Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, iako sam pomislio da će ovo možda moći bez restarta. Sada sledi ponovno sortiranje kanala po našem ukusu...AS i još poneki kanali koji su kao njihovi ekskluziviteti ostali su naravno na dve pozicije, Superstar, Kazbuka, Toxic, Film klub i ima još njih koji idu prvo do broja 150 da budu na meti a onda od 200, 300, 400,,,gde su u tematskim paketima.

Moglo je bez toga al' 'ajd.
 
Kanali arena sport u hd nalaze se na pozicijama 149 i 300. Ostale kanale nisam mogao da proveravam da li se nalaze na duplim pozicijama. Verovatno jos cackaju i namestaju.

Sto se tice izgleda interfejsa irisa sve je ostalo isto.
 
Obaveštavamo korisnike iris TV paketa Start, Plus i Max, koji imaju HD kanale, da će od 01.09.2022, doći do izmene numeracije pojedinih HD kanala.

Izmena se odnosi na TV kanale koji se emituju i u SD i u HD rezoliciji. Od navedenog datuma ovi kanali će se emitovati samo u HD rezoluciji i imaće numeraciju koju sada ima SD kanal. Prethodna HD numeracija kanala se ukida.




Moj astrolog TV :D
 
Jbga :) sada mogu da se ubijem da pogledam eurosport unazad :)
Animal planet na 352 je odavno beše bez HD verzije? Nisam ga pustio bar nekoliko meseci ali mislim da je HD odavno ukinut, nemam pojma zašto ali tako mi nešto ostalo u glavi. Ne bi ni primetio da nisu nabacali dokumentarce tu na gomilu od 350...
 
Ukinuli su one preko 700 ko je ih imao i to je jedino ''epohalno''. Gomila kanala je ostala duplirana samo što su sada te obe duplirane verzije u HD formatu.

Npr. Superstar 103-200, BT 134-269, da ne nabrajam sad, ima ih sigurno mimo Arene još jedno 15-20 kanala na duplim HD pozicijama, to su sve kanali čiji je osnivač ili već šta MTS, mnogo glupo zaista a posebno ovo sa AS jer paket sadrži 15 i kusur kanala a na dva mesta raspoređeni. Meni odgovara jer više nema 700+ ali nisu do kraja uradili posao i mislim da će ostaviti ovako. Trebalo mi je satić otprilike da posložim to kako meni pasuje.

Animal planet je odavno samo u SD verziji.
 
Pozdrav, danas me je pozvao mts agent i ponudio 12 meseci po 1 dinar. Kada me je pitao koji paket hocu, rekao sam mu onaj osnovni od 3000(tv start+net+fixni) ako u njemu imaju arena sport kanali. Na sta mi je on odgovorio da tek u paketu od 3500(tv plus +net+fixni) imaju svi arena sport kanali i da u tome od 3000 nemaju premium kanali i da nemaju "jos neki" arena sport kanali. Posto im je na sajtu stajalo da i premium paketi pripadaju tome Start tv paketu (170+ kanala) kontaktiram live chat agenta koji mi potvrdi da Arene premium PRIPADAJU tome osnovnom paketu.

Da li mi neko ko koristi osnovni "TV START" (u box2, 3 ili 4 paketu) moze reci da li on/ona imaju sve Arena Sport kanale? Pa tek onda da zovem agenta ako se utvrdi da me je slagao.
 
Sve Arene imaju u Start paketu, ja to imam u okviru Box 4 crveni, ne brigaj.

Evo sad videh na sajtu da imaju svi AS kanali u paketu koji želiš da uzmeš, nemoguće da ne znaju ili neće da znaju, u stvari nije nemoguće.
 
Imaš njihov zvanični spisak na:
Imaš sigurno sve arene. Nemaš gledaj unazad, nema Porodični paket (neki pinkovi ...).
Imam plus TV paket ali ima u komšiluku i start tv paketa.
 
Gledaj unazad košta 100 dinara mesečno, nemoj zbog njega razmatrati veće pakete.
 
Koja im je logika Arena Sport 12 kanala na 2 mesta u listi da mi je samo znati. Naravno i dalje gomila duplirani kanala na listi 😂
 
Pa ovi bukvalno nisu ništa uradili! Samo izbacili kanale sa 700, sve ostalo dupliralno na hiljadu mesta. Živo me zanima koliko je teško da optimizuju softver i slede sortiranje?! 🤨
 
Dobro nešto su promenili. Sad za 3 godine mozda fejv lista za 5 godina da otvore andorid boks a za 10 da puste 4 K signal za neki kanal. Polako samo I lagano 😁 Za 15 godina novi možda i novi Iris👍
 
Hvala svima na brzim odgovorima.
Ujutru ga zovem. Dakle, ti svi agenti sto ubacuju flajere po sanducicima rade na procenat, pa mu je bilo u cilju da izaberem veci paket. Opcija "neinformisanosti" ocigledno otpada.
 
HP4024...pitam za druga ;) bilo je reči o ovome ali ne mogu sad da nađem a valjalo bi večeras neko da baci odgovor.

Znam(o) da ne može da se kači na net kao prethodnik mu zarad gledanja nekih aplikacija ali može li da se kači na wifi radi gledanja iptv, bez lan konekcije.

Ja imam HPH07 i tu je druga priča ali znam da se pisalo o ovom drugom da ne može ništa ili gotovo ništa.
 
Imam jedno pitanje za forumaše koji redovno prate Eurosport 1,2 na Irisu. Ranije, dok su postojale 2 verzije ovih kanala, gledaj unazad je bez problema radilo na SD verziji. Od jutros moji ukućani kažu da ne mogu da gledaju unazad. Trenutno ne mogu da izlistam i proverim kanale, pa zato pitam da li još uvek mogu da se gledaju unazad Eurosport kanali? Ako mogu, na kojim su pozicijama, jer na spisku ne vidim ništa osim 318 i 319, a tamo ne radi. Unapred hvala
 
Nakon ovog update-a deluje da je simbolično kašnjenje, gledajući promenu vremena na kompu i na satu koji je u okviru programa 😃
 
Imam jedno pitanje za forumaše koji redovno prate Eurosport 1,2 na Irisu. Ranije, dok su postojale 2 verzije ovih kanala, gledaj unazad je bez problema radilo na SD verziji. Od jutros moji ukućani kažu da ne mogu da gledaju unazad. Trenutno ne mogu da izlistam i proverim kanale, pa zato pitam da li još uvek mogu da se gledaju unazad Eurosport kanali? Ako mogu, na kojim su pozicijama, jer na spisku ne vidim ništa osim 318 i 319, a tamo ne radi. Unapred hvala
Evo ovde imas spisak svih kanala, svih paketa i sta mozes kako da gledas - ovo azurira nas drugar ovde sa foruma
 
Inače stvarno je sramota više sa Irisom. Epski su nesposobni da ne ažuriraju ubrzaju softver i naprave aplikaciju posle toliko godina Da ubace dual feed na sportskim kanalima 4K kanale i ubrzaju softver. Dal uopšte neko iz MTS prati ovu temu ili ih boli uvce kao Lučića za novi Iris u avgustu 😁
 
Inače stvarno je sramota više sa Irisom. Epski su nesposobni da ne ažuriraju ubrzaju softver i naprave aplikaciju posle toliko godina Da ubace dual feed na sportskim kanalima 4K kanale i ubrzaju softver. Dal uopšte neko iz MTS prati ovu temu ili ih boli uvce kao Lučića za novi Iris u avgustu 😁
" Dal uopšte neko iz MTS prati ovu temu ili ih boli uvce kao Lučića za novi Iris u avgustu "- on je čovek uvek bio direktor i ostao :) :p
 
Je li probao neko drugi daljinski na hph07? Znam da eon bluetooth daljinski ne radi jer sam ga probao.
 
Je li probao neko drugi daljinski na hph07? Znam da eon bluetooth daljinski ne radi jer sam ga probao.
Jok, na tom boksu ne radi bt uparivanje, jedino da uzmes neki klasican ic koji moze da se programira ali i to je macka u dzaku da li ce da ukapira kodove.
 
Razumem sve, ali kako su krenuli, sta je sledeće da se izbaci?
Hahaha, luda kuća ovaj mts
Pazi realno dobar poslovni potez, ako su analizom dosli do podataka da nije gledano/korisceno sto da placaju licencu.
A sledece ce biti isto tako nesto sto bude imalo lose rejtinge.
E sad druga je stvar da li to krsi ugovor sa korisnicima i daje mogucnost raskida istog ukoliko je neko time nezadovoljan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno