Šta je novo?

Prvi čovek kompanije Huawei zahvaljuje SAD-u na razvoju kineske industrije čipova

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
66,008
Poena
1,385
Huawei-Kirin-9030-_2-e1772798967775.webp


Prvi čovek kompanije Huawei zahvaljuje SAD-u na razvoju kineske industrije čipova​


Predsednik kineskog elektronskog giganta kompanije Huawei, tvrdi da su američke sankcije ubrzale razvoj kineskih čipova, iako je kompanija zbog njih platila veoma visoku cenu

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/nauka-i-...e-sad-u-na-razvoju-kineske-industrije-cipova/
 
Možeš ti koliko god hoćeš da smeješ kinezima. Ali kinezi proizvode sve! Dok ovi drugi proizvode samo maglu. Čak im ni to ne ide.
 
Huawei nije u stanju da za 5 godina napravi i razvije ozbiljne mape i navigaciju (naravno mislim na Petal Maps - a obećavali su da će njima nadmašiti Google Mape koje zvanično ne mogu da se koriste na Huawei uređajima - danas 2026 Petal Maps nije ni do kolena Google Mapama, čak je i Magic Earth bolji od Petal Maps - barem od trenutno aktuelne verzije 4.7.0.316(001)), a sada će kobajagi da naprave kao neke vrhunske čipove... slatko bih se ismejao da nije žalosno i gorko-kiselo...
 
Nazad
Vrh Dno