Šta je novo?

Koji VPN kupiti?

Imam problem oko vpn surfsark,hteo sam da ga instaliram na box ,kako bi gledao eon.Kad ga aktiviram na Srbiju ne prikazuje kanale ni na eon,isto tako ni na supernovu.
Sad vidoh ništa ni na hbo max..
Da li ima neka podešavanja ,ili mozda jednostavno ne može..
Nisam koristio ovo do sad....
Koristim CyberGhost za EON, tako da ne znam kako radi za ostalo.

Probaj da prinudno zaustaviš EON i VPN, u podešavanjima. Neki put neće da se ukači na EON ako to prvo ne uradim.
Uvek prvo uključi EON pa tek onda VPN.
Ne bi trebalo da ne radi sa surfsharkom.
 
Ma jok...Nece.Il ja nem pojma da podesim ovo...

edit:Upali se nakon reseta rutera i boxa 🙂
 
Poslednja izmena:

Prilozi

  • Screenshot_2022-08-28-14-40-52-051_com.expressvpn.vpn.jpg
    Screenshot_2022-08-28-14-40-52-051_com.expressvpn.vpn.jpg
    38.2 KB · Pregleda: 66
  • Screenshot_2022-08-28-14-43-25-257_com.expressvpn.vpn.jpg
    Screenshot_2022-08-28-14-43-25-257_com.expressvpn.vpn.jpg
    58.8 KB · Pregleda: 69
Imaš tu 2 opcije, da tu čekiran bude samo eon i koji hoćeš drugo nešto da radi na VPN a ostale aplikacije da idu na klasičan provajder net druga varijanta na slici prethodnoj taj drugi klizač je obrnuto da biraš šta nećeš...

Evo malo i vanish i nord...
 

Prilozi

  • IMG_20220828_150733.jpg
    IMG_20220828_150733.jpg
    49.1 KB · Pregleda: 65
  • Screenshot_2022-08-28-15-08-03-726_com.ixolit.ipvanish.jpg
    Screenshot_2022-08-28-15-08-03-726_com.ixolit.ipvanish.jpg
    75.4 KB · Pregleda: 40
  • IMG_20220828_150927.jpg
    IMG_20220828_150927.jpg
    47.2 KB · Pregleda: 39
  • IMG_20220828_151109.jpg
    IMG_20220828_151109.jpg
    64.4 KB · Pregleda: 58
Imam problem oko vpn surfsark,hteo sam da ga instaliram na box ,kako bi gledao eon.Kad ga aktiviram na Srbiju ne prikazuje kanale ni na eon,isto tako ni na supernovu.
Sad vidoh ništa ni na hbo max..
Da li ima neka podešavanja ,ili mozda jednostavno ne može..
Nisam koristio ovo do sad....
Proveri ip adresu i da li se stvarno zakačio. Probaj na hrvatski server. Surfshark zna da zeza ponekad.
 
Prošljakao je.Nakon reseta rutera.
Nisam čačkao ništa više,ni ovo gore što je predloženo.
Jednostavno te opcije na boxu ne vidim,ali ih ima na windowsu...
Mozda su na nekoj drugoj poziciji,videcu ...
 
Isteko edit..
Šljaka,ali svaki put mora čupanje boxa iz struje da bi radilo...
 
E vidi EON zeza u zadnje vreme, tačnije zadnje 2 verzije.
Prvo su uveli da ne može da se postavi CBR (do 7 Mbit/s) za kvalitet ako konekcija nije LAN, a od ove zadnje verzije povremeno neće da pusti sliku.
Rešenje je da stopiraš EON aplikaciju, obrišeš keš i pokreneš ponovo.
 
E vidi EON zeza u zadnje vreme, tačnije zadnje 2 verzije.
Prvo su uveli da ne može da se postavi CBR (do 7 Mbit/s) za kvalitet ako konekcija nije LAN, a od ove zadnje verzije povremeno neće da pusti sliku.
Rešenje je da stopiraš EON aplikaciju, obrišeš keš i pokreneš ponovo.
Koja je poslednja verzija da ne pravi probleme?
 
Nord mi se pokazao najbolje za EON.
 
Uzeo fastest VPN lifetime licencu za 5 uredjaja tipa 10e (bila neka akcija), tek mi se nekidan ulazala potreba da eonom u inostranstvu. I radi ok, instaliran na fire tv. Radi eon, radi supernova app.

Kakva su uopšte iskustva sa fastest vpn?
 
Već si sam sebi odgovorio.
 
Uzeo fastest VPN lifetime licencu za 5 uredjaja tipa 10e (bila neka akcija), tek mi se nekidan ulazala potreba da eonom u inostranstvu. I radi ok, instaliran na fire tv. Radi eon, radi supernova app.

Kakva su uopšte iskustva sa fastest vpn?
Ja sam uzeo za sebe i za jos par prijatelja. EON i IRIS rade na svim mrezama, sto mi je i glavni cilj koriscenja FastestVPN-a. Koristim preko Windows PC, Android telefona i X96max Android boxa (Eon smart TV apk)
 
Na sajtu fastestVPN nema lifetime ponude. Gde može da se kupi?
 
To je bila akcija na nekom sajtu, googlaj "FastestVPN: Lifetime Subscription".
 
Ok hvala. Ima na drugim sajtovima za 20$ ali na njihovom nema zato rekoh bolje da pitam. Treba mi za eon, hbo, netflix i stremio u Austriji.
 
Kupljen fastestVPN za 12$ hvala svima. Eon radi na PC i android telefonu međutim na mi box-u neće. Piše problem sa mrežom na oba servera u Srbiji.
 
Mozes definises jedno krace vreme , meni prodje godinu dana za sada jos uvek sve sljaka
 
Ako si kupio kradeni nalog, može da se i to desi.
Ali dogovor je da se na ovom forumu ne govori o ilegalnim stvarima.

Izgleda da još neki ovde nisu shvatili pa da ponovimo još jedanput:
Legalno, ne postoji lifetime subscription za par dolara.
 
Ok , moje iskustvo uzet life time sa 15 multilogin za 16€ ( nikakav kraden nego platio i napravio moj nalog )Screenshot_20220916-122950_01.png , zbog pocetnog problema sa loginom bio u kontaktu sa zvanicnom podrskom i sve brzo reseno tako da mislim da je sve legalno a sad mozda gresim videcemo vreme ce pokazati
Da jos dodam od njih na mail dobio ponudu al to sam ranije vec pisao jer se jos ljudi javljalo da su dobili e sad ako postoji neki divlji paralelni 😁😂 al na istoj je adresi i radi
 
Poslednja izmena:
Kupljen fastestVPN za 12$ hvala svima. Eon radi na PC i android telefonu međutim na mi box-u neće. Piše problem sa mrežom na oba servera u Srbiji.
Gde za 12$ i za koliko uređaja?
Mogu da dođem do 16.6 za 15 uređaja, što je i dalje fenomenalna ponuda.

BTW, ima li zainteresovanih da se podeli? 15 uređaja ne bih popunio za taj lifetime.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno