Šta je novo?

EON browser/mobilna/tablet aplikacija (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Pozdrav, kući imam SBB i samim tim i EON. Zanima me da li može EON aplikacija da radi na TV-u ako je npr na drugom mestu Orion optika? Znam da su ranije pravili neke probleme. Hvala 🙂
 
kod mene nema piksela. na Android mobilnom podešeno je ovako:
Pogledajte prilog 543192
u browser-u, gde takođe nema piksela, je automatski. gledam na monitoru koji je QHD

pikseli znaju da se pojave u tamnijim delovima ali je to do samog enkodiranja, nema veze sa aplikacijama
Jel imaš 5G neograničen net na mobilnom?
Kod mene samo je 4G prepaid stavim ponekad na 250 ili 500mb/sat
 
Pa to, nema problema u radu nego ja štedim imam 20 ili 25 gb u prepaid-u nije neograničen pa je slika onda dosta lošija kada stavim na 250mb/sat
 
Nazad
Vrh Dno