Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

ovo ti je izgleda jer nemas eon box pa ti je zbog toga drugi slot otkljucan za smart aktivaciju tako mi deluje da je u sistemu namesteno da radi.Posto po pravilu koliko sam primetio jedan slot bi trebalo da zauzme eon box a drugi da ostane slobodan.
ЕОН бокс не узима место. Он се води у уређајима телевизије.

Screenshot_20220430_083813_rs.mojsbb_edit_85532557826531.jpg
Screenshot_20220430_083821_rs.mojsbb_edit_85557856369756.jpg
 
Poslednja izmena:
Nemam EON box. Samo Cisco stb. Da potvrdim da od 2 slota za EON Smart TV, kod mene rade oba. Upravo sam sad, čitajući poslednje postove u ovoj temi, aktivirao drugi slot bez problema. Prvi slot je radio odavno, od uvođenja EON Smart tv aplikacije. Drugi slot nisam ni pokušavao da aktiviram, do evo danas.
 
Ne ažurirajte EON na najnoviju verziju. Ja sam ga danas ažurirao na najnoviju verziju i u njoj nema opcije video enkodovanje CBR najkvalitetnije do 7Mbit/s već samo ABR i to opcije 1Mbit/s, 2Mbit/s i 4Mbit/s. Slika je na tim podešavanjima negledljiva. Nadam se da je ovo samo bug a ne njihova želja da ubuduće ukinu CBR 7Mbit/s kako bi rasteretili svoje servere.
 
^^
Verziju za koji operativni sistem???
 
Smrt WiFi-u 😂😂

To na 4.0.32936 ili je izbačena novija verzija za Play Store?
 
Poslednja izmena:
Nema changelog? Ajde neko jos da azurira, ako su izbacili cbr onda su stvarno gadovi 😁 kod mene nema jos update
 
Zna li neko da li daljinac od eona ima iste funkcije kada se koristi na drugom android tv uredjaju (mi tv stick) u eon tv aplikaciji?
Konkretno najbitnije mi je menjanje kanala.
 
Zna li neko da li daljinac od eona ima iste funkcije kada se koristi na drugom android tv uredjaju (mi tv stick) u eon tv aplikaciji?
Konkretno najbitnije mi je menjanje kanala.
To ima.
 
Nema changelog? Ajde neko jos da azurira, ako su izbacili cbr onda su stvarno gadovi 😁 kod mene nema jos update
Eo ja sam azurirao i potvrdjujem.Nestao cbr ista prica kao i kod kod njega.
 
Добро је знати. Мени још увек у гуглетовој самоуслузи не нуди, али нећем да ажурирам.
Мада, подсећа ме на Win Me... Знам да је њесра, ал`
ко велим да видим дал је нешто промењено :ROFLMAO:

(Пффффффффффффф... зезају апострофи па прави код)
 
Ми бокс с не приказује неки упдате.
 
I sad pred Final 4 smanjili protok na smart aplikaciji ukinuli abr. Još da prodje final 4 Ionako od sporta nema više ništa značajno da bi im se plaćala usluga. Umesto da puste na SK 4 K prenose oni smanjili protok na smart aplikaciji. 😂
I kod mene isto uradio sam update pre neki dan
 
Може ли свако да напише који уређај има, са којим системом? Да ли то важи само за неке андроид или и друге вебос, тизен итд?
 
Napisao sam vam gore - ako je uređaj na wifi, nema cbr. Ako povežete ethernet, dobićete cbr.
 
Ми бокс ѕ нема лан, користим 5G а за сада нема упдате. Од пре нуди цбр.
 
Smart aplikacija za Samsung tv EON van mreže. Tv zakačen na wi fi. Nema posle update cbr pre je imao
 
Napisao sam vam gore - ako je uređaj na wifi, nema cbr. Ako povežete ethernet, dobićete cbr.
Ukoliko imamo mogucnost za ethernet, npr. mi box S, fire stick 4k max, mi stick/4k bez eksternog adaptera nema ulaz za ethernet. Pojavio se update u store, ali sam iskljucio auto-update. CBR radi u verziji 4.0.32936.
 
Nazad
Vrh Dno