Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema slika na a10 preko CAM kartice. Da nije možda 4k? Isto se ponaša kao kad hoću da pustim Sportklub 4k, ide ton, a nema slike.
 
E tako, idemo sa novim ugovorom na staroj Exe Net optici. Paket PLAN 2L (test 14 dana sa vraćanjem opreme ako nešto zeza) i sa novim uređajima:
Huawei EchoLife HG8245W5-6T i MOVE STB.
Za sada slika je kristalno jasna bez trzavica kako uživo tako i sa vraćanjem i odziv je trenutan, wifi signal bije i van stana. Samo mi nije jasno zašto MOVE nema opciju biranja 1080p 50Hz već samo 60Hz.
Videćemo...🙂

Ja sam skoro dobio move, pre neki dan, slika je očaj živi, kockasto do zla boga. Da li može da se to sredi nekim podešavanjem ili da vraćam? Ne može da se meri sa kablom.
 
E tako, idemo sa novim ugovorom na staroj Exe Net optici. Paket PLAN 2L (test 14 dana sa vraćanjem opreme ako nešto zeza) i sa novim uređajima:
Huawei EchoLife HG8245W5-6T i MOVE STB.
Za sada slika je kristalno jasna bez trzavica kako uživo tako i sa vraćanjem i odziv je trenutan, wifi signal bije i van stana. Samo mi nije jasno zašto MOVE nema opciju biranja 1080p 50Hz već samo 60Hz.
Videćemo...🙂
Supernova 1000/100 Mbps :) ;)
 

Prilozi

  • 13718526545.png
    13718526545.png
    48.6 KB · Pregleda: 95
Upravo o tome se radi. Kako kome treba... Meni ne treba više od ovoga što imam.
 
Možeš da bocneš kabl u neki TV iz prošlog veka pa da praviš poređenje. Gde će MOVE da se meri sa ovim današnjim TV aparatima.
 
E tako, idemo sa novim ugovorom na staroj Exe Net optici. Paket PLAN 2L (test 14 dana sa vraćanjem opreme ako nešto zeza) i sa novim uređajima:
Huawei EchoLife HG8245W5-6T i MOVE STB.
Za sada slika je kristalno jasna bez trzavica kako uživo tako i sa vraćanjem i odziv je trenutan, wifi signal bije i van stana. Samo mi nije jasno zašto MOVE nema opciju biranja 1080p 50Hz već samo 60Hz.
Videćemo...🙂
Ukom si gradu?
 
Možeš da bocneš kabl u neki TV iz prošlog veka pa da praviš poređenje. Gde će MOVE da se meri sa ovim današnjim TV aparatima.

Pa valjda može da pusti jebeni 1080p, što ide kroz koksijalca? Nisam tražio 4k.
 
ako pitas, da, to je to otprilike. u svakom slucaju mnogi stariji TV/STB ne mogu da prikazu takav video.
generalno se za 4K koristi taj codec, otprilike kao sto se za HD koristi MPEG4 a postojao je poneki MPEG2 (20Mbps!)
 
Imam Apolon preko Supernova naloga odakle mu bez problema pristupam (takodje i sa TV-a), medjutim, kada preko aplikacije Apolon (koju sam skinuo sa stora) za mobilni telefon pokusam da pristupim, izbaci mi gresku da je pogresno ime ili lozinka (a kucam iste podatke kao za Supernovu kao sto pise da treba).
Da li neko zna u cemu je problem?
 
Mislim da to nije to. Pisano je ranije...
Navodno može da se pristupa "krnjem" Apollonu što ide preko Supernove, direktno ne može.
Znači preko supernovaott.rs, MOVE STB i MOVE IP STB u odeljku Apollon video kluba je moguće jedino.
Aplikacija Apollon ne može za razliku od MOVE 'N' GO, opet video klub.
 
Poslednja izmena:
Imam Apolon preko Supernova naloga odakle mu bez problema pristupam (takodje i sa TV-a), medjutim, kada preko aplikacije Apolon (koju sam skinuo sa stora) za mobilni telefon pokusam da pristupim, izbaci mi gresku da je pogresno ime ili lozinka (a kucam iste podatke kao za Supernovu kao sto pise da treba).
Da li neko zna u cemu je problem?
Jesi li dobio poseban pass za Apollon?
Ja jesam i razlikuje mi se pass od naloga za supernova.ott.
Evo sad sam probao preko aplikacije na mobilnom i fercera. Bukvalno si me podsetio da ovo postoji 😅
 
Nisam dobio, pise mi da su isti kredencijali za SN i Apolon. Vec sam pisao ovim drugima, sad cu i ovima iz SN.
U sustini nije mi to toliko neophodno, problem je sto je MoveNgo player ocaj zivi - Niti mogu da listam serije/filmove, niti posle da ih nastavim, neoregledno...
 
Nisam dobio, pise mi da su isti kredencijali za SN i Apolon. Vec sam pisao ovim drugima, sad cu i ovima iz SN.
U sustini nije mi to toliko neophodno, problem je sto je MoveNgo player ocaj zivi - Niti mogu da listam serije/filmove, niti posle da ih nastavim, neoregledno...
Preleteo sam po mailovima i vidim da sam dobio kredencijale nakon 62 dana od prvog obracanja Supernovoj 😅
 
Nisam dobio, pise mi da su isti kredencijali za SN i Apolon. Vec sam pisao ovim drugima, sad cu i ovima iz SN.
U sustini nije mi to toliko neophodno, problem je sto je MoveNgo player ocaj zivi - Niti mogu da listam serije/filmove, niti posle da ih nastavim, neoregledno...
Moraju oni registrovati, mejl je isti ali šifra druga, to što piše da su kredencijali isti baci u vodu slobodno. Meni su na jedite jade aktivirali sve me vrtili na priču da imam na move boxu. Ja bio uporan i zvao svaki dan i na kraju se javio neki momak i aktivirao.
 
Moraju oni registrovati, mejl je isti ali šifra druga, to što piše da su kredencijali isti baci u vodu slobodno. Meni su na jedite jade aktivirali sve me vrtili na priču da imam na move boxu. Ja bio uporan i zvao svaki dan i na kraju se javio neki momak i aktivirao.
Posto sam ja u romingu, majka ih je zvala i otkacili su je nebuloznom izjavom 'Da je Apolon moguc samo u okviru video kluba'.
Zbog cega onda imaju 'Prijava preko operatera SN' na mobilnoj aplikaciji.
Majko moja kakva je to bagra.
Sad sam im pisao mejl ali nista to dok licno ne odes izgleda mi.
Bice ovo jebada sa njima ozbiljna. Al nije sad ni sto mi toliko treba aplikacija koliko me nerviraju
 
Posto sam ja u romingu, majka ih je zvala i otkacili su je nebuloznom izjavom 'Da je Apolon moguc samo u okviru video kluba'.
Zbog cega onda imaju 'Prijava preko operatera SN' na mobilnoj aplikaciji.
Majko moja kakva je to bagra.
Sad sam im pisao mejl ali nista to dok licno ne odes izgleda mi.
Bice ovo jebada sa njima ozbiljna. Al nije sad ni sto mi toliko treba aplikacija koliko me nerviraju
Lepo ti ja napisa, ali ja bio tvrdoglav. Iskreno i nema nekih filmova koje nismo odgledali. Kod mene se radilo više o principu. Ako nešto nude hoću sve da imam kad već plaćam pošteno i po punoj ceni.
 
Ja sam pokušavao mesecima, i zvao i pisao mejlove i na kraju odustao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno