliram, cak su i o tome pisali u postu

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Pa da, preko ADBa trebas da skines limit. Probaj to za pocetak.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Pozdrav 🙂

Molila bih nekog da mi objasni kako da na najlakši način pošaljem isti sms ne sve brojeve u imeniku.
 
Nazad
Vrh Dno