Šta je novo?

Problem oko instalavije Win7.

Nigor

Slavan
Učlanjen(a)
14.08.2008
Poruke
301
Poena
320
Naime resio da osvezim komp. reinstalacijom licenciranim Win7. Prilikom instalacije sve ide uobicajeno do dela kada treba da kopira podatke izbacuje...a eto i slike.
Probao par puta i ista prica...sta vise buni me i to sto nema code error pa da znam o cemu se radi...ovako nemam pojma.
336f5b7db22a495e8e6174adca90ac66.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jesi li siguran da je ISO Windowsa ispravan? Bolje da si pokrenuo instalaciju iz samoga Windowsa i izabrao opciju čiste instalacije ne upgrade. Ovako ako je iso Win ispravan probaj digni sistem sa nekog boot partition manager diska Acronis ili Aomei i sl. Pa vidi kakvo je stanje sa particijama oni imaju mogućnost da provere ispravnost fajl sistema.
 
Jesi li siguran da je ISO Windowsa ispravan? Bolje da si pokrenuo instalaciju iz samoga Windowsa i izabrao opciju čiste instalacije ne upgrade. Ovako ako je iso Win ispravan probaj digni sistem sa nekog boot partition manager diska Acronis ili Aomei i sl. Pa vidi kakvo je stanje sa particijama oni imaju mogućnost da provere ispravnost fajl sistema.
Pa orginal je disk,ne bi trebalo da zeza.A i radio sam cist instal,nisam iso na upgrade foru...zato mi je sve ovo cudno...mozda hd zeza i slc.=/

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Resio sam problem...ispalo je na kraju da dvd disk ne stima,a nije uopste ostecen...Skinuo sam sa microf. sajta Win. narezao na drugi disk i lepo sam instal.
PoZz!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno