Šta je novo?

FIFA World Cup Qatar 2022

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel neko ovde registrovao koliko Švajcarska trči večeras i koliko su im odbrana i sredina pokretljivije od naših? Taktički isto deluju odlično.
Bilo bi lepo da ih dobijemo, makar i sa 1-0, ali zaista ne znam da li naš napad i sredina mogu da im pariraju svih 90 i kusur min.
Odbrana im odlično deluje, ne znam da li Mitrović sam može da se krlja da njima
Ne kapiraju ovi što se lože. Realno egal su bili sa Brazilom. Veoma kompaktna reprezentacija. Igra im i nerešeno. I sada loženje može da počne do hladnog tuša u petak. Ovaj na Areni poludeo slavio više nego da smo mi dobili. To je taj "realan" pristup stvarnosti. Istina u stvari baš dosta boli.
 
Ovaj zeleni? :p
 
1. Uslov - pobeda protiv Švajcarske
2. Uslov - ostvariti bolji rezultat protiv Švajcarske od onoga koji Kamerun ostvari protiv Brazila
Postoji teoretska mogućnost da budemo egal sa Kamerunom (bodovi, gol razlika, broj postignutih golova), u tom slučaju odlučuje fer plej (žuti i crveni kartoni).
Ako je i fer plej egal odlučuje izvlačenje iz šešira.
 
A šta ako Kamerun dobije Brazil? 😀
Pa moramo da ostvarimo bolji rezultat protiv Švajcarske.
Npr Kamerun dobije 1-0, mi moramo 2-0.

Inače Brazil je dobio Švajcarsku bez svog najboljeg igrača, nije mala stvar da li je Neimar u timu ili ne.
 
Pa i nema kalkulacija, mi moramo da dobijemo Švajcarsku i to je to.
Treba da rodimo mečku da se to desi ali to je naš cilj.
Kamerun u priču ulazi teoretski samo ako dobije Brazil.
 
316951267_5440714052717630_5090907699099354243_n.jpg
 
Ma jok najjace cemo da budemo realni dobice nas šviptarci aj da ni negledamo. Koja je poenta ako nema loženja....idemo kilijane mbapče čuvaj se srbske odbrane šuplje
 
Jedino ako se na video bimu igracima pokazivao taj snimak prevare, u onih par minuta kad su nam zabiberili ona 2 komada...pa je to bio razlog pada koncentracije.
 
Prolazi ko zasluzi u petak. Nego zna li se kako ce ova 3 kola da se prenose? Neki multi ili jedna tekma na RTS 1 a druga na RTS 2?
Zna li se koju utakmicu nece prenositi Aca Stojanovic, da znam sta cu gledati :).
 
ovaj iz 🇺🇾 prošao kroz odbranu 🇵🇹 kao nož kroz maslac
 
Ma ovako je najslađe na ivici noža tako se pravi šampioni rađaju.
Ne bi bilo interesantno da dobijamo svaku 3-0.
@Sale83 promeniće ploču ako dobijemo Švajcarsku

Per aspera ad Astra 🔥🇷🇸💪🙂👍⚽⭐🏆🥇1️⃣
 
Zna li se koju utakmicu nece prenositi Aca Stojanovic, da znam sta cu gledati :).
On prenosi nase a kada ispadnemo onda ce samo raditi krem tekme, polufinala i finale.
Ja sam se danas zajebo pa nisam iskljucio zvuk i smucio mi je covek utakmicu.
Obicno kada mu cujem glas odmah ide mute i pustim samo neku muziku i bude mnooogo bolje.
Ostali sa RTS-a koliko god da su losi mogu da ih slusam ali ovaj strucnjak je bez konkurencije koliko ide na zivce.
Jedinstven primer negativne selekcije u struci. Jos je mlad pa ima da bude glavni drzavni komentator jos decenijama.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno