Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Ne znam da li je sdmc, radilo je na mi box-u, samsung tv i PC-u naravno u Srbiji. Od sledeceg meseca ce mi trebati za Austriju ali da radi hbo max, netflix, eon i stremio.
 
Verovatno zato što će uskoro potpuno ugasiti staru ex EXE TV ponudu i pustiti Supernovinu. Ovaj info sam dobio na pult kad sam pitao oko televizije, rečeno mi je da su već nekoliko ex EXE gradova ugasili i da sad u njima ide Supernovina DTV ponuda.
 
Verovatno zato što će uskoro potpuno ugasiti staru ex EXE TV ponudu i pustiti Supernovinu. Ovaj info sam dobio na pult kad sam pitao oko televizije, rečeno mi je da su već nekoliko ex EXE gradova ugasili i da sad u njima ide Supernovina DTV ponuda.
A kodiranje i dodela modula znas li mozda da li ce biti ili zasad ostaje ovako?
 
Verovatno zato što će uskoro potpuno ugasiti staru ex EXE TV ponudu i pustiti Supernovinu. Ovaj info sam dobio na pult kad sam pitao oko televizije, rečeno mi je da su već nekoliko ex EXE gradova ugasili i da sad u njima ide Supernovina DTV ponuda.
Znas li koliko je to uskoro i da li u tim gradovima ima move usluge?
 
Nisam pitao za druge gradove ali ako neko prati ovde a da mu je promenjena usluga lepo bi bilo da napiše. Pitao samo za Niš konkretno i rečeno mi je da zaključavanje neće baš tako brzo doći jer će prvo krenuti sa podelom modula. Prvo kreću sa prebacivanjem na otključanu Supernovinu ponudu gde su rekli da će uz potpisivanje ovih novih Plan paketa moći da se koristi Move usluga. Tako da uskoro možemo očekivati da se probudimo sa Supernovinom DTV ponudom, opet kažem samo za Niš.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Cudo da na sajtu Supernove nisu objavili promene u tim gradovina...
 
Nisam pitao za druge gradove ali ako neko prati ovde a da mu je promenjena usluga lepo bi bilo da napiše. Pitao samo za Niš konkretno i rečeno mi je da zaključavanje neće baš tako brzo doći jer će prvo krenuti sa podelom modula. Prvo kreću sa prebacivanjem na otključanu Supernovinu ponudu gde su rekli da će uz potpisivanje ovih novih Plan paketa moći da se koristi Move usluga. Tako da uskoro možemo očekivati da se probudimo sa Supernovinom DTV ponudom, opet kažem samo za Niš.
A u koju poslovnicu si bio?
 
Smejurija je sn, EXE je 10 svetlosnih godina bio ispred. Jel ti razumes da vecinu ne zanima premotavanje i njihov usrani box? Smejurija je sn, njihov mizeran upload, cg-nat, dhcp, uopste njiova mreza i nacin na koji funkcionise, ma i box taj sto daju, ogranicavanje broja tv-a.... po milioniti put se pise jedno te isto, ali definitivno ne vredi.

Ukapiraj da nikog nije briga za to premotavanje, sem ocigledno tebe... a ovamo hoces sve dzabe. Kupi EON van mreze 1000 puta je receno i eto ti premotavanje. Nesto mora i da se plati... Ne razumem ljude koji toliko zele da im zbog neke nebitne gluposti skroz degradiraju usluge i uvale 100 puta gore... i sto je najgore to jedva cekaju...
 
Smejurija je sn, EXE je 10 svetlosnih godina bio ispred. Jel ti razumes da vecinu ne zanima premotavanje i njihov usrani box? Smejurija je sn, njihov mizeran upload, cg-nat, dhcp, uopste njiova mreza i nacin na koji funkcionise, ma i box taj sto daju, ogranicavanje broja tv-a.... po milioniti put se pise jedno te isto, ali definitivno ne vredi.

Ukapiraj da nikog nije briga za to premotavanje, sem ocigledno tebe... a ovamo hoces sve dzabe. Kupi EON van mreze 1000 puta je receno i eto ti premotavanje. Nesto mora i da se plati... Ne razumem ljude koji toliko zele da im zbog neke nebitne gluposti skroz degradiraju usluge i uvale 100 puta gore... i sto je najgore to jedva cekaju...
Nemoj ti mene da savetujes da prwdjem kod drugig. Ko hove bolji upload imanOrion i netnet
 
Gospodo iz Supernove, ovim ubacivanjem, izbacivanjem i promenom pozicija kanala od sinoć i jutros kao i brzinom interneta koja ne dobacuje ni deseti deo od ugovorne obaveze, a sinoć ga gotovo nije ni bilo, ste pokazali da od lošeg vi uvek možete i gore!

Pozdrav iz Pirota, nadam se da neko od zaposlenih čita.
 
Čitaju Mikijeve zabavnike, ne svrbi njih za muke koje se iznose po forumu. Ne verujem da se potresaju i oni drugi što su otvorili stranice podrške.
 
Nemoj ti mene da savetujes da prwdjem kod drugig. Ko hove bolji upload imanOrion i netnet
Ja ne znam kako ti za sve ove godine nisi shvatio da tvoje postove u ovoj temi apsolutno nikog ne dotiču. Ne možeš sve za džabe da dobiješ, jel bi ti hteo sa ovim najmanjim EXE paketom i najbrži net, sve kanale i vraćanje možda? :) E pa nema, plati pa se klati. Ako ti je bitan toliko onaj smrdljivi MOVE box pređi lepo na KCN SN-ovu pa gledaj, a ne večito da budeš jedini ovde na forumu koji pljuje EXE i sada i dok je bio jedan među najboljima.

I meni, a i ostalima bi sigurno bio bitniji upload nego vraćanje, za vraćanje unazad ti upravo i treba internet. A upload kod Supernove od 10 ili 20 mbit/s je sramotan...

Ja iskreno koristim Jotel, briga me, internet je odličan, imam HBO MAX pa sam njega iskoristio u zamenu za EON/Supernovu OTT i eto sada imam sve, dakle ne može sve za džabe.
 
Ja ne znam kako ti za sve ove godine nisi shvatio da tvoje postove u ovoj temi apsolutno nikog ne dotiču. Ne možeš sve za džabe da dobiješ, jel bi ti hteo sa ovim najmanjim EXE paketom i najbrži net, sve kanale i vraćanje možda? :) E pa nema, plati pa se klati. Ako ti je bitan toliko onaj smrdljivi MOVE box pređi lepo na KCN SN-ovu pa gledaj, a ne večito da budeš jedini ovde na forumu koji pljuje EXE i sada i dok je bio jedan među najboljima.

I meni, a i ostalima bi sigurno bio bitniji upload nego vraćanje, za vraćanje unazad ti upravo i treba internet. A upload kod Supernove od 10 ili 20 mbit/s je sramotan...

Ja iskreno koristim Jotel, briga me, internet je odličan, imam HBO MAX pa sam njega iskoristio u zamenu za EON/Supernovu OTT i eto sada imam sve, dakle ne može sve za džabe.
I to me z..... da li nekog doticu moji postovi. Odaklemti ideja da hocu najjeftinije. Hocu super plan koliko kosta u cenovniku.
 
A jel vi ljudi shvatate da to sto nekom treba upload, njih zabole, da ne kazem sta. Shvatate li KOLIKI je broj u procentima, tih kojima treba od njih UPLOAD. Mislim, sve se slazem, sramotno je sta se radi... mene najvise zanima ZA KOGA se cuva taj uload uopste, s obzirom da se sece svima. Ali sve dok je 0.2% korisnika jednog providera sa takvim potrebama, njih to ne moze i nece da pomakne nigde. I ne znam sto se stalno pominje EXE, kad to sa njima nema nista vise. Niti je vlasnik isti, niti je bilo sta isto. To je sad sve odozgo iz BG, upload nikom ne treba i cao.... Pa kom treba, siroko mu polje....
Ja nisam na strani toga, d ase razumemo.... ali gubite vreme sto pisete o tome. Tu spasa nema.
 
Kod Beogrida sam davno imao simetriju, toga više nema.:cry:
Zapravo i sad mi je upload simetričan downloadu, onom od pre 10 godina.:p
 
Da li se zna da li će pripojiti i mobilnu telefoniju uz pakete Super Exe sve !?
 
Da li se zna da li će pripojiti i mobilnu telefoniju uz pakete Super Exe sve !?
Neće, nego će te prebaciti na super plan 4 pa ćeš imati i mobilni.

Sa svim blagodetima 10:1 odnosa DL i UL i svega ostalog.
 
Neće, nego će te prebaciti na super plan 4 pa ćeš imati i mobilni.

Sa svim blagodetima 10:1 odnosa DL i UL i svega ostalog.
Pa ako ja i tražim SUPER PLAN 4 ZLATNI ,plavi mi mršavo deluje !? Ali ako nedaju žicu otkazujem ugovor plus im ide tužba a Ratelu je već pisano sa njihov odnos sa korisnicima !
 
Imam pitanje jedno, imam exe net ugovor do 28.09 2022 i sad odem u poslovnicu da se raspitam sta kako dalje da vidim za neki ugovor pise da mi istice 2024 godine,izgleda mi da su mi automatski produzili ugovor jos dve godine po istim odredbama ugovora ako je tako onda mi odgovara a ako nije i vrate punu cenu paketa onda ce da bude svasta samo se nadam da se da mi ostane ista cena ili ce da bude svasta ,cekam racun za pa cu da vidim ,jel imao neko ovako iskustvo? pise tamo da treba se javis 30 dana pre isteka ugovora inace oni automatski produzavaju, ok da produze ali pod istim uslovima a ne da mi vrate punu cenu a nadam se da nece.
 
Imam pitanje jedno, imam exe net ugovor do 28.09 2022 i sad odem u poslovnicu da se raspitam sta kako dalje da vidim za neki ugovor pise da mi istice 2024 godine,izgleda mi da su mi automatski produzili ugovor jos dve godine po istim odredbama ugovora ako je tako onda mi odgovara a ako nije i vrate punu cenu paketa onda ce da bude svasta samo se nadam da se da mi ostane ista cena ili ce da bude svasta ,cekam racun za pa cu da vidim ,jel imao neko ovako iskustvo? pise tamo da treba se javis 30 dana pre isteka ugovora inace oni automatski produzavaju, ok da produze ali pod istim uslovima a ne da mi vrate punu cenu a nadam se da nece.
A sto se nisi pismeno u poslovnici obratio sta hoces oko 30 dana pre isteka ugovora?
Ja vas takve neozbiljne uopšte ne razumem i posle vam krivo kad vam uvale jos 24 meseca po novim njihovim uslovima.
 
A sto se nisi pismeno u poslovnici obratio sta hoces oko 30 dana pre isteka ugovora?
Ja vas takve neozbiljne uopšte ne razumem i posle vam krivo kad vam uvale jos 24 meseca po novim njihovim uslovima.
Sto se nisam obratio,pa vidis kad potpises ugovor na dve godine i onda imas zivot koji traje te dve godine i ne vodiss racuna mnogo o jebenom ugovoru da ti traba pismeno da se obratis i procitas tu stavku koja pise negde malim slovima,i nisam te pitao i trazio od tebe savet da mi popujes vec od ljudi koji su imali slican problem.
 
Izgleda da nije niko. 😁
Ako su ti produžili ugovornu obavezu (ne ugovor), onda su ti produžili pod istim uslovima. Ako menjaju uslov, onda moraju oni da te obaveste 30 dana ranije o tome, a u tom istom roku, ako nisi zadovoljan promenom uslova, možeš da raskineš ugovor.
Isto tako, ako ti nameravaš da raskineš ugovor, moraš da u poslovnici potpišeš zahtev za raskid ugovora i to 30 dana ranije.
Takav je zakon i to je to.
Nemoj da si zamerljiv, ti sam moraš voditi računa o ugovoru koji si potpisao.
Ne očekuješ valjda da to neko drugi radi umesto tebe?
 
Nazad
Vrh Dno