Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Екипа... Није чича одавно био дарежљив. Следећа је прича:
Листа коју наш пријатељ @gec овде спомиње, а која има sky sports ultra hdr main event и sky sports uhd се дели заинтересованима са преко 200 коментара на форуму. Зашто 200, а не 100? Па зато што се листа нигде не спомиње - нема је на чувеним сајтовима који деле листе/ МАС адресе. Дакле, хтео бих да је "поштедим" од младих нада жељних доказивања.
НАПОМИЊЕМ да листа не садржи наше канале, дакле у принципу UK, USA, AUS/NZL, DAZN DE/IT/ESP... све од спорта.
Узгред, ако је неко заинтересован за лепу руску листу, за њу је старо правило 100 коментара. Руси имају приличан број 4К канала које ретко виђам по листама, али их један део не ради 😟.
Наравно, као и увек што делим јавно - листе су на МАС адресу и не тражите јавно ( само ПП ), али искусни сте већ 😁
 
Veliki pozdrav za sve!
Imam mali problem, možda neko može da mi pomogne.
Naime, promenio sam jako puno iptv provajdera, bilo je i prekida i svega, ali dobro, to sad nije suština priče...
Ne pratim sport ni filmove nešto preterano, ljubitelj sam srpskih lokalnih kanala jer volim da gledam emisije iz naših krajeva...
Zanima me da li neko ima listu ili zna da mi preporuči provajdera koji nudi Novosadsku TV i neke programe grada Subotice, Sombora, Apatina?
Iskreno ne volim da idem redom i od svakog tražim test, da ne trošim ni svoje , a prvenstveno vreme provajdera.
Hvala Vam na trudu i utrošenom vremenu.
 
Pozdrav za sve clanove foruma. Moze li mi neko od vas da posalje u PP link od dmtn/vipmax iptv provajdera? Ja sam novi korisnik, odlucio sam da kupim neku pouzdanu listu, gde ima dosta sporta prvenstveno. Citao sam malo poslednje strane ove teme i koliko sam shvatio vipmax je jedan od boljih provajdera, medjutim, ne mogu pronaci na kom sajtu bih mogao da se pretplatim. Zahvaljujem se unapred za svaku vrstu pomoci, takodje bih voleo da cujem vase preporuke za neke druge opcije, sta vredi kupiti, sta ne itd. :)
 
Od danas prestale da mi rade liste na supernovi, hoće samo uz vpn da rade. Jel ima još neko ovaj problem?
 
Aha,malo morgen,sve radi perfektno
 

Prilozi

  • Screenshot 2022-08-07 090850.png
    Screenshot 2022-08-07 090850.png
    1.3 MB · Pregleda: 96
  • Screenshot 2022-08-07 084225.png
    Screenshot 2022-08-07 084225.png
    1.5 MB · Pregleda: 109
@Wizard74 Jel ti ovo TiViMate na Windows 11 & Windows Subsystem for Android?
Ako jeste zanima me da li još uvek ima iste problema : da ne render-uje početni ekran za dodavanje playliste i ne render-uje EPG grid... tj manje više prikazuje kako treba samo taj fullscreen player UI?
 
Da,Windows 11

Liste dodaje normalno,epg default sa stalkera nema

Meni sluzi samo da proverim mac adrese za tv stick

Neki kanali koce na racunaru,zavisi od servera
 

Prilozi

  • Screenshot 2022-08-07 123119.png
    Screenshot 2022-08-07 123119.png
    898.3 KB · Pregleda: 72
Nisam mislio na to ima/nema EPG podataka sama IPTV lista, nego na sam rad TiViMate aplikacije pod tim Windows 11 emulatorom. Pošto kad je taj WSA tek pušten na Insider build-u ja sam testirao kako radi TiViMate app i bila je tako praktično neupotrebljiva jer dobar deo interfejsa tj sekcija (lista kanala, EPG grid... praktično kad god i gde god je trebalo da napravi "overlay" preko video materijala ) TiViMate app umesto samog interfejsa vidiš crno :D :D

TiViMate_Windows_11_03.png
Pa me zanimalo da li se nešto promenilo na tu temu. Kod mene je tako radilo : nakon dodavanja liste pošto se app po default beše startuje onako da prikazuje umanjen TV kanal + ispod grid sa listom kanala? a umesto toga Windows / WSA emulator render-uje ovako crno moralo se prvo na slepo nabosti da se prebaci prikaz u fullscreen i onda tek vidiš i cepaš dalje.

Posle se nikad nisam setio da ugnjavim nekoga sa kao zvanično podržanim hardverom da testira da li TiViMate app se ponaša isto. Pošto sam ja to testirao ja kompu sa Intel Skylake (6th gen) gde sam i sam Windows Subsystem for Android morao da "sideload"-ujem jer mi nije bio dostupan na Windows Store... kao možda su ti gremlini do mog hardvera... mada su na istom YouTube i druge video aplikacije radile bez tih gremlina.
 
Poslednja izmena:
Pokretanje radi normalno,stalker portali
Ponekad koci ali to je do hardvera

Probao sam i onaj ott navigator,on bolje radi
Win11 Android trazi jake masine,i7 +32gb ram

Ja imam i5 3570,16gb ram i 1tb nvme
 

Prilozi

  • Screenshot 2022-08-07 130534.png
    Screenshot 2022-08-07 130534.png
    1.3 MB · Pregleda: 45
  • Screenshot 2022-08-07 130402.png
    Screenshot 2022-08-07 130402.png
    971.3 KB · Pregleda: 35
Koji plejer koristite ili poznajete za gledanje preko mobilnog (android)?

Kod mene je ott navigator zadnjih mjesec dana ali imam problem precesto da mi ne radi kada sam povezan na wifi. Nekada uspijem da pokrenem na mobilnim pa prebacim, ali cesce mi nece nego hoce. Vpn ne pomaze, probao desetke puta. Koristio sam ga i ranije, otprilike do pocetka marta i radilo je savrseno.

Da li je do mene i trebam nesto odraditi u samim postavkama plejera ili je problem dublje i cudnije prirode.

Iptv uredno radi na tv-u (takodjer android, tivimate) na istoj wifi mrezi kad ovaj nece, tako da teorija da me zeza provajder ne pije vodu.

Hvala gdje culi i ne culi..
 
ИПТВ иначе не гледам на телефону, али ако БАШ морам, онда иде комбинација IPTV од Сафронова + MX Player.
 
Koji plejer koristite ili poznajete za gledanje preko mobilnog (android)?

Kod mene je ott navigator zadnjih mjesec dana ali imam problem precesto da mi ne radi kada sam povezan na wifi. Nekada uspijem da pokrenem na mobilnim pa prebacim, ali cesce mi nece nego hoce. Vpn ne pomaze, probao desetke puta. Koristio sam ga i ranije, otprilike do pocetka marta i radilo je savrseno.

Da li je do mene i trebam nesto odraditi u samim postavkama plejera ili je problem dublje i cudnije prirode.

Iptv uredno radi na tv-u (takodjer android, tivimate) na istoj wifi mrezi kad ovaj nece, tako da teorija da me zeza provajder ne pije vodu.

Hvala gdje culi i ne culi..
Probaj Televizo.

 
Hvala momci, probam obe varijante. U medjuvremenu sam download neku stariju verziju ott ali nije pomoglo nazalost..
 
Tivimate jeste odličan ali ga je baš pretjerao cijenom. Prijatelj kupio firestick za 27 evra a tivimate skoro pa isto košta.... Kad sam ga ja uzimao bio je 15 a sad je 25.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno