Proday Uticajan Učlanjen(a) 02.01.2005 Poruke 22,430 Poena 1,805 Nedelja u 09:57 #61 Ovi nikada neće naučiti ko kanda. Ili neka se prebace full time na exynos za sve modele ili neka guraju snap i da svima bude lepo!
Ovi nikada neće naučiti ko kanda. Ili neka se prebace full time na exynos za sve modele ili neka guraju snap i da svima bude lepo!