Do oko -7/-9C bi i smeo da se zakunem da ne bi, preko toga je već upitno, tj. nemoj me držati za reč/kriviti posle.
Mada može ona i preko itekako, samo je pitanje gde je granica, ali recimo da bi noć ili par dana trebalo i -15C da "savlada" (uz izvesno "ždranje" struje, podrazumeva se, ali 21-22C bi morala da može da nagura unutra).
Sa izolacijom kontam da već ne bi trebalo da bude većih problema, barem ako zime ostanu kakve su već godinama.
A ako i bude "frke", uvek imaš opciju da zatvoriš vrata od spavaće i hodnik na par sati da je rasteretiš i "pregreješ" dnevnu za 1-2C, pa otvoriš posle da se "raširi"....
Sa Brizlom nećeš imati problem sa duvanjem u ugaonu. Ili Breezless mod, ili je usmeri skroz desno (efektno joj je horizontalno usmeravanje, što po pitanju samog ugla, što po tome da kod nje nema da i dalje duva u sredinu - kad "smota", smota načisto).
Takođe, benefit pozicije 1 je što možeš predveče da je smotaš levo, da bolje zagreje spavaću.