Šta je novo?

Prijava kazni koje nikada ne isticu + revizija prava na Male Oglase

Smesno mi sto vecina koristi isti argument - svi su oni neki "moderatori/administratori" (dobro, u ovom slucaju "administratort") na tamo nekim "drugim forumima", cesto to budu i "strani forumi". 🤣
 
joj bre kukaju kao da su oglasi halo kp milion eura , ovde jos fale oglasi tipa neispitan , nosila baba kad ide na pijacu ......
meni je ova tema prezabavna sta sve covek sebi dozvoli za par stotina dinara
 
Jednom prilikom sam imao ideju da prodam visak tehnike preko oglasa, nisam ni znao kako ide cela stvar, na kraju sam skontao da mi treba 250 poruka za dalje, a cak i tad mozda ne dobijes odmah (ako spamujes). Od toga je proslo vec jedno 2 godine, visak tehnike se vremenom prodao i podelio... Ne shvatam ljude da se toliko trigeruju zasto im je obrisan oglas, zasto ne mogu da kace oglase i slicno kad ocigledno krse pravila.

A opet isto tako ima gomila ljudi koji mogu da prate pravila i kace se oglasi stalno... Ocigledno su ljudi shvatili da ovde mogu mnogo brze da prodaju stvari u odnosu na druge patforme, i sada kukaju kako im je oduzeto neko osnovno pravo...
 
verovatno je mislio na trajne poene
 
rešeno
 
Dobra odluka, jer kazu da smo mi sada strogi, da nikada nije bilo ovako strogo, da je nekada forum bio oaza... :

Eeeeeej, a taman sam se naostrio da nakupim 250 postova 😀 Sad moram 500...
Nakupicu mnogo stvari za prodaju @DukeLander (i ostali) imajte milosti 😀

Salu na stranu, odlicne odluke, podrzavam u potpunosti! 🙂
 
Pitanje u vezi oglasa, po pravilniku sam postavio stolicu za PC, ali vidim da je oglas trenutno skinut, ne znam da li zbog pogrešne kategorije ili toga što sam kopirao tekst sa KP i zaboravio da stavim cenu, taman da editujem, nema oglasa... Pitanje je koja je kategorija u Malim Oglasima pogodna za postavljanje kancelarijske stolice?
 
Oglas je uklonjen zbog nedostatka cene. Prošlo je pola sata od postavljanja oglasa, ne bi ni mogao da uradiš edit.
 
Moja greška, da li je ok da bude "Hardver" kategorija?
 
Pošto niko od moderacije nema bolju ideju, stavi za sada u Hardver. Prebacićemo ako nađemo adekvatniju kategoriju. Neće se brisati zbog pogrešne kategorije.

Edit: Već si postavio. Sve je ok.
 
Nazad
Vrh Dno