Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gledajući krivulju od Stellar (XLM) nekako mi mirise da ima dosta prostora za skok u narednom periodu.
 
MW je ponovo odložen i zbog svog tog odlaganja LTC više za mene ne postoji. 6 meseci čekanja i ćorak. Momentalni trejd! Dosta je bilo. Prekardašilo..Ende
 
Nije da sam nezahvalan ali nije mi jasno na osnovu cega LINK skace poslednjih par dana i do kada ce to da potraje.
Prvi put prisustvujem skoku necega u cemu imam novac a da taj skok nije vezan za skok BTC-a pa mi nista nije jasno :)
 
Poslednja izmena:
Trenutno aktivno kod mene

Izlaz iz RVN u btc na 240 260 300 360 satosija (0.00000001 btc = 1 sat)

re-buy zona od 200 do 220
Kolko mu to dodje u dolari?:) Od 11 do 17 centi izlaz? U tom slucaju prvi prag ti je vec prosao.. ja sam stavio postepeno od 14 do 17 c.... Kako je krenulo mic po mic i dogurace...
 
Kolko mu to dodje u dolari?:) Od 11 do 17 centi izlaz? U tom slucaju prvi prag ti je vec prosao.. ja sam stavio postepeno od 14 do 17 c.... Kako je krenulo mic po mic i dogurace...
Pošto izlazim u BTC više se plašim da BTC ne krene na gore pa sam spustio kriterijume za deo RVN...
 
"Taproot Release
The first release candidate of v0.21 with taproot support (v0.21.1rc1) is now available for download 5.

I’ve been testing it out, and everything has been working fine for me, so the official release is being built and signed now. Feel free to test out rc1, or wait a few days for the official release (v0.21.1), which will be made available for download at https://litecoin.org 1 after it’s been signed by the devs.

Please report any issues you find with the release using github.

Security Fixes
As reported last month, a security vulnerability was found, which required changes to the non-interactive transaction design, and therefore changes to the consensus code. These changes have all been made, tested, and documented.

Final Reviews
Next week, I’ll be meeting with the other devs daily so we can go through the code together with a fine-tooth comb. If no critical issues are found, that should be the final MWEB code review.

MWEB Release
If the review is successful, which I’m optimistic it will be, I’ll create the first release candidate this month."

Samo da vise konacno izadje, osedesmo.
 
Pošto izlazim u BTC više se plašim da BTC ne krene na gore pa sam spustio kriterijume za deo RVN...
Ma i ja isto.. Juce prvi izlazio bio na 0.13999 $... kao cu zjbem neke koji su stavili na 0.14..... Kad ono samo preko noci pad BTC-a ucinio svoje tako da je izlaz sad na 0.136$.. al dobro to je to...
 
Kasno je, idem na spavanje, a rešio sam da večeras potrošim to malo keša. Kupiću LINK, pa šta bude.
MATIC-a imam baš dosta, pa neću više, ALGO nemam ništa, a LINK imam nešto, pa da ga pojačam.
Eto, nedoumica rešena, a sutra će biti kajanje svakako. :) Laku vam noć svima.
Eto znao sam da ću se kajati. Ovaj LINK kaska, a ATOM baš galopira. :)
Sve u svemu, dobro je bar da uspevam da ubodem par koina koji idu gore, neko više, neko manje.
 
