Šta je novo?

Stake-ovanje/orocavanje novcica

Nastavlja se Benqi Rush akcija za free money do kraja meseca.

Imate gore uputstvo kako staviti sredstva tamo.
Uskoro kreće TraderJoe Rush.
AVAX deli 650 miliona kroz AVAX coine u okviru ove Avalanche Rush inicijative za popularizaciju mreže, trajaće min do kraja godine.
Inače sredstva možete skloniti kad god poželite, nije ništa ograničeno neki rokovima.

Happy farming & staking 🤑
 
Poslednja izmena:
Na KuCoin možete lendati USDT 7,14,28 dana uz ludačke kamate i zaradu.
Na 28 dana prolazi 50-75% APY.
To je svakako dosta manje nego ovo na DEX menjačnica, ali je 2min posla samo.
 

Prilozi

  • Screenshot_20211022-000842.jpg
    Screenshot_20211022-000842.jpg
    61.9 KB · Pregleda: 88
Imate odlicnu 15 dana "akciju" na Avalaunch mrezi, trenutno na Benqi DEXu
Prebacite LP na Benqi i imate APR oko 225%, dnevno 0,62%,
Na rewards pa depost i birate max. https://app.benqi.fi/rewards
QI koji dobijate kao reward od tog LP saljite na stake isto na Benqi dok traje ovaj AVAX Rush (dobili su 4 miliona AVAX da valjda rade popularizaciju mreze)
APR na QI je oko 180% sto je isto odlicno. Dobijate vecinski AVAX kao reward.
Ako nesto zapnete pucajte.
Jel i dalje traje ovo ili su nešto promenili? Meni daje 180% APR na PGL, jel imaš ideju gde grešim?
 
Jel i dalje traje ovo ili su nešto promenili? Meni daje 180% APR na PGL, jel imaš ideju gde grešim?
APY varira i na CEX, a kamoli DEX menjačnicama. Zadnji put kad sam gledao bilo je 189%.
Imate i na Yield Yak isti par AVAX-QI 450% APY, autocompaunding servis, TVL je tamo oko 350k $.
Nisam siguran dal to baš ispadne tih 450%.
Svskako to sa AVAX-QI traje do kraja meseca, pa onda ide TraderJoe ili BankerJoe deo te menjačnice.
 
Od ponedeljka ide Avalanche Rush inicijativa na TraderJoe Dexu, 15-30 dana će trajati round 1, 20 miliona U AVAX dele kroz povećanje APY na farming i staking.

Ako hoćete još veće nagrade umesto Joe tokena stavite LP na YY gde vam sw povećava količina LP.
Očekujem AVAX do kraja godine u top 5-7 na CMC.
 
Krenuo je Joe RUSH, APY prvih par sat su apsolutno neverovatni.
Na Joe LP pravite na opciji ZAP skroz desno gore
FCktvWEVcAA5DcA.jpg
 
ZAP automatski pravi LP, nema nikakve druge razlike u odnosu na ručni swap pa pool?
Tako je, bez brige probao sa sicom prvom kad sam radio prvi put.
Sad sam sa vecim iznosima, videces svoju ukupnu vrednost na farm delu.
Inace kad stavite nesto kao deposit na AAVE (Avax mreza) i Benqi, em vam daju reward za to em mozete borrow necega i uzeti od x20-50. :)
 
Imam pitanje

Da li neko zna ili se seca kolika je bila godisnja kamata za stakeovanje stable coina dok je bio prosli bear market ( dakle tamo negde 2018-te 2019-te godine )?

Dakle ne zanima me kolika je kamata sada ( to mogu lako da vidim ) nego kolika je bila pre ~2-3 godine ?
 

@Detector

Mene isto to interesuje posto vec neko vreme istrazujem ko, gde i koliko nudi kamatu i otvoricu uskoro posebnu temu za Staking/Lending samo stablecoin-a (USDT, USDC, DAI, BUSD, UST...).

Ja jedino sto mogu da se setim da sam davne 2018-e mislim da je bio mart 2018 na Bitfinexu probao lending samo 2 dana cisto da vidim koliko se dobija neto, na sumu 10.000 USD i za 2 dana dobio sam 14 dolara. I da napomenem ovde je u pitanju USD (a za USDT na Bitfinexu je uvek veci APY ali je i promet mnogo manji od USD pa verovatno moze da se desi da niko ne pozajmi od vas tj nema ko da vam placa kamatu za pozajmljen novac)
 
Ne znam koja platforma te zanima ali možda da probaš da ukucaš na Wayback Mashine konkretan sajt pa da vidiš istoriju u vreme bear marketa.
 
Nastavlja se AVAX Rush na Benqi ceo novembar jos. :)
Bolja je zarada od farminga npr AVAX-JOE jer je veci APY, 166% naspram 100%, plus QI mozete stake na oko 100% APY, tako da se i tu lepo skupi.
Dnevno to je oko 0.50%, a borrow AVAX je na KuCoin 0.03% (195 max), a na Binance 500 kom po 0.05%. NIje lose x12 ugrubo.
Ako vam zanima samo uvecanje kolicine LP mozete i na Yield Yak farmati.
 
Jel isprobao neko time/wonderland staking sa onim ludačkim apy? Možda ima i tema ali nisam našao..
Ubacih nešto malo, 0.05 pa ćemo da vidimo. Svakako ne bih dugo držao.
Kad se setim da sam na glupi hashflare ušao prekasno i praktično tek sa trenutnim cenama vratio uloženo, ovo teško da može da bude mnogo gore 😂
 
Imas na youtube onaj Ivan sa Balkan crypto kanala je napravio dva videa, prvi kad je ulozio i drugi posle dve nedelje. Sustinski oko 50 dana da vratis ulozeno, pod pretpostavkom da time token vredi i posle 50 dana isto kao i kada si usao.
 
1637540337647.png

Delovalo mi je kao najbolja i najlaksa opcija na kratak period.

Javljam za 14 dana

KuCoin
 
Ubacio sam Wonderland (Time) stake pa javljam rezultate ubrzo, trenutno je ROI oko 10% na 5 dana
 
Ubacio sam Wonderland (Time) stake pa javljam rezultate ubrzo, trenutno je ROI oko 10% na 5 dana
Sranje, stavio 1000$, Time pao, posle 3 dana nisam skoro ništa dobio.
Scam 1/1
Pogledajte prilog 325017

Delovalo mi je kao najbolja i najlaksa opcija na kratak period.

Javljam za 14 dana

KuCoin
Zašto na 14 dana?
I ovako je problem sto moraš posle 28 dana kupiti toliko AVAX pa repay pa opet borrow.
Nešto je veća kamata na Binance na margin borrow ali nije 195 kao ovde nego može sad do 3000kom
 
Sustinski je samo bitno da Time ne pada, treba pratiti njegovu cenu, svakako cu izaci ako primetim da pada konstantno
 
SMART staking opcija na WhiteBIT menjačnici https://whitebit.com/smart-staking

Koliko sam skontao u pitanju je pozajmljivanje sredstava za margin liquidity.
30% interest rate za USDT, 28% za BTC, ETH, na godišnjem nivou.

Kažu da nema rizika, mada meni ovo malo čudno deluje, da mogu tek tako tolike procente da daju, bez ikakvog rizika za korisnike.

1637871696144.png
 
Poslednja izmena:
SMART staking opcija na WhiteBIT menjačnici https://whitebit.com/smart-staking

Koliko sam skontao u pitanju je pozajmljivanje sredstava za margin liquidity.
30% interest rate za USDT, 28% za BTC, ETH, na godišnjem nivou.

Kažu da nema rizika, mada meni ovo malo čudno deluje, da mogu tek tako tolike procente da daju, bez ikakvog rizika za korisnike.

Pogledajte prilog 325466
"There are no risks when opening a smart staking plan, since this is an analogue of a bank deposit".

Lol. Pitaj Jezdu i Dafinu koliko je to sigurno :p
 
Ja stake-ujem vec neko vreme AXS sa ludackim apy od 110%, 90 i 60 dana se na binance brzo razgrabi ali 30 dana se pojavljuje redovno jos uvek, upravo mi je danas isteklo 30 dana pa cekam da ponovo ulovim i stake-ujem. Cena mu je drasticno pala u prethodnih par dana/nedelja sa 140 na 90 ali sta da se radi, sve je palo. Makar tih 9% mesecno sam u plusu.
 
10-15% na devize, 160% na dinare :D
 
Bacio ponovo ASX na binance, 30 dana.
Pored njega na palačinki držim AutoCake
 
Dok cekam na koju ce stranu ovaj kripto svet stavio sam na binance na 30 dana orocenje, nije nesto puno ali ako ima negde neko bolji predlog za ove novcice..slobodno recite...

NBS 10.75%
SAND 12.36%
MATIC 11.34%
SOL 7.29
AXS 101%
ZIL 13.84%
 
Stejkujem Cardano iz Yoroi wallet-a. prilicno jednostavno i risk free, koliko razumem i ne postoji mogucnost tzv slashing-a i gubitka novcica. E sad, da li od ovih prvih 20-30 coin-a jos neki daje takvu mogucnost, dakle potpuno risk free stejking iz wallet-a, izbegao bih menjacnice koliko je to moguce?
 
Nazad
Vrh Dno