Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Au rasprodaje, prosto ne znam šta da kupujem, ETH, BNB, ADA.... Sve na rasprodaji 😁
 
Au rasprodaje, prosto ne znam šta da kupujem, ETH, BNB, ADA.... Sve na rasprodaji 😁
samo polako sa ulazom u altove, previse je rizicno jos uvek za ulaz, jer jos uvek nema kupaca za btc. Nece altovi pobeći nigde bez btc-a, samo lagano
 
samo polako sa ulazom u altove, previse je rizicno jos uvek za ulaz, jer jos uvek nema kupaca za btc. Nece altovi pobeći nigde bez btc-a, samo lagano
Misliš da će ići još na dole, da treba još pričekati sa kupovinom? Ja sam mislio kupiti navedene altove, a ne pretvarati BTC u njih.
 
Misliš da će ići još na dole, da treba još pričekati sa kupovinom? Ja sam mislio kupiti navedene altove, a ne pretvarati BTC u njih.
krenule su upravo kaskadne likvidacije ( od po 10 miliona jedna za drugom ) verovatno smo blizu dna za sad. Videcemo oko 01h sta ce biti kad krene China session. Svakako ne treba agresivno ulaziti dok se btc ne stabilizuje u nekom range-u.

edit:

E sad, da li će ovo biti novi range 42.5 - 45.5 o5 par dana pa nastavak na dole, ili back to 50k - videćemo. Svakako neće ni eth na 5k, ni bnb na 600 ako btc nastave da istresaju.
Ako te baš svbe pare i altovi, onda raspodeli ordere na par, nikako sve odjednom.
Ja sam za eth postavio 7 ordera sve do 1000$, matic i adu do 0.5, itd... pa ako dođe - dođe ( a doćiće sigurno samo je pitanje kad :) )
 
Poslednja izmena:
FIXwVdsWYAMe62I
 
Pogledajte prilog 330460

Jedan od normalnijih ljudi na Twitteru.
odličan je will, ali se ne treba previše oslanjati na njega, je on radi onchain analize, gde se većina otc trgovanja ne vidi ( čitaj - pravi kitovi )

edit:

Trenutno je ogroman buy wall na 41k i sell wall na 45k. Mogao bi to biti sledeći range u narednom periodu - kratkoročno, pa ko trejduje, da zna da se organizuje sa ulazima i izlazima kao i sa postavljanjem sl.
 
krenule su upravo kaskadne likvidacije ( od po 10 miliona jedna za drugom ) verovatno smo blizu dna za sad. Videcemo oko 01h sta ce biti kad krene China session. Svakako ne treba agresivno ulaziti dok se btc ne stabilizuje u nekom range-u.

edit:

E sad, da li će ovo biti novi range 42.5 - 45.5 o5 par dana pa nastavak na dole, ili back to 50k - videćemo. Svakako neće ni eth na 5k, ni bnb na 600 ako btc nastave da istresaju.
Ako te baš svbe pare i altovi, onda raspodeli ordere na par, nikako sve odjednom.
Ja sam za eth postavio 7 ordera sve do 1000$, matic i adu do 0.5, itd... pa ako dođe - dođe ( a doćiće sigurno samo je pitanje kad :) )
Uf uf, ADA na 0,5 i ETH na 1000... To bi baš bio masakr motornom testerom kriptoberze 😁. Ali razumem sta si hteo reći, "stepenasta kupovina" pa što dublje tone to se više ordera realizuje.
 
Kripto bio poleteo juče jer SPX probio resistance i napravio ATH. Svaki pokret koji napravi SPX, kripto prati, s tim što su u poslednje vreme pokreti na gore prigušeni, a na dole naglašeni. Molite boga da sutra bude dobar dan na berzi, jer ako je ovo bio privremeni vrh, ovaj RSI divergence ima da napravi korekciju koja će da odvali kripto kao maljem.

Pogledajte prilog 329621

I eto ga, korekcija na berzi povukla kripto. Ako ovo bude ozbiljnija korekcija SPX, dakle da proveri plavi trendline support, možda potone i malo ispod njega kao u okrobru, kripto neće ni malo dobro da prođe, jer BTC na NVT samo što nije upao u crno, a kad god se to desi, korekcije su baš baš velike. Maksimalno tri dana NVT može biti u crnom pre nego što cena ode u peršun.

screenshot.png
 
Ali razumem sta si hteo reći, "stepenasta kupovina" pa što dublje tone to se više ordera realizuje.
Tako je, i time smanjuješ prosečnu cenu ulaza.

