Šta je novo?

Generacija Z vraća iPod u modu, jer mladi beže od pametnih telefona

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
65,978
Poena
1,385
Apple-iPod-Generacija-Z-2.webp


Generacija Z vraća iPod u modu, jer mladi beže od pametnih telefona​


Generacija Z pokrenula je trend povratka starih iPod plejera, a evo i nekih od razloga za to i zašto mladi beže od pametnih telefona i striming servisa

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/uredaji/...d-u-modu-jer-mladi-beze-od-pametnih-telefona/
 
Pa oko ~5.000km od nas
 
taman da protegne noge
 
Neko na lageru ima 100000 komada pa narucio tekst novinarcicima da "uvali" uredjaje.
 
Nazad
Vrh Dno