Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I LINK i ATOM još uvek stoji gde je bio i juče. Ne znamoo na koju će stranu.
Sve zavisi od BTC. LINK na 16 i 18 nećemo gledati sigurno.
 
Ovo može biti dobar momenat za pretrčavanja u izglednije coine. Napravio sam listing tabelu meni interesantnih sa cenama od 5,jan a preko binance api vučem trenutne cene. Pored svakog coina skripta mi izračunava procenat pada/rasta u odnosu na 5.jan pa tako vidim kako se koji coin kreće u odnosu na druge.
Poenta je da se, kada se procenti izjednače za posedovani i željeni coin, obavi pretrčavanje.
Ne padaju/rastu svi istim tempom tako da vredi pratiti situaciju.

P.S.
ima i situacija gde se naizmenično prestižu, to je isto dobar momenat za presipanja pa dokle se stigne.
 
I LINK i ATOM još uvek stoji gde je bio i juče. Ne znamoo na koju će stranu.
Sve zavisi od BTC. LINK na 16 i 18 nećemo gledati sigurno.

Boga mi nismo mogli u bolje vreme izaci iz LINKa i uzeti profit.
Sto se tice drugog dela, kako je krenuo da klizi mozda nas razuveri vec danas. Ne znam za tebe, ja cu od 20 cu krenuti rebuy.
 
Boga mi nismo mogli u bolje vreme izaci iz LINKa i uzeti profit.
Sto se tice drugog dela, kako je krenuo da klizi mozda nas razuveri vec danas. Ne znam za tebe, ja cu od 20 cu krenuti rebuy.
Jesmo, uboli smo vreme izlaska, ali sam požurio u SOL. Evo spustila se Solana za 10$ niže od kupovine.
Ja sam inače holder, a sa malim delom portfolia se igram trejdera. Ponešto ubodem, ali uglavnom sakupljam.
 
Da li preliti nešto btc u matic sada, ili će ovo još dole
 
Matic se i u proslom padu dugo opirao, ali kad je krenuo nizbrdo bio je stampedo, tako da oprezno.
 
neverovatno mi je da su sve one potpisali na sajtu, 0.25$ su, i na skoro svim menacnicama su.. sta ocekujes od nje 1$ ?
oko 0.5 cu prodati sigurno dobar deo, jer ce mi to biti 5x od ulaza,a ostatak cu ostaviti jer mi je bas mali deo portfolija. Par puta su mi za malo pokupili sell order, ali dobro… i da pukne, nije neka steta sto se mene tice 😀
Videcemo… lagano samo i bez zurbe
 
Poslednja izmena:
Evo nekog ničim izazvanog skokića..
Izgleda da cemo diskusije o ath da nastavljamo negde tamo 2024-2025 :)
Ja ocekujem vec krajem januara. Ako me pitas zasto, pa zato sto nista nema logike. Nov i dec je bio uuuu aaaa, idemoo, prstace i djoka. Sad mi je jedino logicno da bude kontra od ocekivanja. Dobro, aj da ne preterujem, neka bude februar :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno