Šta je novo?

Nije aktuelno telefono po black friday cenama - realme 8, poco x3 i xiaomi 11 lite 5g NE - samo se jedan prodaje plus su svi neopakovani

Označava da oglas više nije aktuelan

solomonbg

Slavan
Učlanjen(a)
24.12.2006
Poruke
2,230
Poena
445
1.
Realme 8 4/64 je srebrne boje. kupac prvi otvara mobilni
dolazi sa fotokopijom fiskalnog racuna i originalnim slipom od placanja DINA karticom + dobijate original garanciju sa pecatom gigatrona
18.000 din koliko je i placen


2.
poco x3 6/128gb
. kupac prvi otvara mobilni, plave je boje
dolazi sa fotokopijom fiskalnog racuna i originalnim slipom od placanja DINA karticom +kupljeno u mi store
27.000 din koliko je i placen


3.
Xiaomi 11 Lite 5G NE 6/128 Gb,. kupac prvi otvara mobilni, Crne boje
dolazi sa fotokopijom fiskalnog racuna i originalnim slipom od placanja DINA karticom +kupljeno u mi store


posto je ovo telefon koji bih najradije sebi zadrzao cena je nesto veca-da bih povecao sansu da ovaj ostane meni. Placen je 33.000 sa dva poklona koja se cekaju i koja sam narucio na moje ime. Pa eto moze po toj ceni koju sam platio a da poruceni pokloni od mi-stora ostanu meni. Svakako radije bih da prodam realme ili poco x3 prvo...
Verovatno ce i mi band 6 sat i redmi buds 3 pro slusacice biti na prodaju kad stignu. Eventyalo moze i dogovor za ovo (iako bo lje da se saceka da dodje)


Za sva tri telefona vazi da garanciju resava sam kupac u gigatronu i mi-store. Posto jedino dobijate fotokopije fiskalnog racuna (koja je po zakonu dovoljna za reklamaciju) iako je to dovoljno, ako bude trebalo mozete racunati da eventualno, po dogovoru, mogu da nabavim originalni racun.
Prodaje se jedan ili mozda dva...jedan ostavljam sebi

Licno u Beogradu. Slanje moze na rizik i odgovornost kupca uz uplatu para unapred. BOlje licno. Opet neotpakovanu su fabricki pa je eto i slanje moguce. Ali cu dati prednost onome ko moze licno da dodje.
063/8-525-838 Iako najbolje prvo porukom. Ali kome je bas ovako lakse moze i poziv
 

Prilozi

  • IMG_20211126_085554.jpg
    IMG_20211126_085554.jpg
    100.3 KB · Pregleda: 42
  • IMG_20211128_113932.jpg
    IMG_20211128_113932.jpg
    142 KB · Pregleda: 42
  • IMG_20211128_113955.jpg
    IMG_20211128_113955.jpg
    86.5 KB · Pregleda: 43
Poslednja izmena:
Prva dva mob su apsolutno fiksni i nece ici ispod cene koju sam platio.

Za 11 lite mozda moze neki dogovor ako sam preterao sa cenom - pa to dajte svoj predlog. Iako je poenta da bih ja taj mob sebi zadrzao najradije :)

mi band 6 3000 din , stizze za 10 dana max kako rekose. Za rezervaciju ok, ali uplata na racun barem nekih para. Sem ako vas dobro ne znam :)
za slusalice nemam pojma. Ni one mi ne trebaju.

Apsolutno ce sve biti neotpakovano fabricki. Necu otvarati " da vidim jel sve u redu" i sl. vec je sve u fabrickim pakovanjima.
 
Realme 8 4/64 je srebrne boje.- prodat. Ostalo aktuealno

Poco x3 -cena nepromenjena jer je i tako najniza, a toliko je i placen

Xiaomi 11 Lite 5G NE 6/128 Gb - cena 31 hiljada - mozda moze i da bude opcija za model 8gb ili sa onim slusalicama bads 3 pro i band 6 ako nekom bas tako odgovara.

Hitno da ode jedna od dve varijante, ako je moguce :) Opet radije bih prodao Poco x3 ako mogu da biram jer mi vise odgovara ekran na 11 lite...
 
ostalo:
Poco x3 -cena nepromenjena 27.000 jer je i tako najniza, a toliko je i placen
redmi buds 3 pro slusacice 4500 din
11 Lite 5G NE, ali od 8gb (iako je i on rezervisan, ali jos nije reseno)

sve je neotpakovano. fabricko pakovanje iz mi store srbija
 
Nazad
Vrh Dno