Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Ovaj snimac razgovora, da li snima automatski i kako podesavati isti ili mora manuelno da se ukljuci kod svakog poziva? Hvala
 
Nisam primetio neku vecu potrošnju..

Cak kada ne koristim poslovni profil, koji mi je na njemu, nema ga cak ni u potrosacima baterije..
 
Ovaj snimac razgovora, da li snima automatski i kako podesavati isti ili mora manuelno da se ukljuci kod svakog poziva? Hvala
Automatski, I ne izbacuje nikakva posebna obaveštenja, ne smara 😁
Ima i kod nas i nije ni skupa, evo za pro i lite. To su Defender modeli
Ima i one sa preklipom za kameru isto jeftine preko alija
Automatski, I ne izbacuje nikakva posebna obaveštenja, ne smara 😁

Ima i one sa preklipom za kameru isto jeftine preko alija
RSD 430.03 20%OFF | Huawei P40 Lite Case Slide Camera Lens Protection Back Cover For Huawei P40 P30 Lite oft Lychee Pattern Shockproof Phone Coque
 
Automatski, I ne izbacuje nikakva posebna obaveštenja, ne smara 😁

Ima i one sa preklipom za kameru isto jeftine preko alija

RSD 430.03 20%OFF | Huawei P40 Lite Case Slide Camera Lens Protection Back Cover For Huawei P40 P30 Lite oft Lychee Pattern Shockproof Phone Coque
Nasao. Ne snima automatski osim ako ne podesite tako. Svakako hvala.
 
Obicna i ultra siroka
 

Prilozi

  • IMG_20220313_175811.jpg
    IMG_20220313_175811.jpg
    289.1 KB · Pregleda: 45
  • IMG_20220313_175808.jpg
    IMG_20220313_175808.jpg
    427.3 KB · Pregleda: 56
jel moze neko sa instaliranim google servisima sa ovom poslednjom metodom , da potvrdi kakva je potrosnja baterije? kanim se da konacno instaliram, pa cisto da potvrdim da li nema drasticno vece potrosnje ili nekih bugova. Hvala

ovaj video:
 
Poslednja izmena:
I mene zanima da li je moguce na ovom telefonu imati dupli viber i wapp?
 
Ustanovljeno definitivno da ako imate probelma sa notifik. na Gspace samo jednom dnevno pokrenuti tu aplikaciju i obavestenja stizu kako treba.
 
Jel vredi uzeti P40 za 170e? Jos je u garanciji. Cena na oglasima im je preko 200e, ali dal je to i dalje dobra kupovina? Nisam u toku uopste sa Huawei vec nekoliko godina.
 
Uzeo sam ga. Super je zasad, baterija ima potencijal da bude brutalna. :)
Vecinu aplikacija sam uspeo da nadjem u App Gallery ali npr. UniCredit bank aplikacija za SVK nema u App Gallery. Da li preko G Space-a da je instaliram ili kako? Postoji li nacin da instaliram ceo Play Store na telefon?
 
Nema. Bas sam se ohladio od telefona... Jako mi je vazno povezati kartice sa telefonom i nisam pretpostavio da necu moci da nadjem app za telefon.

Screenshot_20220317_152736_com.huawei.appmarket.jpg
 
Nisam imao Huwei/Honor još od Honor 8 pa možda nisam u toku-zar ne možeš aplikacije u vidu *.apk fajla skinuti na komp i prebaciti u telefon pa ih instalirati iz nekog fajl menadzera?
 
To nije ta aplikacija. Svaka drzava ima svoju aplikaciju i podaci za logovanje i sami racuni su razliciti. Unicredit u Srbiji nije ista banka kao u Slovackoj ili Francuskoj npr.
 
Nazad
Vrh Dno