Šta je novo?

SBB - generalna diskusija (2025+) [nije tema za EON box/aplikacije, Total TV/EON sat]

  • Začetnik teme Začetnik teme momsab
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Odluka je na Vama da li ćete ostati kod trenutnog operatora ili ćete menjati, ja sam napisao da menjate, zbog načina ophođenja prema Vama nakon ŠTO STE IH ZAMOLILI za neku informaciju, da li je ta opcija/usluga dostupna, jer nažalost odgovor Vam nikada neće poslati ( daj Bože da grešim ), nego se Vi sami morate potruditi, da li to što želite može ili ne može,...
Problem je u tome sto nema puno izbora, pogotovo ako neko hoce DVB. Cak i na satelitskoj TV.
 
Pozdrav! Internet mi je radio besprekorno sve do 20.08, kada se SBB-ov majstor popeo na banderu i nešto radio. Od tog trenutka nemam internet. Svaki dan sam zvao korisničku podršku i svaki put dobijem isti odgovor - u pitanju je grupni kvar i ne znaju kada će biti otklonjen. Danas sam ponovo zvao i rekli su mi da je krajnji rok za rešavanje 27.08.
Iskreno, smatram da je ovo krajnje neprofesionalno i bezobrazno. Negde sam pročitao da korisnik može da traži umanjenje računa ukoliko nema uslugu duže od pet dana. Da li je to tačno? Korisnik sam njihovi usluga skoro 20 godina i za sve to vreme nisam imao ozbiljnijih zamerki. Čak i kada su vremenski uslovi bili izuzetno loši i kada su se dešavali veliki kvarovi, problemi su se rešavali u roku od dva do tri dana.
 
Da, moze se umanjiti racun. Pisi im na mejl sa zahtevom za umanjenjem racuna.
Meni su umanjili racun za kvar na internetu, mislim da je bilo isto pet dana bez usluge.
 
Ja sam slala mejlom, zbog pisanog traga i zahtevala isto tako pisani odgovor. Da ne bude posle, nigde nije zavedeno. Za svaki slucaj.
 
Posalji email, moras da imas trag, da ne bi bilo problema posle.
 
Kliknes da si zaintersovan pa te zovne zena i kao “samo za tebe “ paket zab sam kako se zove neograniceni pozivi sms i internet 100gb za 1999 dinara i broj koji sam izaberes, to je meni ponudila.
 
a broj je 98,7% recikliran pa se nemoj iznenaditi ako bude i dalje povezan sa Viber, Telegram, Whatsapp itd i/ili ako budeš imao poruke/pozive gde te pitaju "zar ti nisi na onom svetu"
 
Nude neograničeno minute,sns,zap.balkan nešto i 30 gb za 1500 mesecno. Kažu to je popust 50%. Jel imate go extra plus za 799 ili 999? Ne, to mi nemamo. Ćao ondak.
 
Doslovno to mi nude. Po svemu to je Yettel 30, koji je inače 3500 bez UO, ali ne daju mi dupli net prve godine. S tim što ona nije ni rekla naziv paketa.
 
Taštu zvali da produži ugovor, ima samo osnovni paket televizije (mislim 2x d3 mini), ističe joj sadašnji ugovor u februaru. Plaća mislim 2200. Rekli joj da dobija 12 meseci ista cena, 12 meseci 2800. Ja joj savetovao da odbije, a oni joj rekli da će onda od nove godine svakako plaćati više jer povećavaju cene. Tako da eto "insajderske informacije", verovatno novo poskupljenje od nove godine.
 
Pozdrav,
Da li neko zna da li postoji mogucnost da se preseli prikljucak na drugu adresu, a da ne mora da se poklapa vlasnik ugovora SBB sa vlasnikom nekretnine?
Znaci u prevodu zelim da prebacim trenutni ugovor (TV+NET+TEL) na novu adresu gde je drugi vlasnik nekretnine nego gde trenutno stanujem.

Da li je to sporno od strane SBB-a dokle god postoje tehnicki uslovi za sve gore navedeno (a postoje)?
 
Sporno moze da bude samo ako postoji ugovor na toj adresi i nista vise. Svoj ugovor mozes da selis gde hoces, i tebe ce teretiti za to i nikog drugog.
 
Tih ovi sad svaki dan zovu, opet me zvao sad muskarac nudi 1499 din neograniceno min/sms 1gb roming i 30gb neta i toliko je uporan sa tim da je ovo nevidjena ponuda i “da se cak isplati uzeti nov broj i koristiti ga kao fiksni kucni broj jer sta je to 1500 din tri paklice cigara”, stvarno me lepo nasmejao hahah
 
Nazad
Vrh Dno