Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Odlicna je igra. Bas sam trazio nesto slicno.
 
Ova TR trilogija, jel su to zadnja tri dela koja su izašla?
 

Mega New Year’s deal: $2 for 12 games!​



For the next 48 hours, you can get all 12 of December’s Humble Choice games for the mega-low price of $2!

 
uf bilo bi previse dobro da je na godinu dana ili tako nesto...
 
i kod mene isto
 
Probajte sa VPN-om na Nemačku.
Ja sam nalog napravio davno u Srbiji, jednom kupio (ili pokupio besplatno) nešto i ništa nisam dirao. Povremeno pogledam šta nude kada šalju mejl i sada samo ušao na sajt i stoji onako. Bukvalno ništa nisam dirao, pa verujem da je do lokacije.
 
Elem ja sam imao celu godinu po 5 evra i sada mi dali jos 2 meseca videci da iskamcim jos godinu po 5.
 
Prime opet ubija sa free igrama :)




  • STAR WARS Jedi: Fallen Order [Origin key]
  • Total War: WARHAMMER [Epic Games Store key]
  • World War Z: Aftermath [Epic Games Store key]
  • Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
  • WRC 7 FIA World Rally Championship
  • Abandon Ship
  • Paper Beast – Folded Edition
  • In Other Waters
  • Two Point Hospital
 
Kako beše, kada se dobiju igre uz Prime, one ostaju i kad/ako se otkaže pretplata?
I jel su sve igre kod njih samo za PC?
 
Kupih sinoc Star Wars Jedi: Fallen Order Standard Edition Origin CD Key za 1.12e, uz kod za popust od 8% GGDEALS8 i uspesno aktivirao i instalirao, nisam probao jos uvek... jeste da mu popust izadje fazon 0.05e, ali eto reko cisto da dodam kad postoji.

 
Покупио Иратуса иако сам га одиграо, као и Ларе, купио пар десетина игара на разним платформама,
али не могу да не прокоментаришем колико су јадни из Активижн/близард у односу на остале кад се ради о снижењу, промоцијама итд...
 
Da, oni su svakako najgori od svih, nema dileme.
Nemaju nikakvu konkurenciju kada se prica o jadnoci i davanju mizernih popusta.
 
Sinoc sam bio woooow, uzeo Fallen Order za malo jace od evro, sad moze da se uzme za ispod pola evra... Izgleda se nakupilo tih kljuceva sa Amazona.
 
One koje su vezane za njihov account (posebno su oznacene), onda njih "gubis" kad otkazes pretplatu. A one za koje si dobio kljuc ili vezao za Epic, one ostaju.
A jel se vraća pristup tim igrama kada se opet uzme Prime?
- Mislim na caku kao za Playstation Plus pretplatu, gde sve što pokupim opet postane dostupno kada obnovim pretplatu, be zobzira što pretplata nije u kontinuitetu.

I da li su neke od ovih igara za Playstation ili su sve za PC? Kako obično daje Amazon Prime?
 
0,65€ bez koda
Sinoc sam bio woooow, uzeo Fallen Order za malo jace od evro, sad moze da se uzme za ispod pola evra... Izgleda se nakupilo tih kljuceva sa Amazona.

ja sam uzeo za 0.65€ mrzelo me da kucam kupon 😁
 
Cini mi se da je vec bilo pitanja ovde za OEM licence za pravna lica, ali ajd da ponovim.
Moze li to da se uzme i da li je legalno? Konkretno office pro sa nekog keyshop sajta za 20eur. Can be activated only once
 
Legalno je samo uz fiskalni račun
 
Nazad
Vrh Dno