Šta je novo?

Xiaomi 6A - problem?

touch_master

Poštovan
Učlanjen(a)
12.06.2015
Poruke
31
Poena
54
Kupio sam Xiaomi 6A i mobilni internet malo radi pa prestane... pa opet radi pa prestane. Zvao mts korisnicki servis kazu da treba podesavanja za net. Otisao u poslovnicu oni podesili i radio je opet sve ok internet, pa sada opet ne radi?

Primetio sam kada ja guzva u pozadini i galama ne cujem se dobro, kao da onaj gornji mikrofon ne radi dobro ili ne otklanja galamu u pozadini. Prekida mikrofon, kao da je signal los a nije, pun je signal... mikrofon se jasno cuje pa prekine pa onda u pozadini bas tiho i tako u krug?
 
Gde si ga kupio? Ako imas garanciju, iskoristi je. Za internet, ne znam, moze biti kartica

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Gde si ga kupio? Ako imas garanciju, iskoristi je. Za internet, ne znam, moze biti kartica

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Mislis da je ovo problem kod konkretnog primerka a ne uobicajni problem? Imas li ti Xiaomi, kakav ti je mikorfon?

Moze li da se iskljuci gornji mikrofon? Da radi samo jedan pri razgovoru?
 
Imam xiaomi, do sada nikad nisam imao problem sa zvukom. Taj gore mikrofon sluzi da, "ubije" okolnu buku, vetar itd. Probaj da dunes u njega, mozda je upalo nesto.

Mislim da mozes ugasiti, ali prethodno treba da root ujes telefon, pa da menjas podesavanja u builtprop

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sa rutovanjem se gubi garancija, zar ne?

Kada je buka u pozadini, na primer voznja u busu sagovornim me jako slabo cuje, skoro i ne cuje... Sad vidim na netu da je to klasicni problem sa svim xiaomi uredjajima... Mislis da bi update sistema to resi? Da li smem da updejtujem sistem?
 
Samo updatuj

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Updejtovan.. i opet mikrofon ne vajla.. kada je buka u pozadini krci sve.. i buka je u pozadini, mikrofon gornji uopste ne otklanja buku... i en cuje se sagavornik....????
 
Nazad
Vrh Dno