Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
moze da bidne a ne mora da znaci.
Nije prva , a vala nije ni zadnja (mada cini mi se da se secam prve "greske" : prodaja drk )

I ja sam napravio par. zadnja je prosle godine u ovo vreme - nisam prodao ltc ... ali eto i dalje sam u igri i cekam ovog puta necu biti toliko greedy
c est la vie !
 
Ništa danas nisam stigao da ispratim, jel bio onaj Džeri Pavel šou? Šta kaže?
 
https://cointelegraph.com/news/bitc...-fomc-win-in-friday-s-640m-btc-options-expiry
U petak, najava pumpanja ?
  • Between $19,000 and $20,000: 500 calls vs. 5,100 puts. The net result is $90 million favoring the put (bear) instruments.
  • Between $20,000 and $21,000: 3,300 calls vs. 1,500 puts. The net result favors the call (bull) instruments by $40 million.
  • Between $21,000 and $22,000: 7,500 calls vs. 200 puts. The net result favors bulls by $155 million.
  • Between $22,000 and $23,000: 12,200 calls vs. 0 puts. Bulls are completely dominant, profiting $270 million.
 
ipak se ne bih složio poštovani kolega ;) euro lagano raste u odnosu na dolar (pad je uglavnom zaustavljen), ovo sa kamatama što se desilo juče, sve manje utiče na crypto, amortizovano je već... itd..
 
Tek bi trebalo da ide dole, tako da se niko ko se istovario nije istovario prerano, samo strpljenje. Ovo mislim zato što je neto nerealizovan profit/gubitak bio previše malo u minusu, a i sada je svega par procenata u minusu.
Lično, odgovaralo bi mi da me pre tog pada obraduje jedan skok do nešto malo preko 22k zbog longova koje imam, e sad ako ne bude sreće jedino da se nadam da pad neće biti toliki da mi uništi longove, prosek je oko x2, a ako bide sreće super.
 

Prilozi

  • nupl.jpg
    nupl.jpg
    161.6 KB · Pregleda: 95
https://cointelegraph.com/news/bitc...-fomc-win-in-friday-s-640m-btc-options-expiry
U petak, najava pumpanja ?
  • Between $19,000 and $20,000: 500 calls vs. 5,100 puts. The net result is $90 million favoring the put (bear) instruments.
  • Between $20,000 and $21,000: 3,300 calls vs. 1,500 puts. The net result favors the call (bull) instruments by $40 million.
  • Between $21,000 and $22,000: 7,500 calls vs. 200 puts. The net result favors bulls by $155 million.
  • Between $22,000 and $23,000: 12,200 calls vs. 0 puts. Bulls are completely dominant, profiting $270 million.
u 9h ističu opcije, pumpanje je krenulo, a da li će imati snage, to ostaje da vidimo, stop loss naravno mama
 
Poslednja izmena:
Ne treba Simke nego Morbius, da ohladi glave malo :D
Zlatni zubi i djindjuve, kakvi crni novčići i gluposti, samo u tome je spas, sve ostalo samo što se nije raspalo a posebno crypto, svaki čas je balon pred pucanjem, oprez!
 
omg sto bi rekla mladez "2-3%" uvis i svi ono radovanje. kilavo ide ovo kilavo naspram onoga sto je doge napravio ovo je nista. Statisticka greska u moru brojki. Kad krene odjednom 20% dole bice jao kuku lele , e tad ce se javiti ekipa da kazu "sam vam rekao , a vi ne slusate" :p
 
Матиче кућо!
Ко је беше одавде стално пребацивао из аде у матик и обрнуто? Надам се да је остао на правој страни 😃
Ускоро иде у топ 3 😎 шалу и шилинг по страни, гомила партнерства у овим досадним месецима, али ми је нешто сумњиво да је овај узлет покренуо нфт на инстаграму. Ту је био и онај кратки клип о мастеркарду где уживо користе полигон као платформу. Више се надам да је све ово припрема за нешто веће, да се неко накуповао чекајући спреман.
Свакако сам пре неки дан пребацио сав матик на леџер, уморило ме све ово, плус страх да држим на нексу више поред свих ових хакова и осталих целзијуса.
 
Ja sam stalno teoretisao o tom prebacivanju, ali nisam ništa uradio..
Greota ga je bilo ne uzimati lopatom na 0.3...uzeo kašikicom..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno