Šta je novo?

Lego kocke

 
Legendarni F1, videh ga u shopu na Uscu u prolazu. Naravno, morao sam da pazarim. Porucen i set kompletnih stikera od Madjara, pa kada se sve skocka, bice top.

 

Prilozi

  • IMG20260505081717.jpg
    IMG20260505081717.jpg
    425.5 KB · Pregleda: 91
  • 033040a7-104e-4bb7-beb2-11808ea10c80.jpg
    033040a7-104e-4bb7-beb2-11808ea10c80.jpg
    129 KB · Pregleda: 113
Ja sam te stikere od iste firme uzimao za MacLarenMP4/4(Sena)
Bolid je sa njima druga dimenzija u odnosu na stok nalepnice koje stizu uz Lego set.
 
Ako se dobro secam oko 10tak dana.

Razmisljao sam se da uzmem i gume,ali sam na kraju od njih odustao.
 


must have 😍
 
 
 
Gdje baš taj link, čak ni sliku nemaju...
 
Гуме и стикери су спасили овај модел, али ми је и даље жао што изгледа као да су најмање пажње посветили њему, можда зато што је био први.

Ипак ми је Менсел и даље фаворит.
IMG_20250823_100021.webp
 
Plava i zuta izvlace,ali bih svakome preporucio ko kupi bilo koji od ovih modela da mu stavi aftermarket nalepnice ne originalne koje stizu uz model,inace gume nisam menjao to su njegove,samo stavljene druge nalepnice.
Ovaj mi je bio na prvom mestu zato sto je legendarni MP4.
 
Nazad
Vrh Dno