Evo i ja upravo kupio Turist 15 eSim, i ovo mi pise za eSIM kartu - "Datum važenja kartice: 17.06.2027"
Registracija eSim je prosla savrseno glatko, - ide skeniranje dokumenta, pa snimanje selfija, jos par sitnih stvari i to je to.
I onda me lepo iznenadi sms poruka sa sadrzajem - "Od sada u Srbiji, BiH, Sjevernoj Makedoniji, Albaniji i Kosovu mozete trositi resurse iz svog paketa kao u Crnoj Gori. Nakon potrosnje resursa nastavljate da trosite po odgovarajucoj cijeni vaseg paketa. Vas mtel"
Znaci tih inicijalnih 500 GB mogu da trosim i u srbiji.
Testirao brzinu i 5G radi punom brzinum, kao da koristim srpski MTS.
Sad cu cekati jul pa da uzmem onaj paket "m:roming Srbija Prva klasa tiket"
Zanimljivo iskustvo.