nsvladimir
Cenjen
- Učlanjen(a)
- 04.03.2013
- Poruke
- 982
- Poena
- 195
Pre i nakon update-a Gpay mi radi normalnoDa li je neko imao problem sa placanjem putem gpay-a? Pre poslednjeg update-a pos je odbio transakciju, a na telefonu se ispisalo nesto u fazonu da telefon ne podrzava sigurnosne standarde. Proverio sam sve na nalogu i pise da je uredjaj verifikovan, ali placanja ne prolaze. Telefon nije rutovan, kupljen je kod ovlascenog prodavca u Srbiji. U pitanju je kartica yettel banke, mada be verujem da je do kartice. Nakon update-a problem se nastavio. Sta jos mogu da probam? Hvala
