Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Pa to je jasno. Više manje se svi slažemo. Jer to da iskoriscavamo druge može se reći i za bilo šta što nam dostave...neko nudi uslugu a mi je koristimo. Radnici moraju biti dobro plaćani. A ako nisu i neće da rade. Nažalost dostave maksi/idea i sl kubure sa radnicima.jer im plate nisu dovoljno motivisuce..ali to ne znači da nije u redu da naučimo.pivo vide sokove mleko i sl kabasto.ono da neko naruči a da lift ne radi ***** li ga...ali onda isto pitanje šta sa zgradama od 4-5 spratova bez lifta.a postoje takve...šta je tu moralno? Ne narucivati i sam tegliro ako možeš ili nikad ne kupovati teže stvari jer nemaš lift? Ja sam u zgradi sa dva lifta koja uvek rade...verovatno dostavljač treba da to reši.tipa dodatno da se naplati ako na lift ili lift ne radi ili da navedu da ne dostavljaju gde nema lifta..ili da plati radnike adekvatno i za taj teži posao. Ne znam. Ali nekako mi zvuči glupo da osujdujemo nekog ko živi na 4om spratu bez lifta ako naruči kabaste stvari kad Idea maksi to nude?
 
Želiš da uštediš 1000 RSD? Maxi Online ti poklanja promo kod! Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod SPL1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 7.8.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Želiš da uštediš 1000 RSD? Maxi Online ti poklanja promo kod! Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod SPL1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 7.8.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
Ovaj kod ne radi...
 
Radi.
 
Jel uobičajeno ili greška da proizvod koji je na akciji (pčelica) nije na akciji online?
 
Jel uobičajeno ili greška da proizvod koji je na akciji (pčelica) nije na akciji online?
Pčelica akcije ne važe online. Samo uživo :) maksi pravilo
Istina da se ne kažemo popust 50 posto pa još hiljadu dinara niže pa još da dostave. Ne bi bilo loše da je tako ali po malo je previše :)

I tako pčelice uvek pola i nema u maksiju.samo prvi dan ko utrci kupi ponešto..npr jelen pivo 30 din je bilo u mom maksiju samo prvi dan :) tad sam kupio i od tad nema nikad. Ono što uvek ima su hemija i sl koja je 50 posto. Ali ovo što ne baš atraktivno odmah se proda..:)
 
Za Kraš bombonjeru radi i za Persil prašak, a za pelene, ne, svi su na 50%.
 
Želiš da uštediš 1000 RSD? Maxi Online ti poklanja promo kod! Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod DLA1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 11.8.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
Probajte i ADM1000
 
u petak je bilo 30+ proizvoda sa pcelom na akciji. narucio samo 2 ali sam uzeo po 5,6 kom i moglo je. juce stiglo.

da li ima neko kod za idea? hvala
 
u petak je bilo 30+ proizvoda sa pcelom na akciji. narucio samo 2 ali sam uzeo po 5,6 kom i moglo je. juce stiglo.

da li ima neko kod za idea? hvala

Poklanjamo ti vaučer u iznosu od 500 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici pod nazivom 500GIFT. 🎉

Poklon vaučer možeš da iskoristiš najkasnije za dostavu do 21. avgusta 2022. godine isključivo za online kupovinu u IDEA online prodavnici u Beogradu i Novom Sadu.
 
Nije mi stigao vaučer od IDEA koji su danas kao trebali da pošalju onima koji su potrošili preko 10.000 din. u online prodavnici do 7.avgusta.
Da li je neko ovde učestvovao u tome i da li mu/joj je poslat do sada ?
 
Izbacili su mi jedan artikal, tako da je ukupna cena ispod 3500, ali pise da je isporuka i dalje 49, sad jos da ispratim povracaj novca.


Idea 2x500 GIFTAVG za ceo avgust i GIFTSEP za septembar.
 
Poslednja izmena:
Meni ne treba, slab mi nešto izbor u Tike-u. Samo nek' se javi neko ko uzme kod, jer je u pitanju jednokratan kod.


1660037960799.png
 
Nije baš za ovo tema ali se nadam da nećete zameriti. Da nema neko ko koristi maxi android aplikaciju jedan ili dva kupona viška za pernicu dečju. A da mu ne treba? Imam 3 kupona a treba 5. A nisam u Bgd sada. Verovatno ću još nešto na silu da dokupim ali ako nekom ne treba super. Mogu da vam dam druge kupone posle :D

Pošaljite mi PM poruku jer ću tako lakše videti jer sam na letovanje
 
Ovi Maxi kodovi za 1000 din su istekli, ima li neko noviji?
 
Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod LYA500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 19.8.2022.
 
Nije baš za ovo tema ali se nadam da nećete zameriti. Da nema neko ko koristi maxi android aplikaciju jedan ili dva kupona viška za pernicu dečju. A da mu ne treba? Imam 3 kupona a treba 5. A nisam u Bgd sada. Verovatno ću još nešto na silu da dokupim ali ako nekom ne treba super. Mogu da vam dam druge kupone posle :D

Pošaljite mi PM poruku jer ću tako lakše videti jer sam na letovanje
Hvala kolegi Svetislavu. Rešeno ovo :)
 
Nazad
Vrh Dno