Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dao svakom ocenu podelio sa brojem delova i dobio prosecnu ocenu 😂, zapravo nikako to su babe i žabe. 1 i 2 su Terminator. Ostali su neki drugi film, tipa eliminator.

Ja sam isto dvojku gledao u bioskopu da li je Kozara ili 20 okt nisam siguran.

Juce sam saznao da je Billy Idol trebao da bude T-1000, wow ne znam mislim da bi bilo top sa onom bolesnom facom ali Patrik je odvalio tako da... voleo bih da mogu oba da postoje.

Slazem se sa @OZZY83 extended ima nepotrebne scene, svaka koju nisam. pre gledao nije bila potrebna za savrseno filmsko iskustvo. Ali ih treba pogledati, sto onaj smajli 😮 kaze adds to the story...
 
Prva 2 terminatora i ovaj zadnji sa baba lindom su terminatori, ostalo treba ignorisati. Mada realno prvi deo je tresina teska.
 
Zašto si uopšte počinjao da gledaš film koji ima ocenu 3.4?! 😁
Имао је metascore 58,реко можда је несхваћен, али нема шта да се разуме осим да је најгори филм који сам гледао ове године😀
Etan Hawke пропо.
 
Ista prica i kod mene. Posle filma jedno vreme mi je bilo nelagodno u kupatilu kada okrenem leđa ogledalu.
 
Имао је metascore 58,реко можда је несхваћен, али нема шта да се разуме осим да је најгори филм који сам гледао ове године😀
Etan Hawke пропо.

mislim da je ostvario uspesnu saradnju sa agentom Brusa Vilisa
Ja mislim da oni samo vole raditi, ne zanima ih mnogo kakav je film, oni daju svoje, odglume kako umeju i hoce, dobiju lovu i svi zadovoljni...
Da li je steta da glume u nizerazrednim ostvarenjima, pa jeste ali oni izgleda ne vole da sede zaludni kuci vec su vredni, malo po malo, milion po milion i kad budu imali 85 godina nece morati da rade izuzev ako budu zeljeli i mogli...
Treba postovati i radišnost njihovu.
Da li njih dva znaju glumiti? Pa ZNAJU, odlicni su glumci. Zato ne hulite mi na Brusa. :)
 
vas ko da neko tera da gledate glupe filmove :)

Volim i ja Brusa i ethana pa sam te filmove preskocio.

Evo vam par dobrih:

15 Minutes Of War

Somalijanski teroristi otimaju bus pun dece, i antiteroristicka grupa pokusava da ih oslobodi.

I filmcina iz dva dela o francuskom gangsteru Jacques Mesrine
Odlican!


 
Ja mislim da oni samo vole raditi, ne zanima ih mnogo kakav je film, oni daju svoje, odglume kako umeju i hoce, dobiju lovu i svi zadovoljni...
Da li je steta da glume u nizerazrednim ostvarenjima, pa jeste ali oni izgleda ne vole da sede zaludni kuci vec su vredni, malo po malo, milion po milion i kad budu imali 85 godina nece morati da rade izuzev ako budu zeljeli i mogli...
Treba postovati i radišnost njihovu.
Da li njih dva znaju glumiti? Pa ZNAJU, odlicni su glumci. Zato ne hulite mi na Brusa. :)
pa sad da li glume zato sto vole ili zbog losih finansijskih odluka pitanje je... ja mismlim da stancuju za lovu a ne zarad ljubavi prema glumi... volim ih ja obojicu jako ali nebuloze preskacem... iako zbog njih svaki film moze da se pogleda koliko su gotivni kao pojave
 
@Zeha jesi li ti gledao neki od Villisovih najsvezijih ostvarenja? Ono nije gluma. Covek zavrsi snimanje celog filma u dan ili dva. Poslednje sto sam gledao sa njime, ne mogu se ni setiti naziva filma, tek pred kraj postoji scena u kojoj se VIlis pojavljuje sa drugim glumcem. Ceo film je snimio da se ne pojavljuje ni sa kime u istoj sceni. U kadrovima gde mu snimaju ledja cak nije u pitanju on vec neki zadrligli dvojnik jer mu ce glavurdza veca od Vilisove. Scene puskaranja se zasnivaju na negativcima koji padaju pogodjeni, ne vidi se Vilis koji puca, ne vidi se Vilis koji uzima oruzje jer su snimljene samo cipele i ruke osobe koja uzima oruzje i mozes da se kladis da to nije on. Od Die Hard Bruce Willis nije ostalo nista, ovo sada se samo zove i izgledom podseca na njega i to je to.
 
pa sad da li glume zato sto vole ili zbog losih finansijskih odluka pitanje je... ja mismlim da stancuju za lovu a ne zarad ljubavi prema glumi... volim ih ja obojicu jako ali nebuloze preskacem... iako zbog njih svaki film moze da se pogleda koliko su gotivni kao pojave
Oni da imaju 1 film gde ce dobiti 10mil ne bi glumili u ovih 10 gde ce dobiti po 1 mil....
Nazalost vise ih ne traze pa zato nema kvalitetnih naslova za njih...za brusa mi je cudno on je bar mogao da snimi umri muski jos jedno 10 nastavaka i da uzima pare pre nego ove gluposti
 
kad pomenu Švarcija plašim se da nas uskoro cekaju rimejkovi odnosno rifejkovi njegovih hitova sa Rockom
 
kad pomenu Švarcija plašim se da nas uskoro cekaju rimejkovi odnosno rifejkovi njegovih hitova sa Rockom
Ajd' da i Rockovo bivstvovanje dobije neki smisao...

Kad porediš njih dvojicu, evidentno je da je Švarci je prvih 10 godina glume bio drvo, u počeku veće, ali vremenom sve manje, na sredini i pred kraj karijere je čak naučio pomalo da glumi.

Rok je po meni najbolji bio na početku, u Mumiji, to mu je jedini gledljiv fim (FF nisam gledao) i kako vreme odmiče sve je gori, a što je najgore utripovao je (ili su ga utripovali) da je glumac, pa hoće da glumi različite uloge pa to izgleda još više tragikomično, umesto da glumi jedan ili jedan i po lik na kalup kao Švarci i ok...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno