Carson
Zapažen
- Učlanjen(a)
- 03.12.2025
- Poruke
- 58
- Poena
- 20
Da li neko ima iskustva sa automatskim hranilicama za kucne ljubimce? Kod nas nije neka prevelika ponuda, a jedna od relativno sposobnih mi deluje da je Xiaomi automatska hranilica 2nd Gen.
Znam da imaju i neke Trixie i jos neke razne, ali iskreno, makar na slikama, izgledaju kao ona losija strana kineskih proizvoda. Da li neko koristi ovakve hranilice, za kuce ili mace, da ima iskustva?
Samo da mi je mirna glava ako odem negde da znam da macka nece biti gladna.
Znam da imaju i neke Trixie i jos neke razne, ali iskreno, makar na slikama, izgledaju kao ona losija strana kineskih proizvoda. Da li neko koristi ovakve hranilice, za kuce ili mace, da ima iskustva?
Samo da mi je mirna glava ako odem negde da znam da macka nece biti gladna.