Šta je novo?

Pametni satovi sa Aliexpressa

Koja je razlika između Zeblaze Ares 3 Pro i Zeblaze 7 Pro ?
 
Stigao i MT200 ili M Watch.
 

Prilozi

  • PicRetouch_20240424_174139500.jpg
    PicRetouch_20240424_174139500.jpg
    107.4 KB · Pregleda: 168
  • Screenshot_20240424-174634.png
    Screenshot_20240424-174634.png
    68.5 KB · Pregleda: 140
Evo specifikacije prepisane sa KP oglasa(samo jedan prodavac ga ima u ponudi):
Uradjen je po modelu Huawei Watch 4 Pro.

Sat koji vam apsolutno prati i meri sve najbitnije funkcije i koji 24-časovno sakuplja podatke:

* Krvnog pritiska

* Otkucaje srca,

* Nivo kiseonika u krvi

* EKG

* Temperaturu tela

* Šećer u krvi


* Brzinu disanja
Poseduje NAJNOVIJI CHIPSET I ELEKTRODE pomoću kojih imate mogućnost da uradite Lorencov test sa HRV podacima koji će ostati zapisani na aplikaciji i koje kasnije možete analizirati.
Takođe možete da kontinuirano pratite krvni pritisak, temperaturu, da preko sata ili aplikacije postavite zadate vrednosti iznad kojih će vas sat alarmirati.


Unapredjeni softver i procesor sa memorijom od 128MB vam omogućavaju brz i precizan odgovor na svaku funkciju koju otvorite.


Pored toga imate i opciju Bluetooth Call, pozivate i primate pozive direktno preko sata a takodje i primate i Viber poruke, prethodni modeli nisu imali te opcije.


Amoled ekran je 1,43 inča u rezoluciji 466x466 koji ide od ivice do ivice kućišta i daje fantastične boje i kristalno čistu sliku.
Mogućnost prikaza ekrana do 60 sekundi.


Vrlo jaka baterija sa 440mah, koja u zavisnosti od korišćenja može da traje od 6-10 dana, u stand by više od 25 dana.


Sat je vodootporan u klasi IP67, što znači da vam voda neće smetati pri svakodnevnim aktivnostima.

Dodatne funkcije koje sat poseduje:
  • Sinhronizacija kontakata iz telefona
  • Notifikacija Poziva, čitanje SMS, VIBER poruka, Facebok, E-mail, Whatssup. . .
  • Mogućnost dodavanja bilo koje slike iz vašeg telefona na početni ekran ili možete dodati veliki broj slika ekrana preko aplikacije
  • Multisport mod, sa više aktivnosti koje možete pratiti
  • Merenje potrošnje kalorija
  • Merenje pređenog puta
  • Pedometar, broji korake
  • Bluetooth 5.1 brži i sigurniji rad
  • Kontrola muzike i funkcija kamere na telefonu
  • Podsetnik dugog sedenja, popiti vodu
  • Analiza kvaliteta spavanja
  • Prikaz spoljnih vremenskih uslova
  • Sva podešavanja direktno na satu
  • Alarm, štoperica, tajmer
  • Lampa, jako svetlo ako vam zatreba
  • 2 igrice

I naravno uživo boje interfejsa dosta življe u stvarnosti.
Sat je izuzetno kvalitetno izrađen, tek sam ga danas posle podne dobio, tako da nisam još skinuo druga "lica"
Tek sam počeo da ga podešavam.
 

Prilozi

  • IMG_20240424_205835135.jpg
    IMG_20240424_205835135.jpg
    185.6 KB · Pregleda: 118
  • IMG_20240424_205323457.jpg
    IMG_20240424_205323457.jpg
    243.1 KB · Pregleda: 119
ja se majke mi divim ovim kinezima sta stave sve u specifikacije sata :rolleyes:
 
Ja bih te Kineze proterao sve u Japan odakle su i došli :D
 
Stigle narukvice. Silikonske i na čičak :)
Ovu za Vibe 7 uzeo sa oglasa gde je baš bilo kao naznačeno da je za ovaj sat, ali vidim da je i to univerzalna od 22mm tj ima ponuda i za Samsung, Xiaomi itd..
Ostale su isto od 22mm i skroz su OK. Nije baš kvalitet kao original, ali su dobre, cene su oko 0,5-1€ za svaku (sa novčićima).
Meni odgovaraju ove na čičak jer se lako skidaju/stavljaju i ne depiliraju uopšte :), ali silikonske su lakše za održavanje pa kako kome odgovara.
Zelenu sam nakačio na Vibe 7 samo da se vidi kako izgleda, zanemarite kombinaciju boja, namenjena je za crni sat tj btalk 3.
Nemam pojma kako drugačije da postavim link, valjda je ok 😬
Vibe 7 pro , silikon uni 2mm i nylon strap 22mm
 

Prilozi

  • 20240426_143237.jpg
    20240426_143237.jpg
    81.5 KB · Pregleda: 94
  • 20240426_142541.jpg
    20240426_142541.jpg
    80.8 KB · Pregleda: 72
  • 20240426_142839.jpg
    20240426_142839.jpg
    67.5 KB · Pregleda: 70
  • 20240426_143007.jpg
    20240426_143007.jpg
    62.4 KB · Pregleda: 91
Ima li neki model sata koji meri brzinu kretanja osobe koja ga nosi?

Znači treba da ima implementirani GPS modul i da ima omogućenu opciju merenja brzine kretanja.
 
Pa ovi kinezi to ne mogu...
oni bukvalno u svim opcijama sporta mere samo vreme korake i puls, zato i imaju 1001 sportsku disciplinu, samo se ikonica sporta razlikuje :rolleyes:

treba ti pravi sportski GPS sat za to, i onda u opciji za biciklizam moze da meri brzinu u nekoj krstenoj aplikaciji.
Ako si mislio na Trcanje, ono koliko znam ne meri brzinu, vec meri predjeni put za odredjeno vreme, i ritam koliko koraka u jedinici vremena se pravi, brzina je tu sporedna.

Znaci neki amazfit stratos ili garmin fenix... jer tu nije dovoljno samo da zabelezi sirove podatke vec treba i krstena aplikacija koja ce da ih prikaze i analizira.

Ovi kinezi za skromnu cenu koju kostaju imaju jako skromne softverske mogucnosti i nije ni za ocekivati da to mogu.
 
Pojavilo se još nešto interesantno
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $30.72 65% Off | Black Shark S1 Smartwatch Global Version 1.43'' AMOLED Screen Health Monitoring Fitness Watch 10 Days Battery Life
 
Ima li neki model sata koji meri brzinu kretanja osobe koja ga nosi?

Znači treba da ima implementirani GPS modul i da ima omogućenu opciju merenja brzine kretanja.
To ti moze originalni Amazfit Bip, verovatno ih možeš naći na KP za 1500-2000,a i baterija im fino traje (20 dana).
 
Dobar ovaj black shark,da li je bolji od vibe 7 pro?
 
Sve je to u sustini isto, samo drugo pakovanje
 
Јел неко поручивао овај модел?

Screenshot_20240428-071036.png
 
Da li ti zeblaze modeli izgledaju jeftino uzivo ili ne?
Iznenadjujuce, ali uopste ne izgledaju jeftino. Prvi utisak ce ti biti pakovanje ako se odlucis da kupis i kada ti stigne a zatim i sve ostalo
Koji je po vama najbolji Zeblaze ?
vibe 7 pro i stratos (imao oba). Iako stratos po karakteristikama mnogi smatraju boljim, meni je daleko mocniji vibe. Oba sam prodao ''sa ruke'' posle nekog vremena uz napomenu da sam na vibe bolje prosao

Kako vam se cini ovaj sat?

Meni nepoznato ali me podseca na Kospet modele pa ako ga neko ima ovde moze pomoci oko opisa (i ja bih voleo cuti)
 
IMG_1391.jpeg
Stigo Zeblaze BTalk 3 Pro na prvu odličan mnogo bolji od ekran od BTalk 2 koji sam takođe imao u rangu Zeblaze GTR 3 pro(koji žena ima)…ja sam ga upario sa iPhone za sad sve radi pozivi poruke….
 
^
Наручих га и ја пре 5 дана.
 
Da li neko slučajno zna koliko se čeka sa Ali Expresa, ako je naručeno iz Švajcarske na adresu u Švajcarskoj?
 
Meni su oba sata (Vibe 7 Pro i GTS3) stigli posle 4-5 dana, u Nemacku.
 
Stigle narukvice. Silikonske i na čičak :)
Ovu za Vibe 7 uzeo sa oglasa gde je baš bilo kao naznačeno da je za ovaj sat, ali vidim da je i to univerzalna od 22mm tj ima ponuda i za Samsung, Xiaomi itd..
Ostale su isto od 22mm i skroz su OK. Nije baš kvalitet kao original, ali su dobre, cene su oko 0,5-1€ za svaku (sa novčićima).
Meni odgovaraju ove na čičak jer se lako skidaju/stavljaju i ne depiliraju uopšte :), ali silikonske su lakše za održavanje pa kako kome odgovara.
Zelenu sam nakačio na Vibe 7 samo da se vidi kako izgleda, zanemarite kombinaciju boja, namenjena je za crni sat tj btalk 3.
Nemam pojma kako drugačije da postavim link, valjda je ok 😬
Vibe 7 pro , silikon uni 2mm i nylon strap 22mm

Koji model je taj sat sa Bazelom ?
 
Stigo Zeblaze BTalk 3 Pro na prvu odličan mnogo bolji od ekran od BTalk 2 koji sam takođe imao u rangu Zeblaze GTR 3 pro(koji žena ima)…ja sam ga upario sa iPhone za sad sve radi pozivi poruke….
Da li ti radi konrola za music player?
 
Stigo Zeblaze BTalk 3 Pro na prvu odličan mnogo bolji od ekran od BTalk 2 koji sam takođe imao u rangu Zeblaze GTR 3 pro(koji žena ima)…ja sam ga upario sa iPhone za sad sve radi pozivi poruke….
Zamalo sam ga narucio,
izgleda ok. Da mi je taj watchface na Vibe 7 Pro :)
Tu mi nisu malo jasni, skoro da svi imaju isti/slican "OS" ali svaki model ima neke "svoje" watchface-ove kojih nema na drugim modelima.
 
Da li ti radi konrola za music player?
Za deezer radi možeš normalno sa sata da menjaš pesme na telefonu i da pojacavas i smanjuješ ton, nemam muziku u telefonu samo deezer pa sam tu i probao, tako da verujem da radi i u običnom playeru
 
Stigao i meni Btalk 3 pro, tanak je lepo izgleda na ruci.
Ima li neko ovaj i Vibe 7 pro da ih slika uporedno da vidim da li je Vibe mnogo veci?
 
Stigao Zblaze 7 pro, cekam da ga klinac otpakuje kad dodje iz skole.

Narucio 10 komada Zeblaze BTalk 3 Pro, nek se nadju za poklone, 17.4e je kradja.
 
Nazad
Vrh Dno