Izasao i ja delom iz ravena na 269, ulaz 191.
Ostalo mi jos 50K, sto mislim da cu rasprodati na 300+ ako dobaci.
Tnx @frrka
 
Usao sam na 0.9 i planiram da se kockam sa cekanjem i izlaskom poslednjeg dana pre halvinga.
Vec je na 0.13 a ima jos dosta do halvinga.
Samo da BTC stagnira do tada i ne vidim razlog zasto se ne bi popeo na 0.16 - 0.2.
Vi imate drugu racunicu i plan... ja mozda gresim sto se ovako kockam, videcemo...
 
pametno...jer imamo opciju da kukamo kako krvari btc ili da to iskoristimo u prebacivanju iz altova :cool:
 
MW je ponovo odložen i zbog svog tog odlaganja LTC više za mene ne postoji. 6 meseci čekanja i ćorak. Momentalni trejd! Dosta je bilo. Prekardašilo..Ende

Ne kažem da nisi dobro uradio, ali sam ja tako u frustraciji večitim odlaganjima trejdovao ETH kad je bio na 200 dolara. Dva meseca kasnije je krenuo da raste. :confused:
 
pametno...jer imamo opciju da kukamo kako krvari btc ili da to iskoristimo u prebacivanju iz altova :cool:

Mudro zboriš, ali ću ja ostati da vidim da li će BTC dominacija oboriti negativni rekord. Već je stigla do dna za ovaj ciklus, bio bi dobar trip da dno otpadne.

I hvala za RVN tip, al ja prosto zaboravio da kupim to sranje.
 
Meni prvi sell order za RVN prosao sinoc.. ubo sam vrhunac jucerasnjeg pumpanja 296 satoshija... Tu sam izasao sa 60% od ukupne kolicine novcica.. sa ostalih 40% cu malo strpljivije... Kockanje sto bi se reklo
 
Koju platformu koristis za trgovanje? Odnosno, koju bi preporucio za novog korisnika? Da se bez muke napravi depozit, odlican izbor kriptoa, i kasnije povpacenje ili sl? Hvala unapred.

Nažalost, po meni, ne može tako. Moraš da koristiš i CEX menjačnice, tipa Binance i KuCoin, kao i DEX menjačnice, tipa Uniswap, Pancakeswap, i slično, od slučaja do slučaja. Sve tutorijale imaš na YT, ništa nećeš naučiti ako ideš lakšim putem, bolje je uložiti vreme i savladati sve natenane :)

Pozdrav i srećni praznici :)
 
Btc je izgubio mnoge support levele koje ne bi trebo da izgubi ovako kasno u bull marketu. Izgubili smo 10 ma Monthly. Izgubili smo 21 Weekly i takodje 200 ma na Daily.
BTC 4 hr chart:
- šesti put testiramo zonu od cca 45,600$ sve je izvesnije da ćemo probiti ovaj support i da idemo na niže.
I dalje sam čvrstog uverenja da smo u bull marketu i lično planiram da kupujem ukoliko budemo imali do cca 15% dip
Ukoliko bismo imali daily closing na ceni ispod 39,500$ (Septembar low) to bi mi bio prvi pokazatelj da je verovatnoca da smo imali peak na 69k i da se trend okrenuo.
Za sada jos uvek je to manja verovatnoca ali je nesto sto treba uzeti u obzir.
Screenshot (110).png
 
Čemu ovakvo otresanje? Ima li neko razumno objasnjenje?
 
Btc je izgubio mnoge support levele koje ne bi trebo da izgubi ovako kasno u bull marketu. Izgubili smo 10 ma Monthly. Izgubili smo 21 Weekly i takodje 200 ma na Daily.
BTC 4 hr chart:
- šesti put testiramo zonu od cca 45,600$ sve je izvesnije da ćemo probiti ovaj support i da idemo na niže.
I dalje sam čvrstog uverenja da smo u bull marketu i lično planiram da kupujem ukoliko budemo imali do cca 15% dip
Ukoliko bismo imali daily closing na ceni ispod 39,500$ (Septembar low) to bi mi bio prvi pokazatelj da je verovatnoca da smo imali peak na 69k i da se trend okrenuo.
Za sada jos uvek je to manja verovatnoca ali je nesto sto treba uzeti u obzir.
Pogledajte prilog 330436
Ništa lično ali meni se sve ove TA svode na: cena će izvesno da ide na gore osim ako ne ode na dole uz šansu i da stagnira neko vreme
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno