Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ja zapeo da predjem na optiku 🤔🙄😜. Pffff, zivote lutalico.
 
Из неког разлога сви на сбб оптици су натовани.
 
znam ja koji je razlog... da doplatis za staticku...
 
Nemoj slučajno SBB da plati IP v6... Nema se para...

Da li neko ko je NAT-ovan može da skida sa BTN trekera?
Brat ne uspeva odatle da skine torent sa 30-ak sidera, što mi je baš sumnjivo.
 
Ja sam koristio sbb od pocetka pa sve do pre dve godine.Pitao sam ih da li moze neki opust ako produzim ugovor,rekli su samo za nove korisnike.Raskinuo sam ugovor,otisao u MTS i posle 5 dana mi dolazili na vrata da se vratim i da ce mi dati 12m po 1 din.Sada mi istice ugovor sa MTS-om i opet ovi iz sbb-a dolazili da mi nude ugovor kao 15m upola cene.
Presao bih Ja na sbb nego im mnogo slab protok.Videcu ako MTS ne ponudi nista,preci cu.
 
Pa daju veliki download a mali upload.Ja na MTS imam 400/160 a Sbb ima neke 300/80 i tako te gluposti.Zbog torrenta mi treba upload
 
Nude mi optiku mts, 12m/din
E sad, ako predjem sa starog trio golda na mts ja gubim n1, sk, javnu ip adresu i verovatno jos par nebitnih tv kanala plus prelazim na inferioran mts iris. Jesam li sve popisao? :)
 
Ma ok, nije bas tako jednostavno u mom slucaju, puna kuca svi gledaju nesto, tenis, f1, rado bih presao jer je znacajna usteda
Sad vidim da mts nema ni bbc news
 
Niko te ne tera da uzmeš TV uslugu kod MTS-a. Uzmi Box paket bez IPTV usluge i ukombinuj sa Eon TV uslugom i imaš najbolje od svakog provajdera, uz nešto umanjenu uštedu ali eto... To je recept za maximalno zadovoljstvo.

p. s. I još te niko nije ispravio za netačnu izjavu oko javne IP adrese.
 
SBB, lokacija Zemun, danas ceo dan, programi rade po 10 do 30 sekundi i izbaci poruku da je kanal šifrovan ili se ne može dekodirati. Promenim program, ono radi, ali opet maks 30 sekundi.
Da li još neko ima ovakav problem?

Nije dirana kartica, pa da kažem da je izgubila kontakt.
 
Imam trenutno duo gold paket na nbg(Hotel Jugoslavija) sa realnom brzinom po 20MB/s,prezadovoljan.Medjutim privremeno se selim i nude mi Eon Duo full,koji je kako pise 150 brzina,i privremeno se selim u Zemun i gospodja iz call centra mi kaze da cu imati identicnu brzinu sa Eon Duo full kao sto imam sad iako ce biti koaks umesto optike.Neka iskustva mozda?
 
SBB, lokacija Zemun, danas ceo dan, programi rade po 10 do 30 sekundi i izbaci poruku da je kanal šifrovan ili se ne može dekodirati. Promenim program, ono radi, ali opet maks 30 sekundi.
Da li još neko ima ovakav problem?

Nije dirana kartica, pa da kažem da je izgubila kontakt.
Svi ili samo oni sto su bili otkljucani? Danas je kraj tog perioda(ako nemas neki gold paket), moguce je da je sistwm zakljucavao pa brljavilo.
 
Svi ili samo oni sto su bili otkljucani? Danas je kraj tog perioda(ako nemas neki gold paket), moguce je da je sistwm zakljucavao pa brljavilo.

Svi. Resetovaću TV, možda dodje sebi.
Doduše, evo psoeldnjih 20 min radi Fox bez prekida.
 
A sta se podrazumeva kao slab protok, ako bih smeo pitati?
Radi li nekom tv mars kanal u sbb Ili ne posto sbb puca sa uslugama zadnja tri puta prva dva puta zbog nestanaka struje u nasem gradu a I juce su nesto drndali pa do danas vtv valjevo tv zona plus I niska tv nisu radili pa me zanima radili tv mars ikome u sbb I na eon app
Radi li nekom tv mars kanal u sbb Ili ne posto sbb puca sa uslugama zadnja tri puta prva dva puta zbog nestanaka struje u nasem gradu a I juce su nesto drndali pa do danas vtv valjevo tv zona plus I niska tv nisu radili pa me zanima radili tv mars ikome u sbb I na eon app
I da li sbb planira mozda nove kanale bilo koje posto sindza bg I sbb ne nagovestavaju nista ovih dana I da li nekom radi tv mars u sbb crn ekran I na eon app greska u reprodukciji I radio s1 koji nije kratko drugi put radio posto je sbb imao lomove usluga svojih pa pitam da li je I'ma problema sa sbb kod drugih I sa tv mars koji ne radi uopste od juce
 
Poslednja izmena:
Pa jel taj kanal prestao sa reemitovanjem u sbb Ili tv mars ima tehnicke probleme posto je kanal u prekidu u sbb od juce I to ne resava sbb znam da tv mars ne radi pa me zanima hoce li biti resen problem sa tv mars u sbb I eon app posto vtv valjevo zona plus niska tv rade I ako I ti kanali nisu radili u sbb I eon app pa je to reseno dok tv mars je u prekidu a resenja problema nema ni ti kod sbb ima obavestenja za tv mars zbog cega kanal ne radi iz nekog razloga od nestanaka struje u nasem gradu sbb em cesto puca sa uslugama em radio s1 nije radio pa radi nisu radili vtv valjevo niska tv zona plus pa je reseno dok tv mars sbb ne resava
I hoce li biti resen zvuk na m1 kanalu na D3 mini dole na tv Ili ne I zasto fight channel nije preimenovan u sk fight na D3 mini radili ovaj sbb ista Ili nista I hoce li biti resen problem sa tv mars
 
Pa jel taj kanal prestao sa reemitovanjem u sbb Ili tv mars ima tehnicke probleme posto je kanal u prekidu u sbb od juce I to ne resava sbb znam da tv mars ne radi pa me zanima hoce li biti resen problem sa tv mars u sbb I eon app posto vtv valjevo zona plus niska tv rade I ako I ti kanali nisu radili u sbb I eon app pa je to reseno dok tv mars je u prekidu a resenja problema nema ni ti kod sbb ima obavestenja za tv mars zbog cega kanal ne radi iz nekog razloga od nestanaka struje u nasem gradu sbb em cesto puca sa uslugama em radio s1 nije radio pa radi nisu radili vtv valjevo niska tv zona plus pa je reseno dok tv mars sbb ne resava

I hoce li biti resen zvuk na m1 kanalu na D3 mini dole na tv Ili ne I zasto fight channel nije preimenovan u sk fight na D3 mini radili ovaj sbb ista Ili nista I hoce li biti resen problem sa
Pitanja su vise za SBB nego za ovaj forum, a upotreba interpunkcije n3 bi skodila, ipak neki minimum da odrzimo u komunikaciji, pa cak i u neformalnoj...
 
Eh sad ovi sto pitaju koiki je to "mali upload", ako u porodici dvoje radi od kuce sve je malo. Jos i online nastava recmo ...
Promenile su se okolnosti poslenjde dve godine.
 
Stara logika provajdera: download je za konzumiranje sadržaja (u kom su i reklame od kojih mnogi žive, čudi me da DL nije i besplatan) dok je upload za deljenje sadržaja uz pretpostavku da klijent tu nešto profitira... što je no-no, nego se nude business paketi.

Međutim, sada smo povezani s cloud sistemima, imamo više uređaja koji traže sync, online video sesije, školovanje i rad od kuće, pandemiju... taj koncept je zastareo.
Imam top paket meni dostupan (500/50) i upload jeste zagušenje. Umesto 10:1 (što jedva pokriva DL potvrde unazad) trebalo bi da je minimum 4:1...
 
I skoro treci Dan tv mars ne radi u sbb crn ekran a u eon app greska u reprodukciji I niko nista sbb ne vidi da tv mars ne radi a forumasi ocito ne prate ovu tv hoce li biti resen tv mars u sbb Ili tv mars nije placao sbb kad kanal ne radi tako dugo I hoce li novi kanali u sbb
 
I skoro treci Dan tv mars ne radi u sbb crn ekran a u eon app greska u reprodukciji I niko nista sbb ne vidi da tv mars ne radi a forumasi ocito ne prate ovu tv hoce li biti resen tv mars u sbb Ili tv mars nije placao sbb kad kanal ne radi tako dugo I hoce li novi kanali u sbb
Zbog neizmirivanja ugovornih obaveza tv marš je trenutno nedostupan odgovor korisničkog centra.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno