Šta je novo?

Samsung Galaxy A56

  • Začetnik teme Začetnik teme Stock
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
ja sam kupio tri originalna samsung 25w punjača, jedan crni i dva bela. ta dva bela su zadnji kupljeni i jedva primetno su manji od ovog crnog koji je malo stariji model.

e jedan od ta dva bela je mojoj staroj bukvalno eksplodirao u utičnici dok je punila. drugi beli i crni rade bez ikakvih problema. svi se koriste sa originalnim samsung kablovima koji su došli uz mobitele.
 
e jedan od ta dva bela je mojoj staroj bukvalno eksplodirao u utičnici dok je punila. drugi beli i crni rade bez ikakvih problema. svi se koriste sa originalnim samsung kablovima koji su došli uz mobitele.
E sad si me utešio 😒
Zar je moguće da Samsung to ne zna da napravi kako treba?
 
Sve je to kocka. I meni je original samsung zamalo zapalio kuću. Zato se slatko nasmejem kad se ovde preporučuju original samsung kao sigurne i bezbedne opcije.
 
Dvoumim se između A56 i novijeg naslednika A57.
Kad se sve sabere i oduzme jel vredi uzimati ovogodišnji A57, jel upgrade u odnosu na A56?
 
Dvoumim se između A56 i novijeg naslednika A57.
Kad se sve sabere i oduzme jel vredi uzimati ovogodišnji A57, jel upgrade u odnosu na A56?
Ja se vodim logikom da ako već uzimam novi telefon, da tu bude uvek najnoviji model. Razlika u ceni na kp je mala, telefoni su u principu isti ali kad već uzimaš drugi telefon, uzmi a57. Ja konkretno koristim a56, zadovoljan sam, ipak moj savet da ideš na a57.
 
Pogledaj malo na YT razliku izmedju ova dva telefona ,veoma mala razlika.
Ako ce da ustedis A56,ako imas viska A57
 
Da

Na 8.0 sam završavao dan sa 35% bsterije otprilike

Na 8.5 20-22% sa istom upotrebom telefona.
 
I ja mislim da ima neki battery drain pa mi prolazi kroz glavu da ga prodam i dodam 50 evra za polovan S24 FE videcu.
 
Ja bih sačekao još jedan update, možda reše bateriju.

Naravno postoji i mogućnost da je još više degradiraju.
 
Nazad
Vrh Dno