Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

I meni se čini da su sve serije u 1080p. U suštini bi mogli da ih ubace i u 4k jer neke već mogu da se nađu u toj rezoluciji, na primer Westworld. E sad, da li će to i da urade, to je drugo pitanje.
 
koju god sam pogledao u kodiju(tamo se može otvoriti taj info) bila je fhd
 
Pisu u opisu serija da je zvuk recimo 5.1 a za sliku stoji HD
Kada udjete u epizode to se gubi i prilikom reprodukcije ne pise.

Kod filmova pise u opisu zvuk i kvalitet, i kada ide reprodukcija pise i koji je kvalitet. To je kako treba
Totalno nedosledno za filmove i serije.

Izlazi iz aplikacije na ATV na back dugme samo treba da se vratite sve korake u nazad.
 
Zasto ne mogu da skinem aplikaciju ni na telefonu , ni na Ipadu ? Pokusao i sa Nordom, Smartdns... i ne nalazi u Apple prodavnici a ni na Googletovoj ?
 
Promeni lokaciju store ili vpn koji koristiš.
 
Zasto ne mogu da skinem aplikaciju ni na telefonu , ni na Ipadu ? Pokusao i sa Nordom, Smartdns... i ne nalazi u Apple prodavnici a ni na Googletovoj ?
A да пробаш аптоид, апкпјур... Те продавнице имају исте апликације као и гуглова.
 
Da i ja zakukam. Pre neki dan dodam u listu No sudden move da gledam i pustim film usput i vidim da se nudi, između ostalih, i hrvatski prevod. Preksinoć pustim film i provalim da više nema ni jednog od prevoda osim engleskog i češkog. (U Češkoj sam.) Jesu li još nekome ovo "popravili"?
 
Da li si proverio da ima titlove ili je trailer bio sa prevodom, a film ih nema?
Meni se to već dva puta desilo.

Onaj preview ima prevod, a kada pustim film, nema.
 
Odgledao sam ga skoro, ima titlove.
Gledao sam na android tv-u, probao sam sada iz browser-a i radi film i ima titlove.
 
Da i ja zakukam. Pre neki dan dodam u listu No sudden move da gledam i pustim film usput i vidim da se nudi, između ostalih, i hrvatski prevod. Preksinoć pustim film i provalim da više nema ni jednog od prevoda osim engleskog i češkog. (U Češkoj sam.) Jesu li još nekome ovo "popravili"?
Probaj preko srpskog vpn da pustis film pa da vidis cudo_Ovo je normalno u principu ne pustaju sve titlove nego geo lokacijski(zbog toga imas samo engleski i ceski posto si u ceskoj)
pozz
 
Momci koja je najbolja opcija kupiti HBO Max na godinu dana, bez nekih familija i slicno? Gde je najjeftinije? Turska?
 
Ja sam jednom uzeo preko Argentine, oko 4500 din godisnja pretplata.
 
Jel ima možda još neko problem sa android TV aplikacijom da neće automatski da učita titl već mora ručno da se podesi,svaki put.
 
meni manje smeta problem sa prevodima u odnosu na haos u organizaciji i klasifikaciji naslova
recommended rubrika prakticno ne postoji.
 
Juče se pojavi film Once upon a time in Euskadi, ja čim sam video da je nešto o Baskiji, odmah pustio. Danas hteo da ga nastavim, međutim filma više nema. Film je imao srpski prevod, tako da ne verujem da je film zalutao sa neke druge HBO Max regije. Nisu mi jasni.
 
Meni danas nešto zabagovala android tv aplikacija, pojavio se tab sa TCM filmovima, ima ih preko 700, nisam uspeo nijedan da pustim, mada pojedini imaju opis na srpskom jeziku.
 
Kazu iz HBO Max da ce tokom sledecih dve nedelje da izbace novu aplikaciju za Apple TV, koja je napravljena ponovo iz temelja. Navodno su uvazili zahteve korisnika Apple ekosistema i promenili nacin kako se upravlja aplikacijom swipe-om po daljinskom. Dolazi sa novim interfejsom, mogucnostima, brza je i sa dinamicnijim animacijama.
Ubacili su My Stuff sekciju i tu bi trebalo da moze da se edituju i sortiraju ubacene serije, filmovi u okviru listi i continue watching dela. Promene se odnose i na to kako gde se bira titl i jezik u aplikaciji.

Takodje kazu da bi nakon toga trebali da ubace i nove aplikacije za telefone, tablete kao i web aplikaciju.


 
Meni danas nešto zabagovala android tv aplikacija, pojavio se tab sa TCM filmovima, ima ih preko 700, nisam uspeo nijedan da pustim, mada pojedini imaju opis na srpskom jeziku.
Dešava se to često, meni se pre par dana učitao kompletan USA katalog i što je najluđe, apsolutno sve sam mogao da pustim. Nakon izlaska iz app, vratio se SRB sadržaj.
 
Ulogovao sam svoj nalog kod brata na TV u Podgorici i sve radi normalno, uključujući SRB audio i titlove. Čisto ako nije pominjano.
 
Ja primetim u tolikoj meri, da sam Netflix probao 4K i sada plaćam HD. I onako mi je za jedan TV. Žena, koja zapravo to gleda, apsolutno nije primetila razliku.
60" na 3.5m udaljenosti.
 
Primeti se samo ako se gleda sa odredjene razdaljine. Za 4K i velicinu tv-a ima tacno odredjeno koliko smes da budes udaljen, jer iznad te granice, nema razlike izmedju 4K i HD-a.
 
Uz HDR podršku je ogromna razlika.
 
Nazad
Vrh Dno