Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Clips kao njihova aplikacija

 
Ne znam da li sam na pravom podforumu. Otkako sam kupio prvi iphone, region mi je bio US i redovno vrsio update aplikacija, sad udjem da uradim to za Binance, medjutim nema ga vise na appstore bez US nego, samo US verzija i drugi. Sta ciniti sada?
Пребаци га на ЕУ/Србија продавницу и имаћеш доступну верзију и ажурирања за конкретну апликацију.
 
malopre sam aktivirao novi iPad majci, secam se pretprosle godine kad sam uzimao za sebe iPad i prosle god. iphone da sam dobio (ako se ne varam oko trajanja) 6 meseci apple music, godinu dana apple arcade i jos nestojel to bila neka akcija posto sad ne vidim tu trial opciju da aktiviram?
 
Bilo nekad. Sad dobijes 3 meseca Arcade i to je to.
 
Čini mi se da trebaš imati i tri mjeseca aTV+.
 
Imate li problem sa mail native aplikacijom i forwardovanjem vecih attachmenta.. Kao da ima maksimalnu velicinu koja moguca za forward a sve ostalo blokira.
 
Da li je moguće prebaciti backup sa Whatsapp business na whatsapp?
Npr da se ulogujem na whatsapp sa business brojem I da on povuče backup sa iclouda.
 
Izasla mi je jutros poruka “Update Payment Details” medjutim posle unosenja podataka sa kartice izlazi poruka “Your payment method was declined”. Da li neko zna mozda sta je u pitanju? Nisam imao problema do sada sa ovim, uredno mi je skidato sa racuna za icloud prostor.
 
Pa jesi sigurna da si dobre podatke unela, sa kartice?
 
Nazad
Vrh Dno