Ne vidim ja tamo ni 5cm cevi a ne metar 😂Ako imaš smotano barem 0.5-1m cevi iza stare klime,


Neću se grejati na klimu. Grejemo se na gas.koji ti trebaju za grejanje
I ja bih tj spuštanje mora u svakom slučaju (što niže to bolje i za poziciju SJ napolju) bila UJ levo, u sredini ili desno.Ja bi spustio ili zamenio garnisne i onda u sredini
Kako izgleda tako "dobro" i radi.jer to koliko je zalepljena na zid......ja ne znam kako radi uopšte kad ventilator ne može takoreći ništa da usisa sa leđa. 😳😅
Pretpostavljam da u slučaju odaljavanja od zida bi trebale i duže cevi da se zamene. Ovo je monitorano u doba kad je praksa montaže bila "direktno u venu" spajanje UJ i SJ.Ako se ne varam, trebalo bi da je izvodljivo bez rasturanja.
Tako se "hladim" tj preživljavam pakao jula i avgusta 10 godina u nazad.Onda samo opcija B:
Kod bata kineza neka dobra makina za 1200 dinala

Selo u opštini Ruma 😊u kom si gradu
Nije 🤣Jel je slucajno strana penzionerka?
![]()
Jesi dao sam sebi garanciju posle? 😅tražio 350 KM, ja legao pod auto, odradio sve za 150 KM.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari