Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Evo danas mi prvi dan bez ugovorne obaveze :) sad sto se pogodilo da je nedelja ... Podneo sam zahtev za prenos broja u A1. Za 999 din mesecno bez ugovorne obavze 10gb net plus net za drustvene i servise za razmenu poruka plus 300min i neogranisceno sms plus 3 mes pretplata za 1din jer prenosim br iz druge mreze. Kad me sutra pozovu ovi iz Telenora da me pitaju kako mogu da mi pomognu da ostanem u mrezi,sta mislite dal ce da mi daju slicne uslove kao ovi gore :)
 
Jedino ako bi ti odgovaralo 50% na Go Data ili Go Data+ (zbog društvenih mreža).
 
Pa da al i tu je uo na 2 god a meni ovo znaci jer cekam da se ovi iz mts-a smiluju i puste optiku kod mene u zgradi i da tad predjem na box 3 paket.
 
Trenutno po meni najbolje ponude bez telefona sa 50% popusta u Moj Telenor aplikaciji
Total 12---- neograničen net za 12 meseci+3 aplikacije (sve tri aplikacije mogu biti premium) za 1525 dinara
Total Data 50GB pri punoj brzini,posle brzina 2mb/s+ sve aplikacije za 2625 dinara
I sa poskupljenjem od 9.12 ove ponude se isplate.
 
@Sunshine4747 ,Zavoravio si da napomenes da na tih 1525 din kojih dobijas kao 50% popust, ide i - 50din uz eracun, ispadne 1475din Total 12. Toliko ga ja placam, stim sto ja imam jos neku dodatnu opremu kroz racun.
 
Taj "neograničeni" net je glupost, jer ne vidiš koliko ti je ostalo po punoj brzini, niti koliko si preneo. A neće da isključe "promociju", moraš da je uzmeš. Bar kada sam ja potpisivao ugovor u januaru.
 
Ja odavno koristim 50% popusta. E sad bih hteo da to uradim i za zenu. Kako je najlakše? Preko maila ili neka društvena mreža?
 
Gde se u aplikaciji može podneti zahtev? Pretpostavljam da to nije u ponudama "Telenor na ti"... Hvala
 
Jeste, u Telenor na Ti ponudama, klikneš na izaberi paket, popuniš podatke, čekaš dan-dva (ako te ne zovu isti dan) odeš u poslovnicu, kažeš da si popunio podatke za postpejd, potpišeš ugovor i to je to.
Možeš da pišeš i na mejl [email protected] ili da se obratiš na Facebook Messengeru
 
Da, da ali samo za prelazak sa pre paid na post nude 50% sve ostalo su regularne ponude... Možda nisam ispratio dobro diskusiju, pa se izvinjavam ako sam nešto propustio.
 
Jeste. Posto je zena na postpejdu, pisi na onaj mail sto su ti ostavili ili na drustvene mreze i trazi da te kontaktira sluzba za brigu o korisnicima jer se blizi kraj ugovorne obaveze a ti bi da produzis pa da vidis sta mogu da tu ponude , mimo redovnih cena.
 
Jeste. Posto je zena na postpejdu, pisi na onaj mail sto su ti ostavili ili na drustvene mreze i trazi da te kontaktira sluzba za brigu o korisnicima jer se blizi kraj ugovorne obaveze a ti bi da produzis pa da vidis sta mogu da tu ponude , mimo redovnih cena.
Ja koristim 50% već 8 godina. I samo obnavlja ugovor. Zato sad hoću I ženi đaka pokušam. Slao sam mail i čekamo odgovor
 
Ista situacija, samo što mojoj ženi kad god smo probali odbiju i ponude joj neke standardne cene. Danas idemo da tražimo prelaz na pre paid pa da vidmo šta će biti.
 
@varicak najbolje neka podnese zahtev za prenos u drugu mrežu i zvaće da ponude 50%.
 
Bojim se da je ne zovu i ne puste u drugu mrežu bez ponude, a neće van Telenora. Ovako čak i kako je prebace na pre paid, vratiće se sa 50% čim se pojave ponude u aplikaciji. Klinac ima pre paid i vidim šta nude, sasvim prihvatljive ponude - 50% + ovaj "neograničen" net na 6m, taman da se iz paketa ne troši i nagomila u tom periodu.
 
  • Like
Reagovanja: uji
bas tako, pokretanje prenosa je kocka i ako nisi spreman na rizik, mani se toga. Idi na pripejd pa ce se pojaviti ponuda za nekoliko dana.
 
Srećno sa A1
Evo danas mi prvi dan bez ugovorne obaveze :) sad sto se pogodilo da je nedelja ... Podneo sam zahtev za prenos broja u A1. Za 999 din mesecno bez ugovorne obavze 10gb net plus net za drustvene i servise za razmenu poruka plus 300min i neogranisceno sms plus 3 mes pretplata za 1din jer prenosim br iz druge mreze. Kad me sutra pozovu ovi iz Telenora da me pitaju kako mogu da mi pomognu da ostanem u mrezi,sta mislite dal ce da mi daju slicne uslove kao ovi gore :)
 
Bojim se da je ne zovu i ne puste u drugu mrežu bez ponude, a neće van Telenora. Ovako čak i kako je prebace na pre paid, vratiće se sa 50% čim se pojave ponude u aplikaciji. Klinac ima pre paid i vidim šta nude, sasvim prihvatljive ponude - 50% + ovaj "neograničen" net na 6m, taman da se iz paketa ne troši i nagomila u tom periodu.
Ako te strah posnesi kao ja u a1 za intarifu koja je bez uo pa ako ne uspes da izvuces 50% kasnije uvek mozes da odes jer nisi ugovorom vezan a realno mislim da i na prepaid-u ljudi uplate 1000din kredita tokom jednog meseca.
 
Ne prelazi sa mtsa da se razmišlja. Ne kontam baš te fore. Ni pre vise od 10 godina nije radio kako treba a ni sad nije nesto Telenor. U međuvremenu A1 se popravio. Mts je i dalje što se tiče signala za upotrebljiv internet. A A1 ima dobru prodornost na 2G mreži. Telenor ima taj famozni 3G ali zvuk im nikad nije bio ništa poseban i pored toga.
 
Ne znam to vama sta se dešava ,al ako pričamo o kvalitetu signala ,internet brzine i pokrivenosti ,podrške .. nikad nisam imao problema sa telenorom .Jedini problem visoke cene uredjaja ,inače da nije toga nikad se ne bih premišljao da predjem negde drugde ..
 
Zbog cene uređaja u Teleneru ja se opredeljujem da uzmem samo paket bez uređaja, ako mi treba otplata isplativije mi je da uzmem kredit u banci i da kupim jeftinije uređaj koji mogu da otplatim ranije i nisam vezan dve godine sa skupljim paketom ...
 
Jel moguce jos sutra otkazati ugovor ili je danas zadnji dan? Istice mi ugovor 23. i pade mi na pamet da predjem na prepaid pa za par dana na postpaid sa 50%, da im ne placam ovaj mesec 3000...
 
svakako ces platiti 3000 jer je otkazni rok do 15 dana max
unutar tih 15 dana ko zna kojeg dana ce da te prebace na pripejd, nema pravila.
idi ti jos veceras
 
Danas obnovljen ugovor, total data+ sa 50% popusta i novogodišnjom promocijom.

Agent mi je dok smo razgovarali rekao da necu imati tih 15gb iz paketa prvih 6 meseci već samo neograničeni net ali da je to u suštini 30gb mesečno bez sabirannja nepotrošenog interneta.
U aplikaciji mi piše samo pod stavkom internet da je "Neograničeno".
Medjutim na *311# mi vodi da imam 60gb interneta.

Kako, šta, nemam pojma :D
 
Imam i ja taj kod ako nekom treba.
 
Trebaju mi minuti od 100-300min.

Ovo od 350din i 20k min mi vrsi posao ako sam dobro protumacio da su pozivi ka svim mrezama
 
Jeste , prema svima sem prema Zadruzi🤣🤣🤣
 
Nazad
Vrh Dno