Veruj mi, kad krene bear, i to će biti previsoke cene. Za sada je još uvek ok, dokle god smo iznad 40 - 42k. Ako pukne, to će biti prvi signal da kreće polako bear, ma koliko to sad zvučalo ludo ili ne moguće :)

Naravno, neće cena ići pravolinijski na dole, biće odbitaka, pa ko se ukrca na vreme lepo će proći, a ko ostane zaglavljen u tokenima ( bez sl ), načekaće se sa prodajom.
Zato sam napisao da se ne žuri sa altovimia, neće nigde pobeći :)
 
Poslednja izmena:
Ja imam oko 60% btc-a, oko 35%eth i 5% Ada-e. Sta mislite da li menjati eth za btc u ovom trenutku, adu ne menjam niti prodajem, pa sve i da puknem na njoj, jer je uzeh na 1.33 ili da ostavim tako kako je?
 
Ja imam oko 60% btc-a, oko 35%eth i 5% Ada-e. Sta mislite da li menjati eth za btc u ovom trenutku, adu ne menjam niti prodajem, pa sve i da puknem na njoj, jer je uzeh na 1.33 ili da ostavim tako kako je?
EtH je prema BTC trenutno na 0,0815, što i nije nešto prejako. Do skoro je ETH bio znatno jači, u jednom momentu čini mi se čak na 0,088 ili tako nešto, tad je bio dobar momenat za menjažu. Onda je pre oko nedelju dana bilo spalo na 0,078 i to je bio dobar momanat za vraćanje u ETH. Eh, lako je sada reći, ja to naravno nisam uradio.
 
Ja imam oko 60% btc-a, oko 35%eth i 5% Ada-e. Sta mislite da li menjati eth za btc u ovom trenutku, adu ne menjam niti prodajem, pa sve i da puknem na njoj, jer je uzeh na 1.33 ili da ostavim tako kako je?
Tvoj portfolio je krajnje oprezan i sav kapital ti je faktički u najjačim novčićima. Za očekivati je ako zavlada strah da će krenuti presipanje iz altova u BTC ali prebaciti ETH sad u godini kada se očekuje konačno prelazak na POS mislim da bi bio pogrešan. Nije ni poenta da ti portfolio bude 95% BTC. Da si imao samo par procenata u dolarima da mozes dip da kupujes imao bi skoro savrsenu situaciju.
 
@Sofroniye
Ma brate, znam i ja, pratio sam situaciju i htedoh u jedno vreme da zamenim, ali rekoh neka ga pa sta mu Bog da. Pratim iz dana u dan, pa cu da prelomim.
Edit:
@cryptofreedom
Hvala na odgovoru, vazno mi je da procitam i tudje misljenje. Ja ipak volim da sam u stabilnijim kriptovalutama i ne zurim nigde, pa kako bude.
 
Poslednja izmena:
Prva naznaka posle 4 sata da se pojavljuju kupci polako ili da su istresli veći deo za sad.
Ako se buy volume ne pojača, dump se nastavlja verovatno do 40 - 42k zone.

Pogledajte prilog 330469
Za sada buy deluje slabo i mlitavo. Očekujem da će se napasti zona 41-40k ali tu očekujem ozbiljnu kupovinu i odbranu te zone. Nije za očekivati da će se ta zona bas tako lako probiti pogotovo iz prvog naleta.
 
Nema više bulla i beara, ovo je nešto treće. New norm, dnevne oscilacije u zavisnosti od bilo čega.
U svakom slučaju periodi od godinu i po - dve su gotovi, došlo je novo doba.
 
Ako može objašnjenje, na osnovu čega mislis tako, ili je samo nagađanje...
Nema na osnovu cega da krene da raste trenutno. Naravno, ne mora da znaci da sam u pravu, ovo je samo moje skromno misljenje.
 
Nema na osnovu cega da krene da raste trenutno. Naravno, ne mora da znaci da sam u pravu, ovo je samo moje skromno misljenje.
Kako da nema. A primenjivost, rasprostranjenost, usvoljivost, .... Veliki igrači ulaze u kripto, države, ....
Kratkoročne spekulacije nisu toliko bitne. Bitno je šta nas čeka dugoročno, a to je još uvek dobar rast.
Ja očekujem da će 2022 godina biti berićetna za sve nas. Aj živeli.
 
Kad kazem trenutno, mislim na period od mesec, dva dana. Nakon pada mora ici ponovo gore.

Bitne su ako hoces da ulozis.
 
Ko ima etc, neka obrati odnos ETC ETH.

0.0930 deluje kao ok za izlazak iz etc

Re-buy na 0.008
 
Poslednja izmena:
Kako bre kad je ovo drugi put u zadnjih 4 godine kada je odnos ispod 0.01 ?
Hehe, sad vidim, prebacio si se za jednu nulu 🤣
Slazem se kad bude 0.09 dobro je vreme za prodaju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno