Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Slučajno primetio, taman posla da pratim ko šta lajkuje.
 
Eto i 2. 😃
Slučajno primetio, taman posla da pratim ko šta lajkuje.
Po inerciji, vjeruj..inace, kad smo kod netflixa, placam 6 eur mesecno, delim najskuplji nalog sa covjekom koga ne znam, svako ima po 2 profila..znam da moze jeftinije, preko Turske, ne da mi se nesto s karticama peglati, vidim da mnogi imaju problema..e sad, koliko gledamo Netflix ne znam da li se isplati,pogledam par dokumentaraca, sestra par serija pa 20 dana nista...
 
Ne nadjoh vpn sa kojim prolaze nase kartice. Za sada bar mogu da se ubacuju turski kodovi
 
okayfreedom meni prosao.
Znas za prceduru? jedan mesec sa nasom cenom i verifikacija telefona... nakon toga cancel i tek onda produzavanje preo vpn
 
okayfreedom meni prosao.
Znas za prceduru? jedan mesec sa nasom cenom i verifikacija telefona... nakon toga cancel i tek onda produzavanje preo vpn
sve tako uradio.
okayfreedom mi je bio prvi izbor. probao i moju (Mobi bank) i zeninu (direktna) master karticu, ali nece.
Hteo da napravim i i novi turski nalog (iscimao nekog tutcina za broj telefona), ali ni tu nece da prodju kartice...
 
Koliko se sećam, poenta je da ne unosiš karticu ponovo. Kad platiš našu pretplatu, sačuvaš karticu i posle kad produžavaš pretplatu preko turske ne unosiš ponovo karticu (samo kontrolni kod, ako i to).
 
A koja vrsta Master kartice je u pitanju?

Nije namenjeno tebi, ali budite precizni kada pišete. Ne radi ti auto, a na pitanje koji voziš kažeš samo brend...

Ljudi su prijavljivali probleme sa debitnim karticama (različitih banaka), iako je nikima i sa debitnim prolazila uplata.
- Ako imaš internet karticu, ona bi trebalo da radi.
 
Da li su ukinuli ili ja ne mogu da nadjem opciju pretrage filmova i serija prema dostupnim titlovima? Pre skoro 2 meseca sam primetio da je postojala ta opcija, a sada je ne pronalazim. Koristim aplikaciju na androidu.
 
Izgleda da su ukinuli da se ne sramote za slabu ponudu titlova, manje ce se primetiti 😁
 
A koja vrsta Master kartice je u pitanju?

Nije namenjeno tebi, ali budite precizni kada pišete. Ne radi ti auto, a na pitanje koji voziš kažeš samo brend...

Ljudi su prijavljivali probleme sa debitnim karticama (različitih banaka), iako je nikima i sa debitnim prolazila uplata.
- Ako imaš internet karticu, ona bi trebalo da radi.
Meni je proslo sa mts debitnom master karticom.
 
oblivious-jpg.342037
 
Eto i 2. 😃

Po inerciji, vjeruj..inace, kad smo kod netflixa, placam 6 eur mesecno, delim najskuplji nalog sa covjekom koga ne znam, svako ima po 2 profila..znam da moze jeftinije, preko Turske, ne da mi se nesto s karticama peglati, vidim da mnogi imaju problema..e sad, koliko gledamo Netflix ne znam da li se isplati,pogledam par dokumentaraca, sestra par serija pa 20 dana nista...
Uopšte ne moraš da se cimaš sa karticom kad možeš da nadješ ovde na forumu nekog ko ima nalog preko Turske i da platiš oko 2000-2200 (do 20 evra)za godinu dana
 
Jeste, poskupeo je. Pisano je o tome na temi, ali je opet povoljnije nego srpski.
 
Izvinjavam se, mislio sam da je ovo novo poskupljenje. Znači, već viđeno.
 
Kupiš dopune, pa ubaciš kodove. Ubacuješ dok ti ne napiše da ti pretplata traje do Travnja 2023. Pretpostavka je da ne poskupljuju pretplatu do tada.
 
Čitam sad temu i vidim da se pisalo da je poskupeo Netflix preko Turske, meni danas sa kartice skinuto 54.99 TL, što je ista cena kao prošli mesec. Od kad važi to poskupljenje?
 
Ne znam od kada važi, ali je meni 18. aprila stiglo obaveštenje, a 19. aprila potvrda da će mi naredna naplata 18. maja biti 78 lira.
 
Nazad
Vrh Dno