Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2021

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
giphy.gif
thumb_hans-get-ze-flammenwerfer-hans…-62017678.png
 
ja u principu ni jednom majstoru ne verujem da ce da popravi kao ja sto mogu. polazim od cinjenice da znam bolje nego on dok me ne ubedi u suprotno :D
Pa kad znas bolje nego on sto si ga zvao uopste, na rakiju? :D
 
u zivotu nisam pozvao majstora kod mene u kucu :D osim sad kad moram, ne daju mi da sam popravljam, ali opet, oni dodju za..se..ru i onda ja popravim za njima...

edit: da imam rakiju.... prvo ne bi prezivela nedelju dana, drugo ne bi je nudio majstorima :D
 
Bitno je da se napomene da je taj tip na kauču kongresmen.

To američko naoružavanje civila mi je potpuno sumanuto, a još luđi su mi oni koji ne žive tamo, a lože se na njihove zakone o oružju.
Da ali ako je za verovati wikipediji Srbija i Crna Gora dele peto i sesto mesto u svetu po broju vatrenog oruzja po glavi stanovnika.
Konacno neka statistika u kojoj smo medju prvima u svetu.
 
Bitno je da se napomene da je taj tip na kauču kongresmen.

To američko naoružavanje civila mi je potpuno sumanuto, a još luđi su mi oni koji ne žive tamo, a lože se na njihove zakone o oružju.
Zašto da ne ? Neki to vole. Ja sam u Kanadi imao lepu kolekciju starijih pucaljki, od malokalibarki, preko sačmare i 1873 Winchester 38-55 (Buffalo rifle) i išao na sterlište 2 puta mesečno. Takođe par Colta, 1783 Navy 44 i M1911. Takmičio sam se u Skeet&Trap, long distance riffle i Practical Pistol . Izuzev za M 1911 nije trebala nikakva dozvola. Poslednjih godina sam više voleo crni barut i imao Brown Bess muscet kremenjaču i Kentaki long rifle (kao Davy Crocket) to je baš zabavno i zahteva veću preciznost i umeće. Samo probaj da pogodiš glinenog goluba iz kremenjače na 50metara a leti 80-100KM na sat a prođe više od sekunde od povlačenja okidača dok opali.
 
Bitno je da se napomene da je taj tip na kauču kongresmen.

To američko naoružavanje civila mi je potpuno sumanuto, a još luđi su mi oni koji ne žive tamo, a lože se na njihove zakone o oružju.
Ja bih svima dao mandatorno po revolver, MAD (mutually assured destruction) je odlicna stvar. Znas kolko bi svet uljudniji bio da smo svi naoruzani. Znas kad bi te neko isekao u redu za burek kod Trpkovica, jes cvrc. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno