Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

^
Sa obzirom koliko je kostala - odlicna mi je. :)
Izvukao sam se bez carine i ostalog, obicna postarina je bila... tako da, za nekih 90tak dolara, mislim da je ok.
Jedino sto je lume nepostojeci, ali nije ni da mi je nesto posebno zatrebao do sada.
 
Shinola da je do $100, pa da se i razmisli, a i to im je mnogo ... mada verov i ovako ima kupaca, pa im se moze
 
Da nastavim u istom stilu😄
 

Prilozi

  • 112529C8-160E-42B4-A51B-309881930BB5.png
    112529C8-160E-42B4-A51B-309881930BB5.png
    516.7 KB · Pregleda: 146
ja sam jedno vreme gledao polovne rolex-e, pa odustao od ideje.radije bih kupio stan :D svaka cast vama, ali brate stan je stan :D
 
Zato uzmes u radnji i mozes odmah da ga prodas za 3, 4k eur vise na oglasima :D

Samo sto se ceka jedno 2 godine

Inace ovo nije moj Rolex, samo sam imao priliku da ga nosim jedno vreme :)
 
Sad i ja bas razmisljam, mozda dejtone mada cene su izludovale u poslednje dve godine, sve je moguce.
 
pa dejtonu. jedino mi se ona svidja. ovo sto izgleda kao sa pijace za 100 dinara mi je meh...
 
^ nađi mi ovaj sa pijace za 100 dinara častim te 1000 dinara 😅,
nema veze što je tebi meh
 
Nadji meni, castim te 2000eur :D

Pepsi najjaci. Raymond Reddington iz The Black List ga nosi
 
Obicna Daytona 13700 EUR..nisam pratio ali znam da su nesto Rolexi tesko dobavljivi u poslednjih god. dve, mada zato bih pre cekao na regularan nego placao crnoberzijancima tolike pare...ne vredi toliko bas Rolex :D

 
Ali to gubi na vrednosti, a Rolex samo raste :)
 
Raste i to dobro, kupljen prosle godine kod Petrovica za 8K, moze se sada dobiti za njega 13-14K bez problema. Duge su liste cekanja (2 god min) i ko hoce odmah sat, mora to i da plati hbg...
 
Da sam znao pa da uložim u sat kao što rade sa slikama. 😅
 
Da li sam jedini koji se uopšte ne loži na Rolekse (i klonove), naprotiv.
 
daytona je vrh po meni.

inace najajci su mi ovi sto traze soma evra za fejk na kupujemprodajem :D
 
Da li i jedan od tih fejkova vredi više od 100€?
 
Postoje fejkovi koji su toliko savršeno urađeni da je potrebna pažljiva analiza stručnjaka sa lupom da se uoči da nije original. Ali takvi fejkovi koštaju koliko i neki drugi pristojni original satovi. Video sam jedan takav kupljen u Turskoj, i zaista izgleda vrhunski, i na dodir i na izgled. Unutra je bio neki poznatiji OEM automatic.

Ali zaista ne znam sta je gluplje kupovati?!? Takve "savršene" kopije, ili iz za'ebancije one kopije od 0.6-1.4€.

:p :D
 
neki tvrde da imaju eta-u, ali ne da im ne verujem....
 
Ti fejkovi postoje razni, iz raznih pogona. Kakav god da ste videli, neko je napravio i neki drugačiji.
Nema pravila međ' njima. Mož' biti da oni najskuplji i imaju eta...
...al' video sam i "Rolex" sa kvarcnim mehanizmom. Iako dole piše automatic. :D 🤪
 
Najbolji Rolex za siro tinju je Tisell,
završna obrada i narukvica bolje od Seika,
strašan sat za te pare.
 
Nazad
Vrh Dno