Šta je novo?

Iris GO (ex mts TV GO) [nije tema o Iris TV box-u]

Ne kosta te nista da ih pozoves.
Ne secam se bas, ali cini mi se da sam morao da ih pozovem da mi aktiviraju.
 
Radi i to dosta dobro.
 
Paaaaa....probao danas da instaliram kod prijatelja...ima Eon box na SBBu pa ga I ne vidim u ponudjenim app....orion ima...u plejer I video delu...gde pronaći Iris na boxu....
 
Pogrešan app si instalirao , ako si radio "sideload" apk fajla (i zveknuo Iris GO za Android telefone) a ne da si na boxy sa Play Store instalirao. Jer tamo da si ukucao "Iris" ponudio bi ti "Iris Smart":

 
@shamanNS : hvala na odgovoru, nisam nista instalirao za svaki slučaj, samo proveravao.....nisam znao da instalacija ide iz PlayStore...mislio da su app sve u folderima boxa...npr Orion Tv, Kodi....su tu I spremne za instalaciju....probam pa javljam kako ide Iris na Eon....
 
Maaaa.....mislio sam na aplikacije koje suna boxu....pa ka sredjene po vrsti I tipu: zabava,sport,video I editori, crtani itd.
Ali, hajde sad: ako sam dobro razumeo, Iris Go je za tablete, mobilne itd, Iris Smart je za npr Eon box I šta još....LG I Samsung?
 
Poslednja izmena:
Lg
Nema samsung
 
Možda je neko pisao već, ali nije nekad loše ni ponoviti... Problem sa seckanjem nestaje ako premotate par sekundi u nazad live program.

Android app na mi box s je kod mene i ta forica lepo šljaka. 😉
 
Večeras je konačno iris go (preko pretraživača) radio kako treba tokom mečeva LŠ .
 
Iris smart na mi box s,slika uzasnog kvaliteta.Kao da ni jedan kanal nije u hd kvalitetu.Veliko razocarenje.
Eon android tv aplikacija i ovo je kao nebo i zemlja!
 
Slažem se sa @Alek97....od kada imam Mts Go pa Iris na tabletu nije se dogodilo kao sinoć za vreme LŠ da ne zastane ili baguje ni sekund...I sve to na adslu 10/1...dodali neki server ili šta već ali prijatno iznenadjen...
 
jesi li podesio rezoluciju
Ne znam kako mislis,podesena mi je rezolucija na boxu 1080p50hz,a u aplikaciji sam podesio na visoka.
Da nisam tu pogresio bila je automatska ali je slika isto bila losa.
Imam i eon i razlika u kvalitetu je stvarno velika,bar kod mene na mom mi boxu.
 
Ne znam kako mislis,podesena mi je rezolucija na boxu 1080p50hz,a u aplikaciji sam podesio na visoka.
Da nisam tu pogresio bila je automatska ali je slika isto bila losa.
Imam i eon i razlika u kvalitetu je stvarno velika,bar kod mene na mom mi boxu.
Nisam probao Iris Smart, ali na Iris Go, samo nekoliko kanal je fullHD, RTS/Pink/B92/Superstar/Prva/Kurir/K1/Euronews/Toxic/sve Arene/NBA/Eurosport1-2
 
Je l radi nekom Iris Smart na LG webOS-u? Prošle nedelje je posle nekoliko reseta bilo moguće da gledam Arenu sa povremenim prekidanjem, ali večeras mrka kapa samo crn ekran sa porukom "mrežna greška 1001". Ne znam da li ima veze sto je tv na Wifi i što koristim SBB-ov Net. Inače preko weba mogu da gledam kanale sa povremenim seckanja

Pozdrav moze mala pomoc, kako da skinem Iris Smart na LG webOS uopste mi je nema u prodavnici??
 
Ako ti nema Iris Smart aplikacije u prodavnici verovatno je problem do verzije tvog WebOS-a na LG pa zato ne možeš da je nađeš. Meni je izašao predlog za Iris Smart čim sam otvorio prodavnicu.
 
Може ли апликација да се инсталира (и нормално ради, подразумева се) на оригиналном Еон рисиверу?Нормално,инсталирао бих је преко "Плеј стора"
 
Osim EON boksa i Mi Box S koji boks može još valjano da podrži ovu aplikaciju, treba mi zbog vikendice, imam tamo net od komšije pa me zanima da li pored Mi S može još koji boks solidno ili dobro da ovo podrži, pisalo se ovde na dve teme o tome ali ne mogu sad da kopam i tražim baš šta je relevantno, znam samo da je renne pisao a možda još neko da Mi S završava posao. Ne bi uzimao u obzir Mi stick, em ne znam da li bi šljakalo, em bih ipak išao na neku box varijantu.
 
Moze na firestick. Instalirao sam i na neki Fox smart tv, koji ima neku svoju verziju androida, i radi bez problema. Mislim da moze na svaki box koji ima android tv os.
 
Čudi me to za fox tv, oni valjda imaju ''običan'' android, ne tv...ovi zadnji Fox tv što su izašli imaju web OS i prilično su skuplji od ostalih iste marke.

Znači u principu svaki iole pristojan android box sa tv os ili firestick.
 
Hvala svima na pomoći....upravo završio instalaciju Iris app na Eon boxu kod prijatelja....kao što I rečeno...u Play store se traži Iris...instalira I pokrene...ne znam koja je brzina neta ali Arene rade perfektno😁
 
Ja ne znam ljudi kakve vi standarde imate, hvalite Iris Smart app da radi perfektno, a sama ide u 25 fps, sramota je reci ali tako je. Uzas
 
Nazad
Vrh Dno