Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Cini mi se da je bila neka prica da su obecali da ce omoguciti to u nekom update-u
 
Jel može preporuka za igre koje mogu igrati istovremeno dve osobe?
Split screen i one da ih nazovem zajedničke.
- Još bolje ako su takve igre sada na akciji.

P.S. Nisam u tim vodama, a znam samo za Mortal Kombat.
 
Jel može preporuka za igre koje mogu igrati istovremeno dve osobe?
Split screen i one da ih nazovem zajedničke.
- Još bolje ako su takve igre sada na akciji.

P.S. Nisam u tim vodama, a znam samo za Mortal Kombat.
Iskoristi popust sad za It Takes Two, bas je super igra.. Overcooked je isto kul, kao i Unravel Two
 
Hvala svima :)

Jel se zna do kada važe ovi popusti? Da li će biti i za vikend?
Najzgodnije bi mi bilo da tada napravim nalog na USA i sve što treba.

P.S. Jel može nekako pretraga igara na sajtu da se uradi detaljnije (da izaberem igre za 2 igrača, pa po žanru da rasporedi recimo)?
 
@nemanja123

Psdeals.net mozes da pratis za popuste, ovi trenutno su tu minimum jos 6 dana. Jel si uzeo neku pretplatu?

It takes two imas u EA Play pretplati takodje. Za 30$ na godinu dana imas It Takes Two i jos neke igre, a da kupis It Takes Two kosta 24$. Ja sam kupio i pokajao se sto nisam uzeo EA Play..
 
Nisam ništa uzimao od pretplata niti pravio nalog, jer sam na listi čekanja za PS5 (ne zna se kada će ga dobiti). Ni ta EA Play pretplata nije loša onda, samo za tu igru se isplati.
 
Imas i BF5, NFL, NHL, BF1, Battlefront, vise NFS igara, nije losa pretplata s obzirom da samo It Takes Two kosta kao 80% pretplate.
 
Jel može preporuka za igre koje mogu igrati istovremeno dve osobe?
Split screen i one da ih nazovem zajedničke.
- Još bolje ako su takve igre sada na akciji.

P.S. Nisam u tim vodama, a znam samo za Mortal Kombat.
e ovo sam i ja googlao pre par sati :)

meni je zanimljiv beach buggy racing... zabava za porodicu...
 
Nisam ništa uzimao od pretplata niti pravio nalog, jer sam na listi čekanja za PS5 (ne zna se kada će ga dobiti). Ni ta EA Play pretplata nije loša onda, samo za tu igru se isplati.
Lineup igara za ps now se menja svakih par meseci, ako budes dugo cekao konzolu mozda i ne docekas igre koje su trenutno tu
 
Hvala svima :)

Jel se zna do kada važe ovi popusti? Da li će biti i za vikend?
Najzgodnije bi mi bilo da tada napravim nalog na USA i sve što treba.

P.S. Jel može nekako pretraga igara na sajtu da se uradi detaljnije (da izaberem igre za 2 igrača, pa po žanru da rasporedi recimo)?
dirt 5
mortak kombat
 
Da uskocim s pitanjem, vidim da su neki od vas uradili upgrade storage-a. Svi ste stavljali neke do jaja dobre SSD-ove sa vrhunskim hladnjacima.
E sad pitanje, drugar ce mi dati SSD 1tb kingston A2000.
Da li je neko pokusao da stavi neki slabiji SSD u PS5? Da li negde postoji lista kompatibilnih SSD-ova? Da li je uopste bezbedno probati?
 
Koliko vidim stavljali su i A2000. Tamo drzi neke slabije igre i igre za PS4 :)
 
On se ne uklapa u requirements. Nije pcie 4.0 i daleko je sporiji ali sigurno moze da radi samo ces osetiti razliku u brzini ucitavanja
 
Ljudi su na konzolama prosle generacije imali raspad od hard diska koji je ucitavao po 30+ sekundi nekad. A2000 je sasvim dovoljan :)
 
A2000 nije pcie gen 4.
PS5 trazi gen 4 disk da bi radio.

Probao sam sa 2 diska gen 3 i oba puta pi pokretanju mi je izbacio gresku da disk nije dobar, da ugasim konzolu i uklonim disk.
 
Znaci mora da bude PCIe x4, zanimljivo.
 
Znaci mora da bude PCIe x4, zanimljivo.

Očekivano. Mora SSD da ispuni tehničke zahteve da bi radio. Za PS4 igre tu je HDD ili SSD na USB portu.

Ja sam uzeo SN850 još pre mesec dana, ali nikako da stigne hladnjak, tako da ga nisam još uvek ugradio. Napravio sam grešku, pa poručio iz Kine. 40+ dana već putuje.
 
vise sajtova predlaze kao low budget varijantu bas A2000..
 
e ovo sam i ja googlao pre par sati :)

meni je zanimljiv beach buggy racing... zabava za porodicu...
Bolje sačekaj naredni popust i uzmi Crash Team Racing Nitro-Fueled. Do pre nedelju dana je bio 16$.
 
Sve ovo: It Takes Two, Overcooked Unravel Two imas i na pc-ju (kao i narodne verzije)
 
vise sajtova predlaze kao low budget varijantu bas A2000..
Ovo sam video na par mesta, ali nista dok ne probam. Jos jedno pitanje imam, da li smem da postavljam bez hladnjaka ili mora i hladnjak da se stavi(da li je hladnjak preduslov)?
 
Po Sonyju da.
 
Jel postoji opcija da se sheruje ps nalog bez davanja passworda? Jel postoji one time pass ili tako nesto? Cini mi se da sam video to negde ali sad nesto ne nalazim...
 
Jel postoji opcija da se sheruje ps nalog bez davanja passworda? Jel postoji one time pass ili tako nesto? Cini mi se da sam video to negde ali sad nesto ne nalazim...
Ne.

Ima one-time login kada praviš nalog za logovanje na konzolu, ali to nema veze sa tim.

Možeš da promeniš pass na neki manje bitan, i da uključiš dvofaktorsku autentikaciju na broj mobilnog, pa onda i da ti neko zna pass - džabe dok ti ne mazne i mob.
 
vise sajtova predlaze kao low budget varijantu bas A2000..
Lupaju gluposti, sad sam i ja gledao. Opskurni sajtovi uglavnom. Neki pominju i Samsung 970 Evo koji takođe ne radi. Što reče kolega ranije... PS5 izbaci poruku da SSD ne odgovara zahtevima i da se ugasi konzola. Sa neodgovarajućim se mogu ljudi slikati pa da se neko ne zaleti i ne kupi neku Adatu 1500/1000 :) Ono što će u teoriji raditi je Gen4 NVME koji je po specifikaciji proizvođača ispod 5500 MB/s ali ga Sony prepoznaje kao brzine 5500. Ima video Digital Foundry gde su probavali zvanično nepodržane Gen4 NVME i radi bez problema...
 
Okreni, obrni… WD SN850 na KP je bestbuy.
Za 120€ za 1TB, ne moze bolji, brzi a serftikovan od Sonyja.
Jedino hladnjak da se resi.
 
Nazad
Vrh Dno