Šta je novo?

Kolekcije sa kioska

Od kamiona izašao je TAM 190 pre 2 nedelje a danas SRT Torpedo.

Inače jel se zna nešto šta će biti sledeće? Hachette pored Dizni knjiga nije ništa novo izbacio, ona kolekcija minerala se završila pre skoro 2 godine, za DeAgostini se pričalo nešto za vojna vozila tokom leta ili na jesen.
 
Nazad
Vrh Dno