Ljudi, treba mi savet od nekoga ko je kupio ili igra NBA 2K26 preko Steama. Planiram da uzmem igru za klinca, Poslednji put kada sam igrao igrice koristili su se flopi diskovi, tako da sam totalni početnik u ovome. 😀. Imam Logitech F710 džojstike. Da li igra normalno prepoznaje i podržava taj model ili su potrebna neka dodatna podešavanja? Ne bih da kupim igru i bacim novac ako džojstik ne radi.Hvala unapred